מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום האחרון :( - 13/08/2017

הורים יקרים, מה שלומכם?   קמנו לבוקר האחרון שלנו בברונל.. לא להאמין שזה כבר הגיע. מרגיש כאילו רק ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

ביום רביעי 11/8 יצאנו לפארק מים מדהים

 
היי להורים הנחמדים, :)
 
ביום רביעי 11/8 יצאנו לפארק מים מדהים יחד עם שיכבת מסדה ועם שאר ילדי המשלחת: אלה, אלון, גיל, רז, דניאל, שחר, טל, עדן, רותם , ליעוז ואיתמר.
 
הנסיעה לפארק ערכה כשעה ורבע. בתחילתה היו ערפילים וקצת קריר, אך עד מהרה היום התבהר ומזג האוויר הפך מושלם לסוג הפעילות שלנו.
לאחר הגיענו לפארק התמקמנו, החלפנו בגדים לבגדי ים ורצנו אל המתקנים המדהימים שהקנדים מציעים לנו. בפארק יש כ-20 אטרקציות שונות בניהן: בריכת גלים, סירות אבובים, מסלול רפטינג, רכבל, רחבת קניות, דוכני אוכל ועוד מלא מלא מגלשות מים מגניבות וגדולות. נספר לכם על קומץ מהן. מגלשת "קולורדו", אותה לא פספס אף אחד מהילדים, הינה מגלשה שבמשך דקה וחצי גולשים בסירה לשניים בין מפלים ומים גועשים, כמו ברפטינג. המים הקפואים, הקצב המהיר והמפלים הרבים הופכים את הגלישה לכיף אמיתי ומפחיד.
 
הצטיידנו בקסדות ונעננו להוראות המדריכים. יש לציין שהתור אל המיגלשה הינו ארוך עד מאוד- שעה וחצי. אבל היה שווה לחכות....... 
 
מגלשה שנייה היא ה"רכבל", שבה מטפסים בעזרת הרכבל אל ראש ההר, גובה של בערך 300 מטרים. בראש ההר מחכים לנו אבובים של יחיד וקסדות. ישנם שני שבילים, המסלול הקל והמסלול של "המומחים". כמובן שבחרנו במסלול הקשה של המומחים.
הייתה זו גלישה מטורפת. המים הגועשים והגובה הרב ממנו גולשים פשוט בלתי ייאמנו. במשך הזמן האנשים עימם גולשים הופכים חברים קרובים ועוזרים זה לזה, שכן נדרשת עבודת צוות על מנת להתקדם. אנשים מכל קצוות תבל, ללא הבדל דת, עדה או מין נהנים, צוחקים ועוזרים האחד לשני. חוויה אמיתית. שלא לדבר על הירידות התלולות, הארוכות והכיפיות. מתהפכים, מתערבלים, צוחקים, מתרגשים. פשוט כיף ומדהים.
 
מעבר לכך, רבים מהילדים קנו לעצמם בגדי ים ומכנסי גלישה, ממתקים ונשנושים (גלידה). היינו בפארק כ-5 שעות וחזרנו עייפים ומאודדדדדדדדדדדדדדדדדדדד מרוצים.
 
כשהגענו למחנה חיכה לנו "על האש" ארוחה בחוץ של נקניקיות, תירס חם, חטיפים. ישבנו בחוץ וברקע ראינו הופעה של להקת המחנה שהכינה לנו ממיטב שיריה. גם כמה מילדיכם הופיעו על הבמה והראו מכישרונותיהם : גיא על הגיטרה החשמלית, מנגן בלהקה. שחר ניגן על גיטרה קלאסית וליווה את דניאל, שניגן גם הוא על הגיטרה החשמלית ושר שירים מקוריים בעברית למחיאות הכפיים של כולם. גל, עדי וקארין חזרו ממסעותיהם (טיול רגלי וטיול קנו) לאחר שלושה ימים, עייפים אך מרוצים מאוד.
 
היום, יום חמישי, שיכבת ג′וניור CIT נוסעים לקרטינג בעיירה מחוץ למחנה, שם הם יהנו וגם יעשו עוד קצת קצת קניות. בשל הפעילויות הרבות הילדים יתקשרו הבייתה ביום שבת בצהריים, שעון ישראל, במקום ביום חמישי !!! (מלבד הילדים שכבר התקשרו מסיבות אישיות).
 
מאחלות לכם סוף שבוע נהדר, מעולה וקצת יותר קריר
 
יפעת והילה
   

  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה