מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

עוד שלושה ימים זה קורה!! - 07/12/2023

חניכים יקריםהספירה לאחור החלה!!!!!!!עוד שלושה ימים אנחנו נפגשים בנתבג ויוצאים למסע שלנו!!!אז קודם כל ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

הפרופיל שלי
 • תמונה כללית
 • כינוי:

  אביטל

 • מרכז: לונדון ברונל Discovery
 • יצאתי בקיץ: 2015
 • שלח דואר אלקטרוני לחבר
  • השם שלי:
  • המייל שלי:
  • הטלפון שלי:
  • נושא:
  • תוכן ההודעה:
  •      
    
הפרופיל שלי

אביטל מניאקין  (אביטל)

וואוו רגע מאיפה אני מתחילה ...

אור פרבר-ארצי  (orr)

היי קוראים לי אור והשנה יצאתי ...

איבן דבוסקין  (איוון)

היי קוראים לי איבן והשנה יצאתי ...

אביב רום חורש  (אביב)

אני אביב חורש בן 15 השנה יצאתי ...

עמית הדר  (עמית)

טוב , אז אני עמית הדר בת 14 ...

רתם לוי 

יוו מאיפה להתחיל בכלל? שלום, ...
לכל סיפורי המחזור
וואוו רגע מאיפה אני מתחילה לתאר את החוויה הכי טובה שהייתה לי חיים ?

נתחיל בזה שאני אציג את עצמי, שלום קוראים לי אביטל נעים מאד אני בת 15 והשנה יצאתי לסאמר סקול באוניברסיטת ברונל בלונדון.

אז ניראה לי הכל התחיל שלפני שנה וחצי בערך ההורים שלי רצו לשלוח אותי לסאמר סקול אבל אמרתי שאני לא רוצה (ואני כל כך מתחרטת על זה) כי פחדתי.

עבר לו הזמן ועלה בי הרצון לנסוע לסאמר סקול. דיברתי עם ההורים שלי ולבסוף סיכמנו שאני נוסעת למחזור השני של המרכז הזה והיו לפני 42 יום של המתנה עד ליום של הטיסה. ככל שהתקרב היום של הטיסה החחשות שלי גדלו, 'מה אם אני לא אהנה?, מה אם אני לא אתחבר לאף אחד? כי בכל זאת טסתי לבד' ,'מה עם הגעגועים למשפחה?' החששות הרגילות.

היום של הטיסה הגיע ואני כולי נתונה בהתרגשות ופחד. למזלי התחברתי כבר בשדה תעופה לכמה בנות ממש חמודות מה שקצת הרגיע את החששות.

עלינו על המטוס ואחרי 5 שעות טיסה וקצת באלגנים לנוסעים האחרים נחתנו בלונדון הקרירה.

לאחר נסיעה של שעה הגענו לאוניברסיטה. האוניברסיטה מהממת ביופיה. התקלמנו קצת בחדרים והלכנו לאכול ארוחת ערב שכמובן לא אהבנו.Smileys

אם כמה שאני רוצה לספר על כל דבר ודבר שקרה אני לא יכולה כי זה יהיה מאד מאד מאד ארוך.

אז במקום זה אני אספר לכם בנקודות ובפירוט לא רב ככל האפשר על כל נקודה.

אוכל
כל פעם שהייתי קוראת סיפורים שכתבו פה והיו כותבים שהאוכל מזעזע הייתי בטוחה שהם מגזימים מאד. אבל הם לא הגזימו האוכל באו נומר ככה ביום טוב אכיל. חוץ מהפעמיים שהביאו לנו המבורגר צמחוני שהיה מדהים. באחת הארוחות גילנו שאפשר לקחת גלידה אז באותה ארוחה כולנו היינו עם גלידות על השולחן. אז עדיף להביא קצת אוכל מישראל או להיות מוכן שיתבזבז הרבה כסף על אוכל.

-לימודים
לימודים , בקיץ ?! נשמע הכי מבאס שיש, SmileysSmileys אבל תתפלאו לדעת שהלימודים היו דווקא מהנים עד כמה שלומדים יכולים להיות מהנים. ביום השני עשינו מבחן רמות וחילקו אותנו לרמות לפיו(גם אם קיבלתם ציון נמוך אל תתבאסו אף אחד לא באמת מקבל במבחנים האלה ציונים גבוהים). ש 6 זאת הרמה הכי גבוהה ו 1 זאת הרמה הכי נמוכה. אותי שמו בהתחלה ברמה 5 ובשבוע השני העלו לרמה 6. אם יש לכם בעיה עם סידור הרמות אתם תמיד יכולים לפנות למדריכים והם ישמחו לעזור לכם. בסוף השבוע השני עשינו מבחן יצא שיראה עד כמה השתפרנו.

ביום רגיל (יום בו חצי מהזמן לומדים ובחצי השני יש טיול) לומדים שלוש שעות. בשעה וחצי הראשונות לומדים עם ספר ,גרמר מילים חדשות וכו. לאחרהן יש הפסקה של חצי שעה שאת רובה בלינו בלאכול. בשעה וחצי השניות היה פרויקט בו המצאנו מדינות חדשות ציירנו קומיקס ועוד כל מני דברים מהנים.

פעילות
הפעילות היו מאד משקעות והיה בהן ממש כיף. הפעליות הכי מהנה בשבילי זה הדיסקו. הדיסקו התקיים במאין מועדון פרטי של האוניברסיטה שנמצא ליד חדר האוכל. המוזיקה כולם רוקדים האווירה הכל היה פשוט מושלם. אנחנו הישראלים הרמו להם כל פעילות שהייתה.

חדרים 
החדרים היו ממש יפים. לכל קבוצה של 10 היה פלט שזה מסדרון. בכל מסדרון עשרה חדרים שבכל חדר מקלחת ושרותים פרטיים ויש מטבח לכל פלט. יש בכל קומה שלושה פלטים. בהתחלה זה היה ממש מפחיד לישון כל אחד בחדר לבד וביום הראשון אפילו רצינו לישון כולנו ביחד במטבח אבל וויתרנו על הרעיון.
לבסוף התרגלנו לחדרים לבד וזה אפילו היה כיף חדר לבד כי כך לכל אחד הייתה הפרטיות שלו.

הטיולים Smileys
לנו הישראלים היו יותר טיולים מכולם. נסענו לכל כך הרבה מקומות , reading , MAMMA MIA ,London Eye , ברייטון , מאדאם טוסו , לונה פארק ענק ומגניב ולעוד מלא מלא מקומות. כמובן שהיה לנו מלא זמן חופשי לשופניג שניצלנו בחוכמה

הילדים מחו"ל
במרכז שלנו היו ילדים מהרבה מדינות כמו טורקיה סין יפן פלסטין (יעני ישראל אבל כפרים ערביים) אטליה מקסיקו גרמניה רוסיה ועוד. הילידים היו ממש נחמדים וחמודים. בהתחלה היו הרבה מחלוקות בין הרוסים לישראלים אבל רובן הסתדרו בסוף. אם תהיו פתוחים להכריות איתם אז גם הין פתוחים להכריות איתכם. (היו הרבה חתיכיםSmileys)

וכמובן את הכי טוב שמרתי לסוף
הקבוצה הישראלית.
הקבוצה הישראלית פשוט מדהימה אחד אחת ואני אוהבת אותם כל כך. התחברתי שם לאנשים ברמות שלא חשבתי שאפשריות בשבועיים. אני מכירה אותם רק שבועיים אבל הם נכנסו לי ללב כאילו אנחנו מכירים כבר שנים טובות.

עברתי איתם ממש הרבה דברים, עצב שמחה בכי צחוק ועוד..
אם אפילו אחד מהם לא היה מגיע כל הטיול היה שונה. אני לא מסוגלת לדמיין את הטיול בלי כל הקבוצה.

אני כבר מתגעגעת אליהם ולא ראיתי אותם רק כמה ימים.
הם פשוט הקבוצה הכי מושלמת ומדהימה שיכולתי לאחל לעצמי ואני מאחלת לכל מי שטס לסאמר סקול לקבל קבוצה מדהימה כמו שאני קיבלתי.
לצערנו הרב אתי שלנו עזבה אותנו באמצע הטיול, זה היה ממש קשה להיפרד ממנה באמצע הטיול

כמובן חלק חשוב הן גם הדס וספיר המדהימות שהיו אליינו ממש כמו אמהות שניות. דאגו ושמרו. ניסו לעזור בכל בעיה שהייתה גם אם היא הכי קטנה שיש. תודה לכן תודה רבה.

ואז בדיוק באמצע כל הכיף הגיע לו היום האחרון.
היום האחרון היה יום ממש קשה בשבילי לפחות. לא יכולתי להאמין שזהו זה נגמר ואני לא אראה את האנשים שהתרגלתי כל היום כל יום. הדמעות באותו יום פשוט לא פסקו(במיוחד שלי).

אני עדיין מתקשה להאמין שזהו זה נגמר. זאת הייתה חוויה מדהימה שבה למדתי רבות , על עצמי ועל אנגליה בכללי.
התבגרתי הבנתי שאני יכולה להסתדר שבועיים בחו"ל מבלי ההורים שלי.
זאת חוויה של פעם בחיים ואני ממש מקווה לחזור שנה הבאה.
בבמה זאת אני רוצה להגיד תודה לכל מי שעמל כדי שהטיול הזה יצא לפועל ולכל מי שהשקיע בנו. לכולם פשוט.
תודה לכם על החויה הזאת.
אוהבת הכי בעולם ומגעגעת ממש אביטל ????????????Smileys
נ.ב אם אתם מתלבטים אם לנסוע או לא, אז תסעו זאת חוויה מדהימה שלא תצטערו עלייה. לכל שאלה אתם יכולים לשלוח לי איימיל אני אשמח לעזור.
Smileys
    לסיפור המלא    בחזרה לקהילת ילדים
0
0
התמונות שלי סרטונים שלי


 • שלח קישור לחבר
 • לפורום סאמר סקול וסאמר קאמפ
 • חזרה לקהילת ילדים


 • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה