מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

הפרופיל שלי
 • כינוי:

  מיקה

 • מרכז: רויאל סקול
 • יצאתי בקיץ: 2018
 • שלח דואר אלקטרוני לחבר
  • השם שלי:
  • המייל שלי:
  • הטלפון שלי:
  • נושא:
  • תוכן ההודעה:
  •      
    
הפרופיל שלי

מיקה לוסקי 

אני מיקה לוסקי בת 13 והשנה ...

דניאל לביא  (דניאל )

שלום, קוראים לי דניאל לביא ...

אגם שנקר  (אגמוש)

איך אפשר לסכם חוויה כל כך ...

אלה וילף 

היי ! קוראים לי אלה, אני בת ...

נועם טייטלבוים  (נועם)

היי אני נועם בן 13 והשנה טסתי ...

עמית אמסלם  (עמית)

הקיץ הזה היה הקיץ הכי מרגש ...
לכל סיפורי המחזור

אני מיקה לוסקי בת 13 והשנה נסעתי לסאמר סקול באנגליה במרכז רויאל הוספיטל סקול.

 

הסאמר סקול התחיל כבר בשדה תעופה, התחלתי להכיר את כל הקבוצה תוך שעה מרגע שהגעתי מצאתי חברות.כל הטיסה התרגשנו, דיברנו והכרנו.

 

אחרי שנחתנו ויצאנו מהשדה עם המזוודות נסענו למרכז. כשהגענו למרכז אחרי שעתיים וחצי נסיעה הגענו למקום פשוט מושלם, הכל מעוצב יפה ויש אגם וגבעות של דשא והמקום פשוט ענק וממש מדהים.


אחר כך הלכנו להסבר לארוחת ערב ואחר כך לקבלת החדרים, החדרים היו בסדר בהתחלה וכל יום הם הפתיעו אותנו מחדש, אם מיטה נשברת ואם 40 מעלות בחדר או חרקים או שאין מים בכלל או שאין חשמל או שאין מצעים או כל דבר אחר אבל הם היו לפשוט חוויה אחת ענקית והכי מצחיקה שיש.

 

אין דבר יותר כיף מלקום כל בוקר עם חברות שלך וללכת לישון איתן, להתארגן למסיבות להראות קניות ולספר חווית ולרכל גם בכל דקה שיש.


בשבוע השני היינו כל הבנות ביחד באותו בניין , באותו מסדרון של חדרים וזה היה הדבר הכי כיף שיש, כל בוקר כל הבנות היו מתארגנות אצלינו בחדר והיינו יוצאות בלילה לחדרים של אחרות (במקרה שלנו כולן בואו עלינו כי היה לנו את החדר הכי גדול) וזה היה הדבר הכי כיף שיש בעולם.

 

כל בוקר התארגנו ויצאנו ביחד לארוחת בוקר ואחריה ללימודים או לפעילות אקטיביטי (כל שבוע זה משתנה מה קודם לימודים או אקטיביטי)הלימודים היו ממש נעימים והיה כיף ללמוד באנגלית ולדבר אנגלית עם אנשים מכל העולם. השיעורים והפרויקטים בכיתת בריסטול היו הדבר הכי מצחיק בעולם.


הפעילויות אקטיביטי היו ממש כיפיות, הם היו פעילויות חברה של ספורט, אמנות, בריכה, צילום, משימות ועוד, תמיד זה היה ממש מצחיק וכיף, כיף להיות עם אנשים מהעולם ודרך הפעילויות והלימודים הכרנו אותם ועכשיו הם חברים שלנו לכל החיים.

 

הארוחות היו אוכל אנגלי, טעימות הן לא היו אבל חוותיות ומצחיקות הן כן, אין יותר מצחיק מלשבת ולצחוק על סיפורי טבסוסי או קולבים וכאפות. וגם בגללן הזמנו פיצה כל ערב.

 

כל ערב הייתה פעילות מיוחדת, לדוגמה טורניר, לראות את המונדיאל עם הצרפתים, ערב כשרונות, קריוקי, תצוגת אופנה משקיות וקרפים והכי כיף המסיבות שאנחנו הרמנו כמו ישראלים טובים עם טוי, קומסי קומסה עם הצרפתים וחברות שלך.

 

המסיבות היו הדבר הכי כיף בעולם ואני הכי נהנתי מהן, התארגנו יפה וגם ההתארגנות עצמה הייתה כפית ברמות, והמסיבה כולם הצטרפו לכל מה שעשינו וזה היה כיף ברמות, הרימו איתנו והרימו אותנו וזה היה פשוט מושלם והכי כיף בעולם.


בסופשים יצאנו לטיולים של כל היום ובאמצע שבוע יצאנו לטיולים קצרים יותר, הטיולים היו במקומות ממש יפים ותמיד נורא נהנינו, גם הנסיעות עצמן היו כיפיות ונהנינו ממששש.

 

היינו בשופינג במקומות ממש שווים (ניצנוץ אין עלייך עם ברנדי) .

אין דרך לכתוב אפילו בכל המילים שיש את החוויה הזאת, זה הדבר הכי טוב שהיה לי בחיים ואני יזכור את זה לתמיד, כל מה שכתבתי זה ממש ממש טיפה ודגימה קטנה מכל מה שהיה שם, ירדן ומורן את המדריכות הכי טובות שיש והקבוצה שלנו זאת הקבוצה הכי מגובשת שתמצאו, הכרתי שם חברים לכל החיים מהארץ ומכל העולם, אני אזכור אותכם לנצח כאפות שלי.

    לסיפור המלא    בחזרה לקהילת ילדים

 • שלח קישור לחבר
 • לפורום סאמר סקול וסאמר קאמפ
 • חזרה לקהילת ילדים


 • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה