מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

עוד שלושה ימים זה קורה!! - 07/12/2023

חניכים יקריםהספירה לאחור החלה!!!!!!!עוד שלושה ימים אנחנו נפגשים בנתבג ויוצאים למסע שלנו!!!אז קודם כל ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

הפרופיל שלי
 • כינוי:

  אור

 • מרכז: ברייטון
 • יצאתי בקיץ: 2023
 • שלח דואר אלקטרוני לחבר
  • השם שלי:
  • המייל שלי:
  • הטלפון שלי:
  • נושא:
  • תוכן ההודעה:
  •      
    
הפרופיל שלי

אור פרץ 

לפני קצת פחות מחודש חזרתי ...

נועם רונן  (רונן)

וואו, מאיפה מתחילים??!!אז ...

גפן חובב 

היי אני גפן, ובקיץ הזה נסעתי ...

מאי אפגין 

סאמר סקול 2023 ברייטון.טוב ...

נועם בן עמרם  

יצאתי הקיץ לסאמר סקול בברייטון קיץ ...

ליאן וולף 

היי קוראים לי ליאן ולפני חודשיים ...
לכל סיפורי המחזור
לפני קצת פחות מחודש חזרתי לארץ מסאמר סקול בברייטון אנגליה, וזו הייתה החוויה הכי כיפית ומדהימה שהייתה לי בחיים. בסיפור זה אפרט על החוויה שהייתה לי אפילו שאי אפשר לתאר את החוויה במילים.

הכל התחיל כשאמא שלי סיפרה לי על ילד שהיא מכירה שיצא לסאמר סקול והיא רצתה שאני אצא גם, ומן הסתם יצאתי כי אי אפשר להתוכח עם אמא. בשלושה עשר ביוני היה מפגש קבוצה ראשון. כן, הוא היה קצת מביך בהתחלה בגלל שזה קשה פתאום להתיידד עם אנשים מכל הארץ בפתאומיות אבל היה אפשר לראות שאנחנו נהיה מגובשים ומן הסתם הקבוצה הכי טובה שהייתה בקמפוס. ( היידה סתיו וליאם המדריכים הכי טובים).

אחרי המפגש הראשון לא יכולתי שלא להתרגש וידעתי שיהיה פשוט מטורף.
ביום שני, השלישי ביולי 2023 יצאנו לדרך. כל ילד מן הקבוצה הגיע עצמאית לשדה התעופה בן גוריון עם חיוך על הפנים אך קצת עצובים להשאיר את המשפחה מאחורינו. עברנו את הבידוק במהירות טיל ואנחנו בדיטי פרי, צילמנו כמה טיקטוקים עם הבנות כי איך לא:). עלינו לטיסה בשעה תשע ורבע בבוקר ויצאנו לדרך, הארוחת בוקר של אל על הייתה נחמדה ויצא לכל ילד להכיר את הילדים שישבו ליידו. כשנחתנו לכמה ילדים, כולל אותי היה בעיות במזוודה אז התעקבנו שעה אך זה היה עוד זמן גיבוש אז אי אפשר להתלונן.

באותו הערב הגענו לברייטון קולג', הקולג' הטוב ביותר באנגליה. כל אחד קיבל את החדר שלו והתארגן לארוחת ערב שאפשר להניח שלא הייתה נהדרת אבל אי אפשר להתלוננן. אחרי ארוחת הערב הייתה הפעילות הראשונה שלנו: כדורגל. מתאים בדיוק לאווירה של אנגליה. לאחר הפעילות היה סיכום היום הראשון שלנו( ואני מבטיח שלא האחרון) ואחריו למיטה, לילה ראשון בלי ההוריםSmileys

ביום שלישי הרביעי ביולי נכנסו לשגרה של פעילות בבוקר  ארוחת צהריים שיעורים פעילות ערב ואז סיכום יום. ביום שלישי בבוקר יצאנו למזח לטיול בעיר ברייטון ולאחר מכן היו השיעורים הראשונים שלנו וחלוקת הכיתות לפי רמות.

יום רביעי היה עוד יום התאקלמות אך ביום חמישי התחיל הכיף, יצאנו לשופינג העיר ברייטון ומן הסתם כל אחד קנה המון, זוכרים שאמרתי שנהרסה לי המזוודה?אז כן קניתי מזוודה בפריימארק, שמה של המזוודה הוא אגם עזבו סיפור ארוך ואין לי כוח לרשום עוד. רק אוסיף שבדרך חזרה לקולג' סתיו המדריכה קנתה גירוס והשחפים בבריטון לא נחמדים במיוחד ואני זכיתי לראות מחזה מרהיב שבו שחף שולך לסתיו מהיד את הגירוס וישר לאחר מכן נדרס. וכן אני ושגיא, חבר מהקבוצה כתבנו על זה שיר. 
שיר על הסתיו והשחף:
היה סיפור על שחף אחד שרצה לגנוב את האוכל ברחוב,
הוא בא לסתיו אמר יאמי- אוכל מזהב.
לקח לה את הגירוס ואיחלנו לו למות שניה לאחר מכן נדרס אך יצא בשלמות.
האוכל הלך וסתיו התבאסה איזה באסה אפילו ביס היא לא נגסה.

ביום שישי יצאנו לסטודיו של הארי פוטר וכל הקבוצה התגבשה עוד יותר וכל אחד למד דברים על האחרים.

ביום שבת יצאנו ללונדון, הטיול הכי גדול עד אז וזה היה טיול פשוט מטורף, ראינו את כל האתרים החשובים בלונדון (ועבדנו על השירים שלנו) היינו בארמון של משפחת המלוכה בביג בן גלגל הענק ושטנו על התמסה. ומן הסתם סטארבאקס כי איך לא. חזרנו עייפים מאוד לקולג' בשעות הקטנות של הלילה והתכוננו ליום הבא.

ביום ראשון היה יצאנו לת'רופ פארק, פארק שעשועים ענקי ליד לונדון, וכן גם התורים היו ענקיים. היה מטורף בפאר וגם פגשתי בובה חמודה בשם אורה שמערכת היחסים שלנו רק התחילה.

ביום שני חזרנו ללימודים והגיעו חילופי תלמידים ממקסיקו במקום היוונים והמרוקאים הגברים. היה לנו לימודים ופעילויות וגם קצת שופינג ביום שני.

ביום שלישי היה לנו עוד שיעורים בבוקר, והתחיל טיפה לשעמם ובערב יצאנו לאקווריום של ברייטון שהוא האקווריום העתיק ביותר בעולם!

ביום רביעי היה עוד שיעורים ופעילות כיפית וטיפה התגבשות עם אורה החמודה. הסיכומי יום חזרו והתחלנו כולננולהרגיש את העצב של החזרה הבייתה המתקרבת. הנה דוגמה ללוז יומי אגדי של המדריך ליאם:

לוז יום ראשון 16/7??
8:00-8:30 א. בוקר - לא חובה
10:30-12:30 פיקניק [נפגשים במגרש]??
12:30-13:15 א. צהריים
14:00-18:00 יציאה לi360 + לייזר טאג??
18:15-19:00 א. ערב
19:45-21:45 פעילות ערב - נעדכן מחר????
22:15 גג במגורים??
23:00 גג בחדרים??

ביום חמישי היה שיעורים (ברור) ופעילות מטריפה שאני לא נזכר בה כרגע.

ביום שישי היו השיעורים האחרונים, פעילות מתנפחים מגניבה וחלוקת תעודות לכל אלו שעוזבים (אנחנו)Smileys

ביום שבת יצאנו ללונדון למחזמר מלך האריות שהיה נהדר וכמובן שהיה שופינג כי איך לא. ביום ראשון התחלנו לארוז כי עוזבים למחרת, סיכום היום היה האחרון והעצוב מכולם, עשינו כל אחד בטחלפון שלו צ'ק אין לטיסה ובכינו טיפה בפנים כל אחד.

לפני שאגיע ליום האחרון אני רוצה להודות לכמה אנשים לפני:
כמובן שלמדריכים סתיו וליאם
לצוות ארדמור בקולג'
לבובות ג'סטין ג'פרסון ואורה( אצרף תמונות)
לקבוצה המדהימה שלי
לקמפוס
ולחברי הקבוצה של השלושה שבועות שהיו פשוט נהדרים.

וזהו, הגענו ליום האחרון, היה טיפה שופינג בבוקר ואז נסענו לשדה התעופה הית'רו בלונדון. הייתה פרידה קשה וטיסה נעימה, במיוחד הסיבובים במסדרונות הצפופים והעמוסים של הטיסה ונחתנו, עשינו סיכום ופרידה עם המדריכים ומשאר הקבוצה וכל אחד נסע לדרכו.

עצוב לי לסיים את זה אבל עד הקיץ הבא, נתראה.

    לסיפור המלא    בחזרה לקהילת ילדים

 • שלח קישור לחבר
 • לפורום סאמר סקול וסאמר קאמפ
 • חזרה לקהילת ילדים


 • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה