מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

איסטבורן 21.7.2019

היום השניים עשר במסע :)

היי כולם..

 

מה שלומכם? מאמינים שעוד פחות מארבעה ימים אנחנו נוחתים בארץ. Smileys

הזוי כמה שהזמן טס מהר.

 

היום עבר עלינו יום סופר מרגש. כמובן שהתחלנו את הבוקר בארוחת בוקר כרגיל. לקחנו איתנו ארוחה ארוזה מכיוון שחיכה לנו יום סופר ארוך ומלא בחוויות בלתי נשכחות.

 

לאחר ארוחת הבוקר, ניגשנו כל אחד לכיתה שלו. המשכנו לעבוד על הפרויקטים הקבוצתיים שלנו. כולנו תקווה שנצליח לסיים את כל הכתבות שאנחנו צריכים לכתוב עד יום שישי. אנחנו כותבים עיתון באנגלית. מודים שבהתחלה לא כל כך התחברנו, אבל מכיוון שזה משיג את המטרה הכללית - אנגלית!, אנחנו די סבבה עם זה.Smileys

 

לאחר השיעורים, רצנו לחדרים בכדי לאסוף את התיקים שלנו ועלינו מיד לאוטובוס שלקח אותנו היישר ללונדון המדהימה. לאחר כמעט 3 שעות נסיעה (מסתבר שיש פקקים בכל מקום בעולם Smileys), הגענו למאדאם טוסו. המוזיאון הוא חלק מרשת מוזיאונים לבובות שעווה על שם מארי טוסו. מטרתם של המוזיאון היא להציג אנשים היסטוריים או מפורסמים בכל תחום בכדי להמחיש כיצד נראו/נראים ומה עשו בחייהם.Smileys

 

במוזיאון פגשנו את מרילין מונרו, ליאונרדו דיקפריו וקייט וינסלט, בראד פיט, בריטני ספירס, משפחת המלוכה, את להקת one directions ואפילו את טראמפ. במהלך החוויה, הצטלמנו מלא, אכלנו תותים בשוקולד ושתינו ברד, עלינו על רכבת הרים מגניבה שמציגה את ההיסטוריה של אנגליה בצורה הכי מגניבה שיש, ובעיקר יצרנו זכרונות בלתי נשכחים.Smileys

 

לאחר החוויה הבלתי נשכחת במאדאם טוסו, מיהרנו לעלות על רכבת שלקחה אותו בזריזות לאחד האולמות היותר יפים שראינו. האולם בו מציגים את מחזות הזמר המדהימים ביותר בעולם. ואנחנו זכינו לשבת באולם הזה ולצפות במחזמר המדהים "מלך האריות"!

המחזמר רץ כבר החל משנת 1997 ועדיין הצלחה מסחררת ברחבי העולם. Smileys

 

אין לנו איך לתאר את התחושות הנפלאות שחווינו בזמן המחזמר. אהבנו והתאהבנו בכל רגע. בשחקנים, במוזיקה, בתפאורה, ביצירתיות, בשירה, במקום! פשוט בהכול!

ממליצים באהבה גדולה לגשת ולצפות! ואם בא לך להזמין אותנו שוב, נצטרף ברצון רב!Smileys

 

מכיוון שהמחזמר התחיל בשעה 19:00, סיימנו אותו רק באזור השעה 22:00. היינו עייפים אך מרוצים. עלינו לאוטובוס שבא לאסוף אותנו, ועשינו את דרכנו חזרה למרכז. את רוב הדרך ישנו. למדנו שהשינה בנסיעות הארוכות הללו, די יכולה להועיל.

 

כשהגענו למרכז, מיד הלכנו לישון.

 

מחר היום האחרון ללימודים. אנחנו עושים מבחן וחוגגים בזמן כיף בבריכה ובמסיבת דיסקו.

 

נשתמע מחר, ונתראה ממש בקרוב.

 

אוהבים ומתגעגעים.

הילדים ואנה המדריכהSmileys

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה