מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

הפרופיל שלי
 •  -  מחנה קיץ בארה"ב אדיר
 • כינוי:

  נועה לורבר [:

 • מרכז: Y Country Camp
 • יצאתי בקיץ: 2008
 • שלח דואר אלקטרוני לחבר
  • השם שלי:
  • המייל שלי:
  • הטלפון שלי:
  • נושא:
  • תוכן ההודעה:
  •      
    
הפרופיל שלי

נועה לורבר  (נועה לורבר [:)

שלום קוראים לי נועה לורבר ...

רון רון  (רון רון)

שלום אני רון אני בן 13 וחצי ...
לכל סיפורי המחזור

שלום קוראים לי נועה לורבר , ואני הייתי במחנה סאמר קמפ - Y Country Camp שבקנדה.

 הכל התחיל מזה ששנה שעברה - 2007 - אני וחברה שלי ( אור כדורי ) נסענו למחנה ריקמנסוורת´ בלונדון , והשנה בחופש 2008 אני ואור החלטנו שהשנה ניסע לסאמר קאמפ .. קצת משהו שונה אחר לא ידענו למה אנחנו הולכים לא ידענו מה עושים שם איך היו הדברים שם איך הילדים שם איך הכל ?? כי זה שונה מסאמר סקול ! הלכנו למפגש הראשון של הישראלים וכולם היו נראים חמודים וכמו שכולם יודעים אנחנו הישראלים כל אחד יכול להביע דעה על משהו שהוא רואה והוא לא מכיר אותו עדין חח Smileys .

ופגישה השניה כבר התחלנו להכיר את הילדים יותר טוב ודיברנו במחשב וכל הזמן אמרנו אחד לשני איך אני רוצה כבר שיגיע היום שניסע ושיהיה כל כך כיף וכל הזמן היינו בלחץ מימה שהייה .

ואזז ... היום הגדול הגיעה 21.7.08 Smileys

בטיסה כבר כולם היתחברו לכולם היינו כבר מוטשים כבר רצינו להגיע למחנה כולם היו בלחץ מימה יקרה מה הייה איך נישן מה נעשה ?! והגענו בלילה וכולם היו עייפים וכבר היו מתים ללכת לישון ושיגע כבר מחר .

שהגענו למחנה לפחות אני לא הבנתי איפו החדרים , זה פשוט הייה מקום ענק שאפשר ללכת שם שעות ברגל !!

החדר אוכל מרחוק הייה נראה כמו בריכה כלום לא הייה מובן המדריך עשה לנו סיור קטן מה יש פה וכל מני דברים כאלה זה לא הייה כל כך מובן כי כולם היו מוטשים מהטיסה והיינו ממש עייפים .

אחרי שהיסדרנו בחדרים כולם הלכו לישון . בבוקר קמנו ושאנחנו לא לחדר אוכל עוד לא הבנו בכלל מה הולך להיות לא הסבירו לנו כלום עד שחילקו אותנו לקבוצות וכל קבוצה היו שני מדריכים . הכרנו ילדים מדהימים קנדים שהם יהודים ורובם יודעים עברית והם מדברים מצחיק ויש דברים שהם לא יודעים וזה נורא מצחיק  .

לאט לאט למדנו מה יש במחנה ולמדנו דברים מדהימים מהמקום ההתנהגות שם אחרת מפה יש שונים אבל רובם מאוד מאוד נחמדים אני מאוד ניקשרתי לקנדים חברים הכי טובים שלי סיפרתי להם מלא מלא דברים !

שהגענו הקנדיות ישר רצו אלינו ושאלו איך קוראים לנו ומאיפו באנו מישראל הם כל כך רצו לדעת עוד ועד פרטים על ישראל , הם חולמים להגיע לישראל , ישראל בישבילם זה דבר מושלם והם מאוד מאוד רוצים לבקר כאן חח אנחנו בהצתחלה צחקנו מזה כאילו מה אתם כל כך מיתלהבים להגיע לישראל ? Smileys

אבל אחר כך הבנו שהם באמת לומדים על ישראל לומדים לדבר עברית ושהם אוהבים אותנו חח .

המחנה הוא מקום מדהים הוא פשוט ענק יש בו שלושה אגמים אחד של סקי ואבובים , אחד של קיקאים סתם שחיה וכל כל מני דברים והשלישי לא יצא לנו להכיר מרוב שהמקום כל כך ענק !

המקום הזה לימד אותי המון דברים חדשים שלא ידעתי להכיר על בני אדם וכל מני דברים אחרים .

והיו לי חוויות מדהימות Smileys , ואני ישמח לספר לכם עלייהם !

קודם כל שהקנדים כל כך מצחיקים , ..

היו משהו קנדי שקוראים לו נועם והוא יודע לדבר עברית , והוא נורא נורא דומה לדודידו ( דפנה ודודידו מכירים חח ? ! ) גם בהליכה מדיבור זה הייה ממש מצחיק ! ולימדנו אותו לשיר את השיר של דפנה ודודידו ... וזה הייה כל כך מצחיק עם יגידו שאפשר לשים פה סירטונים אני יעלה את זה חחחחחחחח SmileysSmileys.

שהגענו אמרו לנו שאסור לנו באמצע הלילה להיסתובב מחוץ לאוהל מתופסים אותו מחוץ לאוהל יכולים להעיף אותו מהמחנה . אנחנו הישראלים לא פחדנו כל לילה או שהבנות היו הולכות לבנים או הבנים לבנות כי לא ישנו ביחד ( גילי 14 ) זה הייה 5-7 דק´ מאוהלים של הבנות חח כל לילה שהיינו הולכים זה הייה כל כך מצחיק פחדנו שלא ניתפס אז היינו הולכים בקצה באצבעות והיינו הולכים דרך החוף ולפעמים היו שם שומרים היינו דופקים ריצה , או שהיינו הולכים מהצד השני אז הרגשתי כמו בצבא חח זה הייה מצחיק וגם לפעמים מפחיד אבל האמת שזו חוויה לא נורמאלית , וסוף המדריכים הישראלים גילו לנו שכל פעם שהיו תופסים אותנו באוהלים של הבנים או באוהלים של הבנות ( שהבנים בואו אליינו ) אז אלה שתפסו אותנו נתו להם צופר נגיד לישון יום אחרי יותר מאוחר אז הם בכוונה רצו לתפוס אותנו חח .

שכל פעם אני חושבת על זה כל כך בא לי לחזור לאותו מקום ולהיות באותו מצב עם אותם חברים שאני שומרת איתם קשר עד עכשיו והם כל כך חשובים לי ואני לא יכולה בלעדייהם באמת כמו חברי ילדות זה פשוט מדהים וגם עם הילדים הישראלים אני שומרת קשר הדוק !

והם חלק ממני , אני באמת חושבת שכל אחד שמגיעה למקום אחר לאנשים אחרים היתנהגות אחרת זה באמת יכול לשנות אותו לטובה זה דבר פשוט אדיר

אפשר ללמוד על אנשים אחרים שונים מאתנו שם קצת אחרים .

 

עם יש לכם שאלות אני בשמחה יענה

נועה 3>

    לסיפור המלא    בחזרה לקהילת ילדים

 • שלח קישור לחבר
 • לפורום סאמר סקול וסאמר קאמפ
 • חזרה לקהילת ילדים


 • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה