מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

ברייטון 12.7.2009

איזה יום היום?

אתם בוודאי יכולים לענות על השאלה הזאת בקלות אבל לי ולילדים זה ממש תעלומה.

הזמן טס לו פה ואנחנו כל כך נהנים שאין לנו בכלל קנה מידה למושג הזה.

אנחנו לא מתעסקים בשאלה איזה יום היום? אלא בשאלה "עוד כמה זמן נשאר לנו עד שתסתיים החוויה המתוקה הזאת ?" ואני ממש לא רוצה לשמוע את התשובה !!! כי זה לא פייר שזה כל כך קצר, אבל לא קצר מדי, לא אשקר לכם ואציין כי יש לא מעט ילדין שמתגעגעים הבייתה (אממ בנות ...) אבל בוא נגיד שמספיק ואומרים להם שהולכים לטיול במזח והן כבר שוכחות מהכל !.

לא מעט חברויות נרקמות כאן, ולא רק שבתוך הקבוצה היחסים כבר ממש ממש ממש ממש כמו משפחה (אני באמת גאה בילדים שלכם) אלא שהם גם מאמצים למשפחה הזו אחים ואחיות נוספים מכל מיני מקומות בעולם וכך למשל ילדה אמיצה יש לומר שבאה לבדה ממולדובה מצאה עצמה חלק אינטגרלי מקבוצת הבנות שלנו (והיא הגיעה רק אתמול), שהרי אי אפשר להתעלם מהחום הישראלי הזה שהילדים המדהימים שלכם - שלי (שלי לפחות לשבועיים) מקרינים אל אחרים.

ואם כבר מדברים על חום גם השמש משתפת איתנו פעולה ומזג האויר ממש משחק לטובתנו ! (טפו טפו טפו)

ובאמת יש עוד כל כך הרבה מה לעדכן, היום למשל יש טורניר פוטבול, והילדים שוב יוצאים אל העיר (לא חובה אפשר גם להישאר לפעילות ספורטיבית אמיתית ולא ספורט השופינג) ומחר יש לנו סיור בטירה וגם באולינג בערב - מתנה מ"קמפוס" !

אני יודעת שאנחנו עוד לא מסיימים (ואל תגידו לי בבקשה כמה זמן נשאר או איזה יום היום) ואומרים שתמיד שמשהו נגמר אז רק אחרי זה אתה מבין, מעכל ומעריך מה קרה כאן בכלל, זה אולי נכון לגבי הילדים שלמשל את לימודי האנגלית שלהם הם יעריכו במהלך שנת הלימודים, אבל כך למשל אמר לי קובי אתמול "אני בבית ספר לא הייתי יכול לשמוע אנגלית, לא הייתי בא לשיעורים, הייתי אטום, והנה אני יושב שלשו שעות ומקשיב , זה בטח יעזור לי שנה הבאה וזו כבר התקדמות מבחינתי"

 

אז שתדעו שגם מבחינתנו אנחנו שמחים שאנחנו מצליחים לגעת ולעזור לילדים שלכם בכל מיני תחומים ולא רק באנגלית ובסופו של דבר הם יזכרו מפה רק טוב - הבטחה אישית שלי !!!

 

נשתמע,
ענבר.

   

  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה