מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

איסטבורן 21.7.2019

היום התשיעי במסע :)

היי כולם.. 😃

 

אז היום היה לנו יום די רגוע במרכז.

 

קמנו וניגשנו לארוחת הבוקר ומשם ישר לשיעורים.

הצטרפו אלינו קבוצות חדשות אז זה טרף לנו את הקלפים מבחינת הרמות והחברויות. מקווים ליצור את הקשרים המיוחדים שהצלחנו ליצור עם הקבוצות שעזבו.

 

לאחר השיעורים, ניגשנו לארוחת צהריים. ישבנו עם המדריכים, החלפנו חוויות והצלחנו להכיר מעט יותר.

לאחר מכן, המדריכים הכינו לנו פעילות חמודה ממש, על חוף הים הקרוב ביותר למרכז. עשינו הליכה קצרה לקראת החוף והתחלנו בפעילות. למרות שהפעילות באמת הייתה סופר מגניבה, מזג האוויר הנהדר שתפס אותנו פשוט הצליח לשבות אותנו. העדפנו לשבת או לשכב על החוף, עם גלידה מעולה ובחברה טובה.🌞 חלקנו אפילו הצלחנו לישון, בזמן שחברים שלנו הכינו עלינו יצירות בזמן שינה באמצעות האבנים המיוחדות שמצאו בחוף (מומלץ לראות בתמונות) 😏.

 

חזרנו ישירות לארוחת הערב. גם בארוחה זו ניצלנו את הזמן וישבנו עם המדריכים השונים. שאלנו שאלות, תרגלנו אנגלית והתלחנו להעמיק בהיכרות שלנו.

 

בתום הארוחה, קיבלנו זמן חופשי עד פעילות הערב.

פעילות הערב הייתה ממש מגניבה. התחלקנו לקבוצות וקיבלנו את ההזדמנות להיות בלשים וחוקרים. קיבלנו רמזים בנוגע למקרה רצח שהתקיים בקמפוס בעבר (בדוי לחלוטין כמובן), והיה עלינו להסתובב ברחבי הקמפוס ולחקור את החשודים. המדריכים, ששיחקו את תפקידי החשודים, עשו את תפקידם כל כך טוב שהיה לנו ממש כיף להתרוצץ ברחבי הקמפוס ולנסות לגלות את הרוצח האמיתי. 🔦🔍

 

מיותר לציין שחברי הקבוצה שלנו גילו ראשונים את שם הרוצח וזכתה בפרס. 🥳💪🏻

 

בסיום הפעילות, קיבלנו זמן חופשי בכדי להתארגן לשינה. ניצלנו לעוד קצת בונדינג טיים. ישבנו במטבחון, שיחקנו קלפים ונהנינו מהחברה אחד של השנייה.

 

מחר מחכה לנו בוקר עמוס הכולל תרגיל שריפה. מסתבר שכל פעם שמגיעה קבוצה חדשה, כל חברי המרכז צריכים לבצע אותו שוב. מקווים לתקתק את התרגיל כמו שבוע שעבר. 🤞🏻

 

נשתמע מחר.

אוהבים ומתגעגעים,

הילדים ואנה המדריכה 🥰

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה