מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

רויאל סקול 10.7.2011

יום ראשון - לונה פארק !!!

 היי כולם! מה שלומכם ?

אנחנו מקווים שאצלכם בסדר, אצלנו ממש טוב !!    

 

היום היינו בלונה פארק מגניב עם המון רכבות הרים מאוד מפחידות והיו גם מתקנים מפחידים פחות. ירד גשם גם היום אבל נראה לי שזה רק תרם לחוויה של הילדים.

דאגנו למטריות לכולם אבל הם נהנו גם בלעדיהן.

 

כמובן שהיו ילדים שפחדו אז הם מצאו להם מתקנים עדינים יותר מרכבות הרים ואפילו לי יצא לעלות על שתיים :) הם התענגו על ארוחה בסגנון מקדונלדס - המבורגר צ′יפס וקולה ומרוב התלהבות כמעט כולם לקחו דאבל :) אפילו הבנות :)  

 

חזרנו למרכז והיה להם זמן להתקלח לאכול ארוחת ערב ועוד מעט אנחנו הולכים לפעילות ערב - משחקי וידאו וסלון יופי :) לא שלבנות שלנו חסר זמן להתייפייף, הן עושות את זה גם ככה עם הלקים והמחליקים שלהן :) אבל במרכז אירגנו משהו שונה לכולם ביחד אז כמובן שנצטרף גם אנחנו.

 

החל ממחר השיעורים שלנו יתקיימו בשעות הצהריים לעומת הבוקר שהיה השבוע, אז אני מאמינה שזה יתרום לגיוון. בבוקר יהיו לנו פעילויות - תחרויות ספורט, סרטים, בריכה, חפש את המטמון ועוד ועוד.

 

עברנו חצי מהסאמר סקול ואני מניחה שרובכם כבר ממש מתגעגעים לילדים! אני בטוחה שגם הם אבל אם תשאלו אותם, לא נראה לי שהם מוכנים לחזור :) בכל מקרה, חצי מאחורינו ועוד שבוע הם יהיו שוב בבית. בנתיים, תקוו שגם השבוע הזה יעבור בכיף ובהנאה כל יום מחדש כמו שהיה בשבוע שנגמר !!

 

לילה טוב,
שרית וילדי רויאל סקול !!!

   

  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה