מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע
שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

 • מה הם סידורי האבטחה והבטיחות במחנות

  ביטחון ובטיחות הילדים נמצאים בעדיפות עליונה של המחנות והם הקו המנחה והבסיס המוביל את כולם. המחנות סגורים לקהל הרחב וקיימת בהם השגחה במשך 24 שעות ביממה. כל המחנות עומדים בתקן של ארגון המחנות האמריקאי לגבי שטחי המחנה, חדר האוכל וכל מתקניו. אזורי המים נמצאים תחת השגחה לאורך כל שעות הפעילות. כל הצוות עובר הכשרת עזרה ראשונה.
 • האם נוכל לבקר את הילדים במחנה

  בכל מחזור יש יום ביקור רשמי המיועד להורים ולכל המשפחה. יום זה מהווה הזדמנות נפלאה להכיר את המחנה, החניכים והצוות ולהתנסות בחלק מהפעילויות שילדיכם עוברים במהלך הקיץ. תהיה אפשרות לביקור משפחות של בני הנוער הישראלים גם במועדים אחרים, בתיאום מראש.
 • איך הילדים יגיעו משדה התעופה למחנות

  מארגני המחנה דואגים להסעה מאורגנת משדה התעופה למחנה. המדריך הישראלי שיתלווה לילדים יהיה אחראי על הנסיעה וההגעה למחנה. זמני ההגעה יהיו מתואמים עם המחנה, שיהיה מוכן לקליטת קבוצת הישראלים.
 • איך אצור קשר עם הילד שלי במהלך הקיץ

  כל חניך מקבל הזדמנות להתקשר הביתה מספר פעמים במהלך תקופת המחנה. אנו ניצור איתכם קשר מיידי עם הגעתם של הילדים למחנה לאחר הטיסה, ונדאג שכל ילד יתקשר הביתה בימים הראשונים. יש גם אפשרות לשלוח דואר אלקטרוני וכמובן מכתבים וחבילות. בכל מקרה דחוף, ארגון "קשר חם" יתן מענה מיידי ביצירת קשר עם הנהלת המחנה.
 • מהי מידת ההשגחה על הילדים

  ישנו איש צוות על כל 5-3 ילדים. ישנם שני סוגי מדריכים אשר ילוו את ילדכם בקיץ: 1. המדריכים הישראלים שהינם בעלי רקע וניסיון עשיר בתחום החינוך הבלתי פורמלי, עבודה עם נוער והם דוברי אנגלית שוטפת. המדריכים עוברים תהליכי מיון והכשרה יסודיים ומקצועיים. מדריכים אלה ילוו את ילדיכם לאורך תהליך ההכנה בארץ, דרך הטיסה, ההגעה למחנות ובמהלך כל הקיץ עד חזרתם לשדה התעופה בן-גוריון שבישראל. 2. המדריכים האמריקאים הינם מדריכים מקצועיים ומהיימנים, לרוב בוגרי המחנות עצמם שחזרו למחנה כדי להעניק לחניכים את אותה חוויה משמעותית שהם חוו בעצמם. הם נבחרים בקפידה ועוברים הכשרה פרטנית ומקיפה. המדריכים הינם גורם משמעותי ביותר ביצירת החוויה בקיץ ומהווים עבור החניכים דמות חיובית שנשארת בזיכרונם שנים רבות. מנהלי המחנות הם בעלי תואר שני בעבודה סוציאלית, בעלי ניסיון וותק רב שנים, ומביאים את ההתלהבות ואהבה לעבודתם ולבני הנוער.
 • מה קורה אם הילד שלי חולה

  במחנה ישנה מרפאה אשר מאוישת 24 ביממה ע"י אחות מוסמכת. רופא נמצא תמיד במחנה או במרחק קריאה. המחנות נמצאים במרחק קצר למרפאות ובתי חולים אשר ייתנו מענה לכל בעיה. תוכלו להיות בטוחים שילדכם יקבל את כל תשומת הלב והטיפול המיידי בשעת הצורך. ביטוח רפואי הביטוח הרפואי נכרש באופן מאורגן לכל משתתפי התוכנית, (דרך משרד הנסיעות אמריקן אקספרס / הסתור אלטיב בירושלים, הביטוח כולל הרחבה לספורט אתגרי. עם זאת על נרשם לבדוק את הביטוח ותכניו ולקבל החלטה באם ביטוח זה עונה על צרכיו באופן מלא.
 • היכן הילד מתגורר במהלך סאמר קאמפ

  המגורים הם בבקתות עץ או באוהל מאובזר, בקבוצות של בין 14-10 ילדים עם מקלחות ושרותים. המשתתפים הישראלים יתחלקו בקבוצות יחד עם המשתתפים האמריקאים וזאת כדי לחוות את חווית המחנה במלואה
 • האם אפשרי שהילד שלי יהיה באותה בקתה עם חבר

  כן. אנו מעוניינים שילדיכם יעבירו את הקיץ עם חבריהם, ולכן נתחשב בבקשותיכם
 • מה קורה אם לילד שלי יש אלרגיות או רגישות לאוכל מסוים

  המחנות מתחשבים מאוד בנושאים אלה. אנו נדאג להעביר להם את המידע הפרטני לגבי האלרגיה או הרגישות והם ידאגו לאוכל מתאים. בכל מקרה בכל המחנות תמיד קיימת אופציה צמחונית כאשר מוגשת ארוחה בשרית
 • מה כולל המחיר

  המחיר כולל בתוכו את כל המרכיבים הקשורים בחווית מחנה הקיץ: גיוס ועזרה ברישום הכנה מקיפה לקראת היציאה (כולל הדרכה ב"אנגלית שימושית") גיוס והכשרת צוות המדריכים כרטיסי טיסה (כולל מיסי נמל, דלק וביטחון) מחנה הקיץ (כולל: לינה, ארוחות, הפעילויות השונות, כביסה,פינוקים בקיוסק ועוד) קשר קבוע עם המשפחות במהלך הקיץ. המחיר אינו כולל: הוצאת ויזה לארה"ב
 • האם כדאי לשלוח עם הילדים דמי כיס

  הילדים לא זקוקים לכסף במחנה. כדאי לשלוח דמי כיס לקניות במהלך ימי הטיול
 • באיזו תדירות נעשית כביסה

  כביסה נעשית פעם בשבוע ללא תשלום. יש לשלוח עם הילדים שק כביסה, בו יוכלו להכניס חלק מבגדיהם ולקבל אותם נקיים בחזרה. חייבים לסמן את הבגדים בטוש בלתי מחיק למים עם שם ילדיכם כדי למנוע אובדן פריטים במהלך הכביסה.
 • איזה ציוד לקחת אתכם למחנה

  מצורפת רשימת ציוד מומלצת למחנה, עם זאת על כל אחת ואחד מאיתנו להחליט מהו הציוד המתאים לו ביותר. להורדת רשימת הציוד לחצו כאן
 • מה הניסיון של סאמר קאמפ בשטח

  קמפוס לימודים מפעילה תוכניות סאמר סקול באנגליה משנת 1983, בנוסף הפעילה קמפוס במשך מספר שנים תוכניות סאמר קאמפ בארה"ב ואף בישראל. תוכניות ה- סאמר קמפ במחנות הקיץ בארה"ב פועלות גם השנה בשיתוף עם עמותת "קשר חם" שמקימיה היו מעמודי התווך בחיזוק הקשר בין הקהילות היהודיות בארה"ב לבין ישראל במסגרת הסוכנות היהודית ומקשרים מזה מספר שנים בין נוער ישראלי לבין המחנות.
 

צרו עימנו קשר

*
*
*
-
אני מסכים שפרטי ישמשו למשלוח דיוור נוסף / SMS בעתיד.
תהיה רשאי בכל עת להסיר את שמך מרשימת התפוצה.

טופס רישום לסאמר סקול
רב קווי 03-5354449

ברוכים הבאים לקהילת סאמר סקול:

קהילת סאמר סקול היא המקום שבו מי שכבר יצא לסאמר סקול מספר לכולם על החוויית  שעבר, סיפורים, תמונות ואפילו סרטונים קצרים, זה המקום לקרוא סיפורים אמיתיים ומרגשים - לא נגענו !

נעה מצליח

אז איך מסכימים את השבועיים הכי מדהימים שהיו ...

 סאמר סקול באנגליה שווה

שיר בר יוסף

טוב אז קוראים לי שיר בר יוסף , ואני מסיימת ...


כניסה לקהילת ילדים סאמר סקול
גלריית תמונות קהילת סאמר סקול

 • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה