מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

עוד שלושה ימים זה קורה!! - 07/12/2023

חניכים יקריםהספירה לאחור החלה!!!!!!!עוד שלושה ימים אנחנו נפגשים בנתבג ויוצאים למסע שלנו!!!אז קודם כל ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע
שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

 • מתי כדאי לנסוע לסאמר סקול

  ברגע שהחלטתם לטוס לסאמר סקול של קמפוס לימודים, ואתם מתלבטים אם לעשות את זה השנה או שנה הבאה, ההמלצה שלנו היא - תטוסו כמה שיותר מוקדם. סאמר סקול מהווה קפיצת מדרגה בשליטה בשפה ומגביר מאוד את הביטחון העצמי. סמכו עלינו ואל תחכו !

 • מי מגיע לסאמר סקול

  מי מגיע לסאמר סקול?
  סאמר סקול הינו מותג ידוע בכול העולם, יותר מ 100 שנה.
  למרכזי הסאמר סקול באנגליה ובארה"ב, מגיעים ילדים ובני נוער מכל הגלובוס, בעיקר מאיטליה, ספרד, פורטוגל, צרפת, סין, יפן, ברזיל ועוד.
  קבוצות הילדים והנוער מגיעות הומוגניות מארצות שונות בעולם, ומתפצלות ומתערבבות עם ילדים ובני נוער מארצות אחרות,לכיתות לימוד,חוגי פעילות חברתית וספורט וכמובן - טיולים. האינטראקציה הרבה בינהם, מובילה להיכרויות חדשות ולחברות לחיים.

 • מי הם המדריכים בסאמר סקול

  המלוום הנשלחים מטעם קמפוס להדריך בסאמר סקול, הינם לרוב צעירים לאחר שירות צבאי/לאומי, הם נבחרים בקפידה ובהרבה מאוד תשומת לב, הם בעלי ותק וניסיון בהדרכה ובליווי קבוצות, וחלקם עובדים עם קמפוס מספר שנים. קמפוס לימודים מקפידה על כך שהמדריכים יהיו צעירים ברוחם כדי שלחבר'ה היוצאים לסאמר סקול יהיה קל להיפתח בפניהם ולדבר איתם. החיבור שנוצר עם המדריכים והמלווים הוא מדהים ופעמים רבות, המשתתפים נשארים בקשרי ידידות עם המדריכים והמלווים לאורך שנים !

 • איך נבחרים המדריכים והמלווים הישראלים

  המלווים של קמפוס לימודים ,נבחרים בקפידה. בממוצע רק כרבע מהמדריכים המתחרים על תפקיד זה, נבחרים לתפקיד המבוקש. המועמדים עוברים מבחנים רבים, הבוחנים את התאמתם לתפקיד אחראי זה. מדובר במלווים הטובים והמיומנים  ביותר שיש.

 • מה תפקידו של המלווה הישראלי

  קודם כל פיקוח ובקרה. המלווים יודעים בכל זמן נתון היכן ומתי נמצא כל אחד מהילדים. המדריכים גרים באותו מבנה מגורים ולכן זמינים 24 שעות ביממה!
  לא פחות חשוב, הפן החברתי – המלווים רגישים במיוחד לצרכי הילדים ומהווים חלק מהקבוצה. המלווה דואג גם לתלכיד החברתי ומוודא שכולם ישתלבו מבחינה חברתית.  את המלווים הנבחרים, נפגוש במפגש ה- סאמר סקול. הם היוצאים עם הילדים מהארץ ומחזירים אותם לידי ההורים בתום החוויה.
  חשוב לציין שתפקידו של המלווה הישראלי הוא להיות עם ובשביל הילדים. על התכנים אחראי הסגל המקומי, המתמחה בזה.

 • איך נוסעים לטיולים

  בסאמר סקול  באנגליה  נוסעים רק באוטובוסים שהוזמנו על ידי בית הספר, למעט גיחות מקומיות ומקרים חריגים בהם קיימת העדפה לנסיעה ברכבת המקצרת זמנים משמעותית לטובת הילדים, (כפי שקורה בסאמר סקול בארה"ב).

 • המדריך המקומי

  הסגל המקומי נבחר בקפידה על ידי בית הספר. זו הסיבה שקמפוס לימודים בוחרת לעבוד רק עם מרכזי סאמר סקול מובחרים, המציעים חברי סגל איכותיים. המדריכים האנגלים או האמריקאים הם אלו שמלווים את הטיולים המדהימים ב-סאמר סקול, ומעבירים את התכנים וההסברים, כמובן בשפה האנגלית. המדריכים המקומיים ניחנים בכישורי הדרכה המיושמים גם בפעילויות אחר הצהריים והערב. הפעילויות מחולקות לפי תחומי עניין בתחומי: ספורט, תיאטרון, ריקודים, דרמה וכל מה שניתן להעלות על הדעת .

 • מי הם בתי הספר שבחרנו עבורכם

  בתי הספר עמם עובדת קמפוס לימודים הם הטובים, הותיקים, הגדולים והנחשבים ביותר בתחום הסאמר סקול. הבדל בין מרכזים אלה לאחרים מתבטא בפרטים הקטנים ובהשפעה שיש לקמפוס לימודים על סוגיות שונות, מתוך שמירה על האינטרסים של הקבוצה הישראלית.

 • מי מעביר את השיעורים בסאמר סקול

  צוות  המורים של ה- סאמר סקול הינו  מקומי, ובעל תעודת הוראה. המורים מלמדים בשיטה חוויתית וכייפית ומעבירים את השיעורים בצורה פעילה כפי שאין בשום מקום אחר. השיעור עובר  בכיף והזמן עף.ולא ניתן לספור את מספר החיוכים שלהם במהלך השיעורים. פשוט חוויה ללמוד.

 • האם כל המתקנים נמצאים באותו מקום

  קמפוס לימודים תמיד בוחרת את המרכזים שלה, כך שכל המתקנים יהיו יחד באותו קומפלקס. הכיתות, חדרי המגורים, חדר האוכל, ובמרכזים בהם יש בריכה, מגרשי טניס, אולם ספורט, מדשאות ענקיות : הכול באותו המקום, במתחם השטח של מרכז סאמר סקול מה שנותן תחושה חמה ומשפחתית.
  היוצאים למרכז אוקספורד אנגליה, ילמדו בקולג' היפה והמפורסם ביותר בעיר, במרכז זה, המגורים נמצאים במרחק דקות הליכה מהקולג'.

  כמו כן, היוצאים למרכז איסטבורן ישנים בחדרים הנוחים של האוניברסיטה המקומית ולכן הקמפוס יהיה מרחק כמה דקות מבניין המגורים.

 • עם מי הילדים ישנים בחדר

  אם לא ביקשתם אחרת, נשבץ אתכם בחדר עם משתתף מהקבוצה הישראלית. למי שמעוניין, ישנה גם אפשרות לחלוק חדר עם חבר'ה ממדינות אחרות. בכל מקרה, החדר נועד לשינה, רוב שעות היום הנוער בפעילות !

 • מפגש ההכנה ל- סאמר סקול

  מפגש הקבוצה של קמפוס לימודים נערך כחודש עד שבועיים לפני הנסיעה ל- סאמר סקול. במסגרת המפגש פוגשים את שאר החבר'ה, את המדריכים וצוות ההנהלה של קמפוס לימודים ומקבלים הנחיות לקראת הנסיעה כמו למשל: מתי נפגשים והיכן, טלפונים חשובים, איזה בגדים להביא, דמי כיס וכו...אם יתעוררו שאלות לאחר המפגש, אנחנו תמיד לשירותכם !

 • אילו טיולים נחשבים לאטרקטיביים

  בסאמר סקול באנגליה, מוזיאון מדאם טוסו שבעיר הבירה לונדון, לונדור טור, הכולל ביקורים בבקינגהם, ביג בן, כיכר טרפלגר ועוד,פארק שעשועים, עיר החוף ברייטון, העיר הסטודנטיאלית קיימברידג' , אוקספורד ועוד. תוכנית הטיולים בסאמר סקול פשוט לא נגמרת..

  בסאמר סקול בארה"ב, מחזמר ברודוואיי, אמפייר סטייט בילדינג, פסל החירות, שיט לווייתנים ועוד!

 • כמה דמי כיס מומלץ להביא

  מניסיון רב שנים, אנחנו ממליצים להביא בין 150- 200 ליש"ט לשבוע באנגליה,
  וכ- 150- 200 דולר לשבוע בארה"ב .
  היות והכול כלול במחיר הסאמר סקול של קמפוס לימודים, כסף הכיס מיועד רק לשופינג. נא לא לשכוח שזה עניין  מאוד אינדיבידואלי.

 • איך תבחרו את מרכז הסאמר סקול

  קודם כל, לפי גילאים. קמפוס לימודים דואגת לגיבוש קבוצות הומוגניות מבחינת טווחי הגילאים. בנוסף, ניתן לבחור מרכזי סאמר סקול לפי מיקום, מתקנים, תמונות, וכמובן לפי סיפורים של חבר'ה מקהילת הילדים שלנו.

 • כמה ילדים יש בקבוצה היוצאת מהארץ

  עפ"ר בקבוצה היוצאת מישראל יהיו בין 12 ל 40 ילדים, גודל הקבוצה תלוי במספר הלדים הזרים הצפויים להיות במרכז כך שישמר יחס מספרי ראוי בין הישראלים לזרים. ברור שמספר המלווים הישראלים יגדל על פי מספר הילדים

 • האם האוכל כשר

  האוכל בסאמר סקול אינו כשר. במידה ומגישים בשר שאינו בקר ועוף, יהיה צמוד לו שלט המציין זאת וכן, מה הן האופציות הנוספות. במקרה ומגישים חלב ובשר יחד באותה מנה, גם כן יהיה שלט.

 • מתי הולכים לישון

  לאחר פעילות הערב, הילדים מתפזרים לאזור החדרים, לרוב בין השעות 22:00-23:00.
  ברוב מרכזי ה- סאמר סקול, בסמוך לחדרים יש חדרי לאונג' - בחלקם יש ספות, טלוויזיות, שולחנות פינג פונג, פוסבול ועוד, שם מבלים החבר'ה לפני לכתם לישון. בסופי שבוע הולכים לישון קצת יותר מאוחר.

 • מתי קמים בבוקר בסאמר סקול

  לרוב מתעוררים לקראת ארוחת הבוקר בין השעות 7:30- 08:00.

   

 • מה מכסה הביטוח

  הביטוח נקרא all in one של חברת הראל ומכסה את הצרכים של כ- 90% מכלל המבוטחים. הביטוח אינו מכסה בעיות בריאות ואלרגיות. מצב זה דורש הרחבת הביטוח. המעוניינים לבצע הרחבה, מוזמנים ליצור קשר עם קמפוס וגם לקבל הפנייה לסוכן הביטוח.
  *פוליסת הביטוח כפופה לשינויים.

 • האם כדאי לנסוע עם חברים

  היתרון לנסוע עם חבר, מתבטא אם בכלל, ביום - יומיים הראשונים. בסאמר סקול, הגיבוש מדהים והיות ומדובר בילדים ובבני נוער בגילאים דומים, ההכרות מהירה וכעבור מספר ימים המשתתפים מרגישים כאילו מדובר בחבריהם מזה שנים ארוכות. זה יכול להיות נחמד לצאת עם חבר/חברה אבל אם החלטתם שאתם רוצים את החוויה המדהימה הזאת, לא לחכות ! בקמפוס לימודים  אין דבר כזה "לבד".

 • האם מותר לבקר את הילד במהלך סאמר סקול

  ביקור הילד במהלך הסאמר סקול אפשרי בתיאום מראש עם הנהלת קמפוס לימודים. זו מודיעה על כך לבית הספר ,והוא מאשר את כניסת הקרובים. כל שנה חלק מההורים מחליטים לבקר את הילדים שלהם בסאמר סקול ו"טועמים" קצת ממה שהילדים חווים.

 • מעוניינים לשלב סאמר סקול עם טיול משפחתי

  במידה ואינכם רוצים לחזור לארץ, והוחלט שהמשפחה מצרפת את הילד  לטיול המשך - חשוב להודיע על כך מראש.
  ניתן לשנות את כרטיס הטיסה חזרה בעלות מינימאלית הנגבית על ידי חברת התעופה. כל זאת, במידה שיש את אותו סוג כרטיס, ושיש מקום בטיסה בה אתם רוצים לחזור. אפשר גם לחזור ממקומות אחרים בעולם.

 • מה לגבי שירותים רפואיים

  במידת הצורך, המדריך הישראלי ילווה את המשתתף לרופא הנמצא בסמוך למרכז ה- סאמר סקול, ויפעל לפי הנחיותיו המקצועיות. הורי המשתתף יקבלו על כך עדכון מיידי.

 • כיצד שומרים על הדרכון ועל דמי הכיס

  ברגע שמגיעים לסאמר סקול, מפקידים את הדרכונים ואת דמי הכיס בכספת של בית הספר. פעם ביומיים בערך, נפתחת הכספת והמשתתפים מוזמנים לקחת כסף לפי צרכיהם.
  המדריך הישראלי מוודא שנשאר לילדים מספיק  כסף למשך כל השהייה ולא "מתבזבז" בימים הראשונים וללא תכנון.

 • כיצד דואגים לכביסה

  ניתן להשתמש במכונות הכביסה של המרכז. המדריכים יסייעו בכביסה, ולכן – אל תעמיסו בגדים במזוודה, מומלץ להביא ביגוד לשבוע ימים.
  בטוח שלכביסה לא יהיה את הריח של הכביסה של אמא אבל הבגדים יוצאים נקיים.

  בחלק מהמרכזים אוספים את הכביסה מהילדים ומחזירים לאחר יום - יומיים, לכן מומלץ להביא סל כביסה אישי.

 • מה עושים אם המשתתף סובל מאלרגיות, ציליאק, סכרת

  מדי שנה יוצאים דרך קמפוס לימודים  חבר'ה הסובלים מסכרת, צליאק ואלרגיות נוספות. ברגע שהודעתם לנו על כך, נדאג שהכול יהיה בתיאום עם בית הספר, ויטופל לפי הנחיות. לשאלות נוספות בנושא, נשמח לענות לכם במשרדי קמפוס לימודים.

 • האם יש זמן לשופינג

  בוודאי ! במגוון מקומות, ויוקצב לכך זמן מיוחד. במהלך הטיולים יש זמן לשופינג וגם באמצע השבוע, לאחר הלימודים. נבקר במקומות הכי מדליקים ובשווקים הכי "שווים"  שיש  לאנגליה ולארה"ב להציע .

 • איך מתקשרים הביתה והאם לקחת מכשיר סלולרי

  ניתן לקחת סלולרי ואף בחלק מהמרכזים יש אינטרנט אלחוטי- WIFI (לא בכל שעות היום)

  ניתן לרכוש חבילות שיחה או גלישה מראש מהארץ.

  בכל מקרה, לילדים לא יהיה הרבה זמן לדבר, הם יהיו עסוקים!

   

 • האם יש צורך בויזה

  ויזה לאנגליה

  אין צורך בוויזה לאנגליה. אשרת השהייה ניתנת ביום ההגעה לסאמר סקול.
  חשוב ביותר - יש לבדוק תוקף של הדרכון. מיום היציאה מהארץ תוקפו חייב להיות מעבר לחצי שנה מיום החזרה לארץ !!


  ויזה לארה"ב

  כדי לצאת לסאמר סקול בארה"ב יש להוציא ויזה.

  ניתן להוציא ויזה באופן עצמאי או לשלם סכום סמלי לחברות המתמחות בכך.

  ניתן להתייעץ עם נציגי קמפוס ואף לקבל הפניה לחברה המתמחה בזה.

 • מה קורה אם אין לי דרכון ישראלי

  אנגליה:

  מי שמחזיק תעודת מעבר ולא דרכון ישראלי, יצטרך להוציא ויזה דרך השגרירות. צוות הסאמר סקול של קמפוס לימודים ישמח לסייע בכך.


  ארה"ב:

  בעלי תעודת מעבר לא יורשו להוציא ויזה לארה"ב

 

צרו עימנו קשר

*
*
*
-
אני מסכים שפרטי ישמשו למשלוח דיוור נוסף / SMS בעתיד.
תהיה רשאי בכל עת להסיר את שמך מרשימת התפוצה.

טופס רישום לסאמר סקול
רב קווי 03-5354449

ברוכים הבאים לקהילת סאמר סקול:

קהילת סאמר סקול היא המקום שבו מי שכבר יצא לסאמר סקול מספר לכולם על החוויית  שעבר, סיפורים, תמונות ואפילו סרטונים קצרים, זה המקום לקרוא סיפורים אמיתיים ומרגשים - לא נגענו !

אורי מרדכי

הי   קוראים לי אורי ואני בת 15   אני ...

 summercool שולט

צליל כהן

הייי (: Smileys קוראים לי צליל , סיימתי כיתה ...

עילי אהרן בנג׳ו

שלום אני עילי אני הייתי בלינגדטון לימודים ...

כניסה לקהילת ילדים סאמר סקול
גלריית תמונות קהילת סאמר סקול

 • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה