מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

יומן מסע אחרון!!! - 14/08/2018

ילדים אהובים שלנו והורים יקרים!!! אז אחרי הרבה תיאורים של האוכל שלנו, סוף סוף אתם יכולים להגיד לנו להתראות😂 ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

הפרופיל שלי
 • במטוס -  חופשת קיץ תותחית
 • כינוי: ירדן
 • מרכז: בידלס
 • יצאתי בקיץ: 2012
 • שלח דואר אלקטרוני לחבר
  • השם שלי:
  • המייל שלי:
  • הטלפון שלי:
  • נושא:
  • תוכן ההודעה:
  •      
    
הפרופיל שלי

ירדן עובדיה   (ירדן)

קוראים לי ירדן ,בת 13  ואני ...

ים-נוי ימין לוגסי  (ים-נוי)

אז ככה-קוראים לי ים-נוי בת ...

גפן עטיה  (גפן)

Summer School 2012 אז ככה ...

שיר שדה  (שיר שדה (הרמקול הקבוצתי))

היוששששש :)) קוראים לי שיר ...

הילה יתיר  (הילה)

קוראים לי הילה יתיר, בת 13 ...

טל מזרחי   (גרררר)

היי קוראים לי טל מזרחי ואני ...
לכל סיפורי המחזור

קוראים לי ירדן ,בת 13  ואני גרה באורנית .

אז סאמר סקול אחת החוויות הכי כיפיות ומדהימות בעולם אני כל כך שמחה שההורים שלי הסכימו לסאמר סקול ! Smileys


הכל התחיל שההורים שלי אמרו לי לבחור סאמר סקול בלונדון או טיול 3 ארצות .

בהתחלה לא ידעתי, התלבטתי מלא  לא ידעתי במה לבחור ?!?!  עד שגיליתי שחברה שלי (תבל) טסה לסאמר סקול , והרי זה הרבה יותר כיף לטוס לטיולים  כאלה עם מישהי שאת מכירה אז החלטתי סאמר סקול !!!!!!!!!!SmileysSmileysSmileys


בהתחלה חשבתי שאני לא יתחבר לאף אחד ותבל כן ואז אני ישאר לבד , אמא שלי אמרה לי שזה לא נכון ושבמפגש אני יפגוש את כולם  ואני יראה  ,אז חיכיתי עד המפגש והנה הוא הוא הגיע ,(והוא לא עזר בכלל ) זה היה נראה כאילו כולם כבר מחוברים בשתי קבוצות גדולות ואני ותבל לבד , קיבלתי רושם ראשוני מטעה מכולם !!!!!


ועכשיו האטראף השני אטראף המזוודות ,איזה מזוודה לקחת אם היא תספיק לי עם היא לא תספיק , אם זה יעבור את המשקל המותר והיא גדולה מידי, לא ידעתי מה לעשות פשוט השתגעתי ! 
SmileysSmileys


אחרי שכבר סידרתי הכל המזוודה ארוזה ואני מוכנה באים היומיים שלפני הטיסה שבהם כל הזמן אמרתי לאמא שלי שזה לא כדאי ושאני צריכה לוותר  (כי זאת הייתה הולכת להיות הפעם הראשונה שלי במטוס !!!!!!!!!!!)   ושזה לא שווה את זה  ,היא תמיד אמרה לי חוייה של פעם בחיים ואני עוד אראה שאני יהנה ושאני לא יודעת כי אני אפילו לא יצאתי .


הלילה שלפני הטיסה אני לא ישנתי בכללללל ! היה לי כאב ראש כאב בטן הקאות מה לא ?!?!

ואז הגיע הזמן לקום (שלא היה צורך כי כבר הייתי ערה ) לקחת את המזוודה ולנסוע לשדה תעופה (אני בטוחה שכולם בשלב הזה כבר בהיי מאיזה התרגשות חוץ ממני )

כשהגענו לשדה  נפגשתי  עם תבל ושנינו נפרדנו והלכנו עם הקבוצה לכיוון המטוס ,החלק הכי קשה היה להיפרד מאחותי הקטנה  !Smileys


במטוס חזרתי להרגשה שאני לא יתחבר עם הבנות , למה ? כי  הם עשו בלגן ענק ! והיו נראות ההפך הגגמור ממני !

שנחתנו הדבר הראשון זה להתרגש מכל דבר ששונה אפילו באוטובוס ההגה של הנהג ,  שהכול באוטובוס בצד השני, שאין מדרגה לכיסאות באוטובוס ושהכול ירוק שם ומלא פרחיםSmileys(כל כך לא ישראל ) !!!!!וכמבון המזג-אוויר שם...קופא רצח !!Smileysהיה כזה מוזר להגיע בקצר מהחום של ישראל לקור של לונדון !Smileys


דבר ראשון שהגענו לשם עשו לנו סיור בקמפוס איפה זה כל דבר , לאן מותר לנו להיכנס , ולאן אסור  לנו וכמובן איפה החדרים שלנו ! מה שכל הבנות לא יכלו לחכות וחפרו למדריכים מתי החדרים מתי החדרים, עד שהגענו לחדרים
Smileys .

שהם קראו מי עם מי בחדר הייתי לחוצה שאני יצא עם מישהי שאני לא יתחבר איתה.

ותאמת שאמרו לי שאני אם תבל שמחתי ,ושאמרו לנו (לי ותבל) שאנחנו עם טל וטל הרגשנו שהם לא רוצות להיות איתנו וגם אנחנו לא כל כך, אבל בשעה הראשונה שלנו ביחד בחדר ישר התחברנו וידעתי שהשבועיים האלה הולכים להיות השבועיים המדהימים ביותר בחיי !!!!!!!!!!!!!! (וצדקתי).


בזמן שכולם התמקמו והתחברו תבל שיר (ילדה שפגשנו בחדרים (מישראל)) ואני  יצאנו לעשות טיול לראות עם נפגוש ילדים מארצות אחרות , ופגשנו את פבלאו ספרדי חמוד בן 11 (קטע מצחיק ששאלנו אותו בן כמה הוא ,הוא חשב ששאלנו אותו מה שלומו והוא ענה לנו :"fine thank you "
Smileys)

ובשאר הטיול שלנו פגשנו עוד שני בנים מאיטליה בני 14 שהיו נראים בני 16 !מלחיץ וזהו חזרנו לחדרים ונגמר הטיול :).

אחרי כמה שעות של התמקמות וטיולים  היה מפגש באודיטוריום של כל הקמפוס כל הקבוצות מכל הארצות . כדי לעשות לכולם הכרה והסבר על השבועיים האלה . אחרי המפגש היו לנו שעות חופשיות אז הלכנו לילדים ושאלנו אותם מאיפה הם וכול מיני דברים כאלה כדי להכיר את כולם .


יום שני היה את המבחן רמה בשיעור היינו חלק מהישראלים וקבוצת  איטלקים (בני 14 היו נראים 16 ,השנים שפגשנו ביום הראשון גם היו שם )בהתחלה חשבנו שאנחנו בקבוצה גבבוהה הם אנחנו עם ילדים בני 16 עד שגילינו שהם בני 14 וזה סתם קבוצה למבחן רמה LSmileys,המבחן לא היה הכי הכי קשה אבל הוא גם לא היה כזה קל ,אני יצאתי רמה 3 אחת לפני הרמה הכי טובה שגם זה סבבה .


וכמובן שהטיולים המדהימים כל טיולי השופינג ,והביקורים בלונדון והכי הכי הכי כיף היו הטיולים רק של הישראלים הטיולים ללונה פארק ומאמאמיה  ולמאדם טוסו ! הטיול האהוב עלי הוא נראה לי הטיול ללונה פארק כי עליתי שם על רכבת עם לופים גדולים והתהפכויות
Smileysמשהו שבארץ אני בחיים לא הייתי עולה ושם כן עליתי אז זה היה מין טיול התגברות  על הפחד .


מה עשינו בימים שאין טיולים ?? שיעורים ופעילויות , בשבוע הראשון למדנו בצהריים ופעילויות בבוקר ובשבוע השני הפוך .

בפעילויות לרוב שיחקתי טניס אבל בימים שלא היה טניס הלכתי לאן ששאר הבנות בקבוצה הלכו , היה פעם אחת קריקט, כדורגל, הגנה עצמית, ציור, קישוט עוגיות, טאצ′בול, או שהיו לוקחים אותנו לאולם ספורט שיש בו שולחנות פינג פונג, כדורעף, כדורסל, כדור נוצה, טאצ′דאון, ולפעמיים רשת טניס קטנה .

וכמובן שהיו גם פעילויות ערב (חוץ מיום שישי יום שישי דיסקו אבל דיסקו אחר כך ) (לפני כל פעילות יש חדר אוכל : בשמונה בבוקר לפני הפעילות \ שיעור, בשתיים עשרה אחרי הפעילות \ שיעור, בשש אחרי הפעילות \ שיעור ואז פעילות ערב ) כל ערב היה לנו משהו שונה היה בליינד דייט, ערב כישרונות, סרטים, בינגו וחפש תמטמון (שהיה חפש את המדריכים ובמלוא ההפתעה אנחנו ניצחנו !!!! הקבוצה שלנו הישראלית SmileysSmileysSmileysSmileys Smileys, כולם היו בטוחים שאנחנו נגיע אחרונים כי במשך המשחק אנחנו ראינו כמה קבוצות שממש התאבדו על המשימות ורצו Smileys מהר כמו משוגעים, החפש תמטמון היה המקום היחידי שאנחנו לשם שינוי לא היינו המשוגעים של הקמפוס !+זכינו בכובעים מהמקום .                              

על האוכל ,ועוד שהבריטים לא כל כך ידועים באוכל טעים .

 האוכל שמה היה בסדר+  כל פעם שהיה משהו לא כשר היה תחליף לישראלים ולרוב לא היה צריך תחליף פשוט לא לקחנו את החלק הלא כשר , כמובן שזה לא אוכל של בית ושלא לדבר אוכל ישראלי אבל אפשר לחיות עם זה  .(אני כבר מזהירה אתם תפנטזו  שם על אוכל ישראלי מלא אז כדי שלפני הטיסה תעשו בבית ארוחה של פאלפאל פיתות מלאווח וכל שאר המאכלים ).

 

סוף סוף הגענו לחלק  של הדיסקו ! אז דיסקו ראשון כולן היו בלחץ וכול הזמן מחליק וביביליס ושמלות ולעבור מחדר לחדר להשאיל דברים ולשאול מה הכי יפה ומה כדאי, וברור שעם כל התגנדרויות וההכנות איחרנו למפגש באודיטוריום שהיה לפני הדיסקו, כולם שנכנסנו הסתכלו עלינו במבט מוזר ולא הבנו למה, עד שראינו את כל הבנות לבושות בטרנינגים חוץ מאיתנו (  זה היה סופר מביך ! ) בגלל שסטיב (האחראי) ראה שלא כולם התכוננו הוא נתן לכולם 15 דקות להתארגן אחרי המפגש, ויצא שבדיסקו עצמו אנחנו לא היחידות עם השמלות, וזאת הייתה הקלהSmileys 

בדיסקו עצמו היה כל כך כיף רקדנו מלא SmileysSmileys וצעקנו ושרנו וחיקינו את אחד המדריכים שם כי הוא רקד בצורה ממש מצחיקה !

דיסקו שני כולם כבר ידעו שצריך להתגנדר וזאת גם הייתה סוג של דיסקו פרידה לצרפתיים כי הם עזבו יום לפנינו , אז חלק מהצרפתיות היו מגונדרות .

בדיסקו עצמו היה ממש מממש כיף חוץ מהחלק של הסוף שזה ההפך ממש למסיבת בכי כל פינה שעברתי ראיתי מישהו  בוכה כולם בכו כי הם צריכים לעזוב וזה נגמר זה היה ממש עצוב,Smileysאני אישית לא בכיתי, כי אני לא  אוהבת לבכות מדברים כאלה וזה יותר מידי מצחיק לראות חלק מהם בוכים !.

החלק הכי טוב בכל מסיבת הבכי הזאת שכולם עודדו אחד את השני וחילקו פייסבוקים אחד לשני כדי לשמור על קשר .


הדיסקו השלישי הדיסקו פרידה שלנו (של הספרדים איטלקים רוסים ואנחנו הישראלים )הדיסקו הזה היה מבחינתי אחד הדיסקוים הכי כייפים  (הדיסקו הראשון והאחרון)כי כולם רקדו ביחד זה לא היה כל קבוצה לבד אנחנו עשינו מעגל אחד גדול של כול הילדים מכל העולם (בעיקר רקדנו עם הספרדים וחלק מהאיטלקים ) והיה ממש כיף בדיסקו הזה פחות בכו ויותר פייסבוקים לקחו
(נ.ב כמעט שחכתי לפני הדיסקו פרידה שלנו היה לנו טקס סיום וקיבלנו את החוברות שלנו ואת המבחנים. (הם קמצנים בציון אז תתפאלו עם קיבלתם ציון לא כל כך טוב) ). 

 

אחרי כל החפירות של מה עשינו שם היו לנו גם שעות חופשיות בין לבין שעשינו בהם דברים ממש מצחיקים לגוגמא:ערב אחד חשבנו שיש רוחות בחדרים של הבנות הישראליות ,(מוזרות נכון ??)כי בחדר אחד הוילונות והדלתות של האונות כל הזמן זזו שכל החלונות היו סגורים ובחדר שלנו היה צל של פרופיל של ילדה !SmileysSmileys והכי מפחיד זה שהצל היה מעל המיטה שלי !SmileysSmileysSmileys ,,אז אחת מהבנות  התקשרה לאמא שלה וסיפרה לה הכל אז אמא שלה אמרה לש שנשחק הקאוקוה ואז הרוחות יברחו (מוזרות חח)וזה היה ממש ממש מצחיק !


אחד הדברים הכי כיפיים בכל הסאמר סקול הזה היה להכיר את הילדים מהארצות השונות , אני אישית התחברתי לאיטלקיות שהיו חדר לידינו הכי ואנחנו עדיין שומרת על קשר בפייסבוק  , בנוסף התחבתי גם לכמה צרפתיות צרפתיים איטלקים ספרדים  ספרדיות לכולם ועם חלק אני עדיין שומרת על קשר בפייסבוק  שזה כיף .


בסיכום ה 3 דפים האלה זה ממש בקצרה על הסאמר סקול בשבילי, זאת הייתה אחת החוויות המדהימות ביותר בחיי ! והם תהייה לי את הזדמנות לבוא לפה שנה הבאה הייתי ב 95% אומרת כן (לא בגלל שלא כיף פה או משהו בגלל שכבר הייתי ואני אישית חושבת שזאת חוויה של פעם  בחיים אבל בגלל שהיה פה כיף לא נורמלי  הייתי שמחה לחוות אותה עוד פעם ולהפוך אותה לחוויה של פעמיים בחיים ואולי אפילו יותר מי יודע ), זה באמת שווה כל היסוס , ויכוח, שיחה, נסיגה הכול  !!!!!!!!!!!!

ותודה ענקית  לרוני ועידן המדריכים המדהימים שהיו איתנו ותמכו בנו  7\24, זה היה פחות מדהים בלעדיכם   

מתגעגעת Smileys !


טוב אז זה סופו של הסיפור שלי על הסאמר סקול הסאמר סקול מנקודת
במבט שלי 
 :)

    לסיפור המלא    בחזרה לקהילת ילדים

 • שלח קישור לחבר
 • לפורום סאמר סקול וסאמר קאמפ
 • חזרה לקהילת ילדים


 • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה