סיפורי סאמר סקול - כל החוויות
חיפוש לפי שם
- שם הילד
-
חיפוש לפי מרכז
- בחר מרכז
-
- Bath אנגלית ופעילויות
- Bath אנגלית וריקוד
- Bath אנגלית ורכיבת סוסים
- Brunel בוגרים
- Camp Perlman
- Camp Wise
- Epsom
- KEF אורלנדו פלורידה
- Kings College לונדוןן
- Leighton Park Reading
- Oxbridge קיימברידג+אוקספורד
- Queen anne′s
- Y Country Camp
- אוקספורד
- איסטבורן
- אסקוט
- בידלס
- בידלס כדורסל
- ברייטון
- ברצלונה- ספרד
- גריניץ′
- דבלין - אירלנד + לונדון
- הרדפורדשיר - HERTZ
- וויספר
- לונדון ברונל Discovery
- לונדון Harrow Discovery
- לוס אנג′לס
- לידינגטון
- לידינגטון כדורגל
- ליטל קנדה
- מדריד - ספרד
- מיאמי ואורלנדו
- נורתהמפטון
- ניו יורק ובוסטון לגילאי 15-17
- ניו יורק לגילאי 15-18
- סקוטלנד + לונדון
- סקוטלנד + לונדון 2017
- פולמר גריינג′
- קיימברידג ארדמור′
- קיימברידג′ Abbey College
- קיימברידג′ קלייר קולג'
- קינגסווד
- רויאל סקול
- רויאל סקול 2
- ריקמנסוורת′
- שיפלייק
- בחר שנה
-
- בחר מחזור
-
לונדון ברונל Discovery 2.8.2015
![](/images/shadows_img.jpg)
אור פרבר-ארצי
היי קוראים לי אור והשנה יצאתי ללונדון למרכז ברונלל.המרכז היה פשוט מדהים ביופיוכל יום נסענו לטיול בבוקר הינו לומדים או שכל היום הולכים לטייל ובערב היה לנו פעיליות שהצוות של המרכז הפעיל.הלכנו ...![בא לי summerschool](/images/read_more_orange.png)
רונה אלסנר
היי קוראים לי רונה והשנה יצאתי לסאמר סקול במרכז ברונללל!! אז מאיפה להתחיל? אי אפשר לתאר במילים את החוויה שעברתי-רק מי שחוווה את זה מבין כמה זה כיף! המרכז היה מרכז שכמעט כל יום יוצאים ...![סיפור סאמר סקול שהיה](/images/read_more_orange.png)
דניאל זכריה
שלום , אני דניאל זכריה בת 14 וחצי, מקרית אונו. יצאתי בשנת 2015 לשבועיים לסאמרסקול בלונדון באוניברסיטת ברונל. רציתי לספר לכם איזה חוויה מדהימה ומשמעותית עברתי! זה ...![סאמר סקול חלומי](/images/read_more_orange.png)
![](/resize.asp?width=142&height=97&img=25032015095233@20140928_150151.jpg)
ולריה פולוחה
שלום קוראים לי ולריה והשנה יצאתי לסאמר סקול בלונדון!מרכז ברונל מחזור 2!היה לי ממש כיף!!!היכרתי המון חברים וחברות מהקבוצה שלי וגם מחול(רוסיה,סין,יפן,טורקיה ועוד מלאא)הטיולים היו מדהימים!הינו ...![יופי של סאמר סקול](/images/read_more_orange.png)
![](/images/shadows_img.jpg)
איבן דבוסקין
היי קוראים לי איבן והשנה יצאתי ללונדון ברונל מחזור 2!!!אלו היו שבועים מדהימים!קודם כל זה התחיל שהגענו למרכז ברונל-מרכז גדול ויפההיכרתי מלא חברים מהקבוצה שלנו וגם ממש התחברתי לילדים ...![יופי של סאמר סקול](/images/read_more_orange.png)
![](/images/shadows_img.jpg)
דפני סופרו
היקוראים לי דפני ואני בת 15 השנה זאת השנה השניה שטסתי לסאמר סקול ..שנה שעברה טסתי למרכז ברייטון לבד ושם הכרתי שתי חברות טובות שלי והחלטנו לטוס גם השנה יחד .. השנה טסנו למרכז ...![סאמר סקול חלומי](/images/read_more_orange.png)
![](/images/shadows_img.jpg)
רתם לוי
יוו מאיפה להתחיל בכלל? שלום, קוראים לי רתם לוי ואני בת 15 והשנה יצאתי למחזור 2 ללונדון ברונלשנה שעברה יצאתי לברייטון מחזור 3 אבל באמת שברונל היה הרבה יותר שווה מבטיחה לכם החוויה ...![סאמר סקול באנגליה](/images/read_more_orange.png)
![](/images/shadows_img.jpg)
אביב רום חורש
אני אביב חורש בן 15 השנה יצאתי לסאמר סקול בברונל. השבועיים האלו היו השבועיים הכי מדהימים בחיים שלי אז נתחיל. בימים שלפני הטיסה ממש התרגשתי וקצת פחדתי שאני לא הסתדר ושאני לא יתחבר עם ...![יופי של סאמר סקול](/images/read_more_orange.png)
שלי ליבנה
היי קוראים לי שלי והשנה יצאתי ללונדון ברונל מחזור 2!היה לי ממש כיף!חוויה מדהימה!כבר בשדה תעופה היתחברתי לכמה בנות ולאט לאט התחלתי להיתחבר ליותר ילדות במרכז הכרתי עוד מלא ...![חוויות סאמר סקול](/images/read_more_orange.png)
![](/images/shadows_img.jpg)
תמיר מרדר
אני תמיר ואני מקריית אתא, בן 14 שבחרתי ללכת לסמאר סקול ברונל ואמרו לי שיש רק ארבע בנים וכל השאר בנות קצת נלחצתי שאני לא יתחבר ממש ...הגענו לפגישה הקבוצתית שלפני הטיסה ושם ...![סאמר סקול בכיף](/images/read_more_orange.png)
![](/images/shadows_img.jpg)
לנה פולטורק
היי קוראים לי לנה והשנה יצאתי ללונדון ברונל מחזור 2!היה לי מאוד כיף זו חוייה מדהימה!היכרתי חברות מהקבוצה שלי שממש התחברתי לכל אחת ואחת מהן.כמובן שגם היכרתי ילדים מסין,רוסיה,יפן,טורקיה,צרפת ...![יופי של סאמר סקול](/images/read_more_orange.png)
![](/images/shadows_img.jpg)
ליהי רוטם
הי, קוראים לי ליהי רוטם בת 14 מתל אביב.יצאתי לסאמר סקול ברונל מחזור ב 2015!!! זו החוויה הכי מדהימה שהייתי בה בחיים, באמת היה בה הכל.היה פעילויות מגניבות כמו דיסקו כדורגל... הלכנו ...![סאמר סקול שאי אפשר לשכוח](/images/read_more_orange.png)
![](/images/shadows_img.jpg)
אביטל מניאקין
וואוו רגע מאיפה אני מתחילה לתאר את החוויה הכי טובה שהייתה לי חיים ? נתחיל בזה שאני אציג את עצמי, שלום קוראים לי אביטל נעים מאד אני בת 15 והשנה יצאתי לסאמר סקול באוניברסיטת ברונל בלונדון. ...![בא לי summerschool](/images/read_more_orange.png)
שיראל רביע
היי קוראים לי שיראל ואני בת 14 מהרצלייה והשנה יצאתי ללונדון ברונללל מחזורר 2!!! אני לא יודעת מאיפה להתחיל השבועיים הכי מדהימים שהיו לי בחיים קודם כל זה התחיל שרציתי לנסוע לסאמר סקול אחרי ...![יופי של סאמר סקול](/images/read_more_orange.png)
![](/images/shadows_img.jpg)
אור דסה
שלום לכולםאני הולך לספר לכם את סיפוריבהתחלה אני לא הכרתי אף אחד בגלל שלא ההיתי במפגש ולא ידעתי כלום על אף אחד שם אבל די מהר התחלנו להכיר אחד את השני ולשמחתי ההיתי אם אנשים מקסימים ...![מקומות שראיתי בחופשת סאמר סקול](/images/read_more_orange.png)
![](/images/shadows_img.jpg)
לחן יעל זמר
היי, קוראים לי לחן זמר ואני בת 15 וחצי מרחובות.יצאתי השנה לסאמר סקול ברונללללל היה מ ו ש ל ם !!!!!!!אני ינסה ככה לסכם את מה שעבר עלי בקצרה..נרשמתי לסאמר סקול עם החברה הכי טובה שלי ...![סאמר סקול שאי אפשר לשכוח](/images/read_more_orange.png)
![](/resize.asp?width=142&height=97&img=25062015125113@image.jpg)
מיכל שינה
טוב אז טסתי ללונדון בפעם השנייה!!!!!!! (רגע מה?!) טוב אז לפני שנתיים הייתי בסאמר סקול באנגליה והוא היה מדהים!! לא חשבתי שאני אטוס שוב לסאמר סקול ובטח לא באנגליה... אבל היי חוויה ...![סאמר סקול שאי אפשר לשכוח](/images/read_more_orange.png)
![](/resize.asp?width=142&height=97&img=23082015152031@IMG-WAM.jpg)
נועה שגב
היי!קוראים לי נועה שגב מפתח תקווה בת 15 השנה נסעתי בפעם השנייה לסאמר סקול דרך קמפוס הפעם אל המתחם המושלם לונדון ברונל, המקום המושלם לחוויות המושלמות בחיים. טוב הסיפור שלי מתחיל כמה ...![בא לי summerschool](/images/read_more_orange.png)
![](/images/shadows_img.jpg)
ענבר אמירה
היי , אני ענבר בת 15 וחצי תלמידת כיתה י' מרחובות שבועיים מתוך חופשת הקיץ האחרונה ביליתי באנגליה במסגרת סאמר סקול של קמפוס אני לא בטוחה איך אפשר לסכם את החוויה הכה עוצמתית הזו לכמה ...![סאמר סקול שכולו כיף](/images/read_more_orange.png)
עומר קול
מכתב להורים אני בחרתי לשתף איתכם מכתב ששלחתי להורי יום לפני היום האחרון, מקווה שתצטרפו גם אתם לתוך החוויה שלי דרך הקריאה מחר זה היום האחרון בחוויה המטורפת הזאת שכל כך חיכיתי ...![סאמר סקול שאי אפשר לשכוח](/images/read_more_orange.png)
![](/resize.asp?width=142&height=97&img=02072015223443@talsamler.jpg)
טל רבקה סמלר
שלוםם קוראים לי סמלר והשנה יצאתי ללונדון למרכז ברונל מחזור 2!!!!!!אחרי 5 שעות טיסה הגענו ללונדון שם לקח אותנו אוטובוס למרכז ברונל-מרכז גדול ויפה.המרכז היה מרכז שבו כל יום יוצאים לטייל.הינו ...![סאמר סקול חלומי](/images/read_more_orange.png)
![](/images/shadows_img.jpg)
רז אנקורי
כבר מתה לספר לכם על החוויה המטורפת שעברתייייייייי!!! אבל יש בעיה אחת... אין לי מושג מאיפה להתחיל!!! טוב אז קודם כל קוראים לי רז אנקורי אני בת 14 גרה בכפר יהושע ויצאתי בקיץ האחרון ...![סיפור סאמר סקול שהיה](/images/read_more_orange.png)
אתי טטרואשוילי
שלום קוראים לי אתי והשנה יצאתי ללונדון למרכז ברונל מחזור 2!!!כבר בשדה היכרתי כמה בנות והיחברתי די מהר שהגענו למרכז היכרנו גם מלא ילדים חמודים מרוסיה,סין,צרפת,יפן ועוד כל מיני ...![חברים שהכרתי בחופשת סאמר סקול](/images/read_more_orange.png)
ירדן רודד
שלום קוראים לי ירדן רודד והשנה יצאתי לסמאר סקול בלונדון למרכז ברונללללמרכז עצום ומדהים ביופיו.קודם כל אני יתחיל בזה שזה חוויה מטורפת וממש נהנתייצאנו למלא טיולים באוקספורד, ברידינג ...![סאמר סקול שכולו כיף](/images/read_more_orange.png)
![](/images/shadows_img.jpg)
יובל נחום
אוקי אז מאיפה להתחיל?!הגעתי לסמאר סקול עם קצת חששות ולפני הטיסה ממש הייתי בבאסה אבל אז הכרתי את רז שישבה לידי וקצת דיברנו והתחלתי להתקרב לילדים במהלך הטיסה...שהגענו למרכז הינו ממש ...![אין כמו סאמר סקול](/images/read_more_orange.png)
![](/images/shadows_img.jpg)
אביב קואן
הי , קוראים לי אביב. אני לא כלכך יודעת מאיפה להתחיל...אז ככה אתמול חזרתי מסאמר סקול בלונדון ברונל. זו הייתה החוויה הכי טובה בעולם. אני בכלל לא הייתי אמורה לצאת לטיול ...![סאמר סקול באנגליה](/images/read_more_orange.png)
![](/images/shadows_img.jpg)
עמית הדר
טוב , אז אני עמית הדר בת 14 וחצי ויצאתי לסאמר סקול ברונל מחזור שני ..היה מטורף !!!!!!!!!! אתם אולי לא תאמינו אבל אני ספרתי 20 שעות לפני הטיסה לעומת בנות מהקבוצה שספרו 200 ימים !!! אני ...![חוויות סאמר סקול](/images/read_more_orange.png)