מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

הפרופיל שלי
הפרופיל שלי

אור אוזנה 

היי  שמי אור ...

הילה בנימין  (הילה)

היי, קוראים לי הילה בנימין ...

רוני צור  (רוני צור)

היי כולם   אני רוני צור ...

לי-רם פיקמן 

אני פשוט לא יודע מאיפה להתחיל.. אבל ...

אנאבל שמילביץ'  (אנאבל שמילביץ')

היי :)   קוראים לי אנאבל ...

לים משארקה  (לים)

היי אני לים. טוב  אלה ...
לכל סיפורי המחזור
היי 
שמי אור אוזנה .

השנה טסתי לסאמר סקול אנגליה שבברייטון לשבועים. השבועיים הכי טובים שהיו לי בחיים ולא, אני לא מגזימה.

קשה להסביר במילים כמה נהנתי. זאת חוויה שאני לא אשכח בחיים. ואם מי שקורא/ת את זה עכשיו ומתלבט/ת באיזה מרכז לבחור או בכלל אם ללכת לחוויה הזאת אז תדעו שאני ממליצה בחום, ואני בעצמי יודעת שאני רוצה לחזור לחוויה הזאת גם שנה הבאה.

נרשמתי יחד עם 2 חברות טובות שלי בעיקבות המלצה של חברה, רצינו את זה מאוד.
 
הגענו יחד לשדה התעופה ואני ממש התרגשתי. עוד שם התחלתי להכיר ולדבר עם ילדים מהקבוצה והטיסה עברה בשלום.

לאחר הטיסה הגענו למרכז מדהים. מרכז ברייטון!! אני זוכרת שנכנסתי והמילה הראשונה שהייתה לי זה ואוו.
 
מקום ענקי ויפה, מצד אחד מלא שטח ירוק ומרווח ומצד שני בניינים ענקיים ומרהיבים. קיבלנו את החדרים ופגשנו את הקבוצה השנייה שלנו שבאה שבוע קודם, והתחברנו לקבוצה אחת מגובשת וגדולה (היינו 30). שם פגשנו עוד קבוצות מארצות שונות: היה מאיטליה, מסין ,מברזיל, מספרד, וגם מטורקיה. הכרתי מלא ילדים מדהימים מארצות שונות ומהקבוצה שלי שמישראל. 
 
ביום הראשון היה מבחן רמה, ולאחר מכן שיבצו כל אחד לרמה המתאימה לו. עד כמה שזה נשמע מוזר נהנתי מאוד ללמוד שם זה לא היה לימודים רגילים , השיעוריים היו מענינים מאוד, וכל יום היה נושא שונה, עשינו דברים כיפים, מעניינים ובנוסף הכרתי עוד ילדים מהכיתה. 
 
ולאחר הלימודים (בימים שלא היו טיולים) היה אקטיביטיז עם מדריכים נחמדים מאוד מברייטון, תמיד היה כיף בזמן הפעילות שהיו שם מאוד נהנתי.

בחדר הייתי עם עוד שלוש שותפות: שתי החברות שהגעתי איתן, ועוד ילדה שאני ושתי החברות שלי הכרנו שם, והתחברנו עליה מייד. החדר היה מרווח גדול ומאוד נוח. 
 
תמיד בחדר האוכל היה תור, אבל אני אהבתי את זה, זה היה עוד מקום שבו הכרתי ודיברתי עם ילדים מארצות שונות. האוכל במקום סביר מאוד, אבל אני והשותפות שלי לחדר תמיד היינו קונות אוכל לחדר כך שהסתדרנו מהבחינה הזאת.
 
הטיולים היו מדהימים היה לנו זמן לקניות וגם הלכנו למקומות מהממים בלונדון , ברייטון וקתדרלת קנטברי.
 
אני לא אשכח את המחזמר אלדין שהלכנו בלונדון, ממליצה לכולם האפקטים היו מדהימים, התלבושות והשחקנים הכל היה כל כך ברמה גבוהה והיה מדהים לצפות בזה!!.
 
בכל סוף שבוע היו קבוצות שעוזבות וקבוצות שבאות. תמיד היה טקס חלוקת תעודות ולאחר מכן מסיבת אפטר זה היה כיף ברמות אך גם עצוב כי נאלצנו להיפרד מילדים.
 
לצערי הגיע גם הסוף שבוע שאנחנו עוזבנו בו וחילקו לנו תעודות זה היה רגע מרגש! לאחר מכן היינו במסיבה ונפרדנו שם מכולם, זה היה קשה. השבועיים האלה לימדו אותי הרבה ולא רק מהבחינה של האנגלית.
 
זה היה חוויה מאוד משמעותית עבורי ואני מאושרת שיצא לי לחוות אותה. נהנתי שם מכל רגע ורגע ועכשיו כשאני כותבת על כל מה שהיה שם כל מה שאני רוצה זה  פשוט לחזור לשם ולפגוש את כולםם. 

אני באמת לא אשכח את סאמר סקול

ברייטון 2017 בחיים????!!!!!!
 
ממליצה לכולם!!!!!
    לסיפור המלא    בחזרה לקהילת ילדים

  • שלח קישור לחבר
  • לפורום סאמר סקול וסאמר קאמפ
  • חזרה לקהילת ילדים


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה