מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

הפרופיל שלי
 • תמונה כללית
 • כינוי:

  Maor

 • מרכז: Bath אנגלית ופעילויות
 • יצאתי בקיץ: 2012
 • שלח דואר אלקטרוני לחבר
  • השם שלי:
  • המייל שלי:
  • הטלפון שלי:
  • נושא:
  • תוכן ההודעה:
  •      
    
הפרופיל שלי

מאור גולדשטיין  (Maor)

יום שבת. 21.7. השעה חמש בערב. ...

AMBER LEIBO  (amber2120)

היי לכולם      ...

אבישג ישראלי  (אבישג ישראלי)

זה הסיפור שלי :) אפשר להגיד ...

נועה רנה יוסף  (נועה)

היי כולם(:אני נועה יוסף בת ...

רז זהבי  (רזון)

שלום :) אני רז זהבי בן 15 ...
לכל סיפורי המחזור

יום שבת. 21.7. השעה חמש בערב. מאור קום. קום כבר. נו. מאור. לא ארזת עדיין. דקה אמא. נו. דקה. קום. טובבבבבבבבבבבב קמתי. 


מוציא את המזוודה, מנקה אבק, מוציא בגדים. מה שיוצא, יוצא. לא מתלבט יותר מדי. עושה צ′קליסט. שם שעון לארבע וחצי לפנות בוקר. נו אבל זה מוקדם. רבע לחמש. לילה טוב. בוקר טוב. השעה היא חמש לפנות בוקר. מתארגן מהר. יש עוד שעה. יוצא מהבית, רץ לרז. צא כבר פדלאהההההה. נו. מאור. רגע. דקה אני יוצא. השעה שש ורבע. המזוודות באוטו. נוסעים.

אה. אמא, את יודעת איך להגיע לשדה.
המממממ. אני חושבת שכן. הגענו לרמלה. טעינו בדרך. נשארו עשר דקות לשעת מפגש. אמא נוסעת על 180. לא הייתי צריך לכתוב את זה. הגענו. באיחור. פריקה מהאוטו. בטרמינל. אה. שכחתי את התיק באוטו. נווווווווווווווו מאור תמיד זה קורה לךךךך. קח את המפתחות. רוץ. תנעל. יאללה. לטרמינל. ריק למדי, מלא ילדים צווחנים. מה הם בקבוצה שלי ? אה. לא. פווו. צ′ק אין. בידוק בטחוני. מישש אותי. קצת יותר מדי.

סיימתי צ′ק אין. דיוטיפרי. 150 פאונד. 10 דקות. אני, אני כשרון אני. עולים למטוס. מתיישב ליד המדריכה. מחליף מקום. יושב. חמש שעות. עברו חמש שעות. נחיתה שגרמה לישבן שלי קצת לכאוב. אני בלונדון. איזה יופי. נעים פה. אה, אולימפיאדה. אה, רוסים. אה, מוכרים פה במבה. זה שלנו זה. גאווה ישראלית. אלרגי לבוטנים. גאווה. נוסעים. שעתיים. מרגיש כמו נצח. אנחנו שם. עזבו אותי,

אני רוצה להתקלח. חדר מרשים. זרם חלש. סבון ושמפו חינם. מה, לא ניקח? מקלחת אנגלית. קלאסי. יוצא מהדירה. קבלת פנים מאלה שהקדימו אותנו בשבוע. גיא מראה לי איפה משחקים כדורגל. כי האיטלקים הביאו כדור. יאללה, נצטרף. טוב, מיציתי כדורגל להיום. יאללה בוא נבדוק מי עוד פה. מקום גדול. מרשים. הנה, פה החדר אוכל. פה בית קפה. פה אגם. דשא עם איטלקים. מלא איטלקים. איטלקים בכל מקום. טוב נו, בואו נדבר איתם. קאצו. פיקה. עזבו.

ארוחת ערב. מרשים. אוכל טעים. אנשים נחמדים. לא מכיר אף אחד עדיין. נזרום. 

פעילות ערב. דייט. קבעתי 12 דייטים. אני, אני פופלארי אני. הכרתי אנשים. מוזיקה. לילה טוב. בוקר טוב. מה, לקום עכשיו? אוף. מה עכשיו מבחן? טוב נו. עשיתי. קל לי. מכיר עוד אנשים. עוד איטלקים. עוד איטלקיות. נהיה לי קצת כיף. אני חושב. יוצאים לבאת′. לוקחים אוטובוס. תחבורה ציבורית למופת. אוטובוס מלוקק. אירופה. באת′. רגע. המדריך, זה באתתתתתתתתתתתתת′ או באט? אין תשובה מדוייקת. טוב נו. נלך על באתתתתתתתתתתתתתתת′. איזו עיר יפה, אירופה. רסס מהשמיים. כיף לי. אין חום מעיק. שפע של חנויות. מדרחוב מרשים. כיף לי. כבר לא חושב. פשוט כיף לי. אה, אמא ביקשה לשמור על קשר. נחפש סים בין לאומי. אההההה, מצאתי. המוכר הזביר לי במבטא טיפוסי מה הסים מקנה לי, ממה שהצלחתי להבין בין השורות שזה מקנה לי 100 דקות לארץ ואינטרנט בלתי מוגבל. קניתי. מציאה. דפקתי ת′מערכת. מספר לכולם איך מצאתי סים ב10 פאונד עם אינטרנט לא מוגבל.


טיפ שימושי #1: אל תגיד בחיים שיש לך אינטרנט לא מוגבל. פשוט אל. ממשיך להסתובב בבאת′, עיר אנגלית טיפוסית, מזג אוויר אנגלי, גשם לסירוגין. אני לא רוצה לזוז מפה. חוזרים לבאת′. פעילות ערב. 


לפרוק אנרגיות עודפות. רצתי הרבה אני זוכר. היה כיף. חוזרים לשיכון. מתחיל להתחבר לאנשים מהקבוצה. עושים צחוקים במסדרון. צוחק עד שיש לי פיפי. עושה פיפי וממשיך לצחוק. אני מתחיל לשכוח שאני באתי מישראל, התרגלתי. נכנסים למין שגרה מיוחדת כזאת, יש הרגשה שאי אפשר להסביר במילים, העצמאות הזאת ועצם העובדה שאתה רחוק מהבית שלך אלפי קילומטרים, כבר אין בושה. משוחרר לגמרי. אני יכול להתרגל לזה. כל יום הוא מיוחד, אין רגע דל, לא משעמם לשנייה. אני לא רוצה לזוז מפה. הימים עוברים, גיחה ללונדון, למדאם טוסו ואז למחזמר. יש זמן חופשי לפני המחזמר. טעימה ראשונה מהעיר הכי יפה באירופה וכנראה גם בכל העולם. כולם הלכו לאכול. אני הלכתי להסתובב, לספוג את האווירה. משהו בלתי מוסבר. אני לא רוצה לזוז מפה. אוף. חייבים ללכת. חוזרים לבאת′. ארוחת ערב, שגרת ערב, לישון. ביקור בבריסטול. באיזו ספינה. היה מעניין. חוזרים לבאת′. לומדים. ערב. לישון. בוקר חדש. כבר הספקתי לשכוח באיזה יום ומתי נסענו לביקורים בערים אחרות. מקווה שתסלחו לי. עוד ביקור בבריסטול. הפעם מוזיאון מדע. מעניין. היה לי כיף שם. הולכים לקניות. לא קניתי הרבה. שומר לאוקספרד. פחחחחח.


טיפ שימושי #2: אתם לא באמת הולכים להתאפק ולשמור את כל הכסף שלכם לאוקספוד, מעטים אלו שמתגברים על היצר הנשי שלהם ללכת ולגרד כל פאונד. לחילופין אתם יכולים להפקיד את הכסף שלכם אצל המדריכה ולבקש שתגביל אותכם בכמות השבועית. כדאי.

הימים עוברים. והחוויות מצטברות. השגרה המיוחדת הזאת, העצמאות, החברים, כל אלו גרמו לי לשכוח שאני אורח ולהרגיש את ההרגשה הבלתי מוסברת הזאת.

הגענו לימים האחרונים, איפהשהו בפנים אני סופר באל כורחי כמה ימים נותרו לחזרה, אני מנסה להדחיק את זה. אני לא רוצה לחזור בנתיים. לא מיציתי וכנראה שגם אם הייתה לי שנה לא הייתי ממצה. אני מנסה לנצל כל רגע בידיעה שעוד שלושה ימים אני חוזר לסאונה הישראלית. אני מסרב פינוי מצדי. לא רוצה לזוז מפה. עוד יום עובר. ועוד יום עובר. כולם מריחים את הסוף. אני לא. לונדון. שוב. 


טיפ שימושי #3: לפעמים אתם מקבלים וואוצ′רים בשווי 10 פאונד מהמדריכים, אין טעם לגמור את כל הוואוצ′ר ביום אחד, תשמרו להמשך ולעוד סיורים. וואוצ′ר אחד יספיק לערך 2 ארוחות ברשת מזון מהיר. מכיוון שאת הוואוצ′רים הנ"ל קיבלנו לפני הנסיעה ללונדון ולא ישארו לנו לשאר הימים מכיוון שאוקספורד זה היום האחרון, אכלנו ארוחה ב40 פאונד בKFC לשלושה אנשים. אתם אל תעשו את זה לעצמכם. מסתובבים באוקספורד. שורפים כסף. כאילו כלום. לחזור לנקודת המפגש באוקספורד בלי חמש שקיות ביד זה עלבון גדול, בושה וכלימה ויסתכלו עליכם כאילו אתם לא ישראלים. תצטיידו בכמות מתאימה של כסף ותחשבו את הצעדים שלכם. ביג בן. ארמון בקינגהם. יפה. פה המלכה גרה? ואי. מעניין כמה ארנונה היא משלמת. 


אה, טיפ שימושי #4: כשעל המדרכות בלונדון רשום להסתכל קודם ימינה ואחר כך שמאלה הם באמת מתכוונים לזה. למרות ובגלל זה כמעט נדרסתי לפחות 3 פעמים. 


חוזרים לבאת′. יום לפני אחרון. שגרת ערב. צחוקים במסדרון. התערבויות מפגרות. ככה, לסוף. צוחק עד שיש לי פיפי.

עושה פיפי וצוחק, בפעם האחרונה. 

יום אחרון, הרבה איטלקים שאני לא מכיר וגם לא יראה יותר בחיים נפרדים ממני, טוב נו, נפרדים מהזרים שאני מכיר. בהזדמנות זו אני רוצה לבקש סליחה מטים ההונג קונגי שהערתי אותו בשוגג עשרות פעמים בתקווה שהוא ימשיך לישון ורז יפתח לי את הדלת של הדירה בלילה. לא נורא. אני חושב.

/\צריך לארוז. אוף. אני לא חוזר. מסרב פינוי. מה? חייבים ללכת? אוף. טוב. נפרד מהחדר. מחזיר את השפורפרת של המקלחת למקום. אה, כן, שכחתי להזביר.


טיפ שימושי #5: במקומות שיש לכם זרימה חלשה במקלחת, אתם יכולים לנתק את השפורפרת בהברגה מהצינור שלה ואז יש זרם הרבה יותר חזק מהצינור. פשוט בסוף תחזירו למקום. על אחריותי. 


מבט אחרון לחדר. למסדרון. למדרגות. למדרכה. ולחנייה. ועוד מבט אחד לשמיים. בתקווה שמישהו שם יקשיב לי וידחה את הטיסה ככה לשבוע. כי אני צריך עוד שבוע פה. לפחות. טוב. עולים על האוטובוס. יושן בדרך לשדה. הגענו לשדה. בידוק בטחוני מוגזם. גם פה. מגיעים לחנויות פטורות ממכס.


טיפ שימושי #6: תיפטרו מכל הפאונדים שיש לכם לפני שאתם חוזרים לארץ, ואם לא הספקתם לעשות את זה באוקספורד, אז תעשו את זה בדיוטיפרי. אתם לא רוצים להיכנס למצב מביך בו אתם הולכים לבנק בארץ עם 6 פאונד ו20 פני כדי שימירו לכם אותם לשקלים. תחסכו את זה מעצמכם ותקנו הרבה סנוויצ′ים שם. כי אתם הולכים לישון כשיגישו את האוכל במטוס. וגם כי הוא לא טעים.


נוחתים בארץ. 29 מעלות. 70% לחות. אני רוצה לחזור.

    לסיפור המלא    בחזרה לקהילת ילדים
0
0
התמונות שלי סרטונים שלי


 • שלח קישור לחבר
 • לפורום סאמר סקול וסאמר קאמפ
 • חזרה לקהילת ילדים


 • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה