מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

הפרופיל שלי
 • כינוי:

  יניר

 • מרכז: ליטל קנדה
 • יצאתי בקיץ: 2013
 • שלח דואר אלקטרוני לחבר
  • השם שלי:
  • המייל שלי:
  • הטלפון שלי:
  • נושא:
  • תוכן ההודעה:
  •      
    
הפרופיל שלי

יניר פלם  (יניר )

שלום אני יניר פלם, בן 13 וחצי ...

הילי רומנו 

היי   קוראים לי הילי ...

תמר נצר   (תמר)

היי אני תמר, אני בת 13 מצפון ...

רון שקד  (ron)

ה summer school הקיץ הייתה ...

אופק יובל  (אופק)

שלוווםם   אני אופק וטסתי ...

אפק צעירי 

שלום   קוראים לי אפק ...
לכל סיפורי המחזור

שלום אני יניר פלם, בן 13 וחצי מתל אביב.

בשנה שעברה הייתי בסמאר סקול ליטל קנדה אני נהנתי מאוד להכיר חברים חדשים לסאמר סקול בליטל קנדה נסעתי עם חברי אלעד.

 

אז הסיפור התחלי כך:

אני שמעתי מאחד מחברי שהוא נוסע לקמפ (לא מחברה זאת) נורא התלהבתי מהנוסע ורציתי להיצטרף אליו כעובור כמה זמן חקרתי את הנושא וגילית כמה דברים שלא אהבתי בקאמפ שלו (כשמחפשים קמפ או כל טיול בסדר גוד ל כזה יש לבדוק את הדברים הבאים)

כגון הזמן; אני חושב שלהיות רחוק מהארץ, מהמשפחה והחברים צד גדול במשוואה הזאת אני הקמפ אצלו היה ארוך ונמשך כמאט חודש וחצי זמן שלא יכולתי לשרוד בלי קירבה להורים.

דבר נוסף שחשוב הוא התנאים שבהם תיהיה כמה מדריכים/מדריכות כמה מדריכים ישראליים וכמה לא? כמה ילדים יהיו אתך בחדר? יהיה מקום? אולי בתמונות ליטל קנדה נראה צפוף... אך זה לא כמו שאתם חושבים! החדרים מתחלקים באופן שווה כך שיש חדרים של ארבעה ילדים החדרים עצמם יחסית גדולים והמקום עצמו משגע(אני נחשב "כתאביבי מפונק" ולפי דעתי התנאים שם היו מאוד טובים למרות שמחובתי לספר לכם האוכל לא 5 כוחבים... אני בעצמי למדתי את השפים האנגליים להכין סלט..;) 

 

דבר לא פחות חשוב הוא האנגלית אני בתור אחד שלא הצליח באנגלית שנה שעברה כיום אני כבר פיתחתי אפשרות חדשה שבה לא הצלחתי בעיקר היא ההבאה בעל פה שהייתה הכי קשה מבחינתי אבל אחרי הסאמר סקול הגעתי למקומות אחרים, המורה שלי באנגלית השנה שאלה אותי אם התאמנתי באנגלית בקיץ ומיד עניתי לה שהייתי בסאמר סקול באנגליה היא היתרשמה מאוד מכך והיום ציוניי עלו בהדרגה גבוהה.

רוב חבריי התלהבו מוד לאחר שחזרתי עם אלעד וישר הפננו אותם לליטל קנדה, קצט על ליטל קנדה:

ליטל קנדה הוא מקום שקט ורגוע שנמצא על אי יש לו חוף מדהים ויערות מדהימים הוא שקט הביקתות שם יוצרות תחושה שאתה נמצא "בצימרים בצפון" המקום לא רחוק מכמה ערים יפות כמו ריס ועוד שם ראינו נופים מהממים והרבה דברים חדשים שלא ראיתי בהרבה ארצות אחרות בעולם...

אבל בצד השני של המקום השקט והרגוע הזה יש פעילויות אקסטרים מטורפות (לא לבעלי לב חלש חח) עמודי ענק בגובה 15 מתר שעליהם עמדנו 3 אנשים על ריבע של 20 על 20 פחד מוות! ואני הייתי הראשון... קיאקים טרקטרונים הישרדות ששם למדנו על היסתורית המקום שבה היתרסק אדם ממטוס ושם בנה מחנה והחליט להקים שם את ליטל קנדה נדנדות ענק בגובה 20 מתר לא מפחדים בואו תנסו... קירות טיפוס גבוהים ומרוצי מחשולים  קשים פיזית אבל תנו כבוד בין כל האתלטים הצרפתיים הגיע במקום השני בהפרש של 16 שניות ממקום ראשון הישראלי (אני) במקום הראשון!!!

שם יש גם פעילויות שבהם אתה פחות בפעילות ויותר נרגע "זמן חופשי" ויש הרבה ממנו אל תדעגו בביקתות הישראליות יש מה לעשות במקום יש מרכז גדול אקטיביתי זאון שבו יש סנוקר קיוסק פיצריה (המזון העיקרי שם) והרבה בילויים טובים. בערבים יש תמיד משהו נחנד לעשות סרט, מסיבה, פעילות חפש תמטמון בשיטוף עם אנגליים וצרפתיים שעדין איתנו בקשר בפייסבוק אבל הקשר הכי טוב הוא הקשר הפנימי עם הישראליים אני ואלעד התחברנו מאוד לחברנו לחדר רוי רוי כבר ישן אצלי ואצל אלעד בחופשים והוא בקשר מצוין איתנו בזכות הסאמר סקול.

אומר חבר טוב שלי מההתחלה הוא הזכיר לי מאוד את אח שלי טוב למצוא כזה חבר... עומר אומנם גר רחוק ממני באילת ואני בתל אביב אבל זה לא מנע ממנו לארגן מפגשים כשהוא היה באזור הוא תמיד בא לבקר.

וכמובן יש את אופק, חן, מיכאל, ליהי, ומיכל. (החופרות) אותם הכרנו לפני הסאמר סקול דרך האתר ואז בפייסבוק ובסוף פתחנו בערך 4 חודשים לפני הטיסה קבוצה בוואט סאפ היינו חברים טובים כבר מההתחלה עשינו כמה מפגשים ביחד כך שהכרנו לפני הסאמר סקול ואז לאחר הסאמר סקול נפגשנו בכמה פגישות ביחד ביום הולדת למיכאל ובעוד אירועים אחרים.

בסמר סקול גיליתי קבוצת בנות שגרה באזור שלי שאף פעם לא ראיתי והיום אני כבר פוגש אותם ביום יום.

בצוות של הסאמר היו את שחף ונעמה המדרכות הישראליות שתמיד עזרו לנו כשהיינו צריכים ותמכו בנו בצורה מאוד מיקצועית הם עזרו נו מאוד והיה כף מאוד להכיר זוג מדריכות נחמדות כמו נעמה ושחף.

 

 

    לסיפור המלא    בחזרה לקהילת ילדים
1
0
התמונות שלי סרטונים שלי

לאלבום התמונות המלא

 • שלח קישור לחבר
 • לפורום סאמר סקול וסאמר קאמפ
 • חזרה לקהילת ילדים


 • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה