מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

איסטבורן 21.7.2019

היום השלישי במסע :)

היי לכולם..Smileys

 

מדהים כמה שהזמן טס. כבר סיימנו יום שלישי מלא במסע המטורף הזה.

 

היום התחיל ב"הפתעה" קטנה - תרגיל שריפה. קמנו סופר מוקדם, שמענו רעש מחריש אוזניים ומיד ידענו מה לעשות. בשיא הזריזות ירדנו למטה, נעמדו בטור ארוך כפי שנאמר לנו, ספרו אותנו ועלינו חזרה להתארגן לקראת ארוחת הבוקר. חשוב לציין שאנחנו מאוד גאים בעצמנו מכיוון ששמענו שהקבוצות הקודמות היו צריכים לעשות את זה שוב כי לא כולם הגיעו.Smileys

לאחר התרגיל, חזרנו להתארגן כמו שצריך וניגשנו לארוחת הבוקר. אנחנו כבר ממש מתחילים להתרגל לעובדה שזה כל כך מוקדם (טוב, לפחות חלקנו). 


לאחר ארוחת הבוקר, בזמן שחיכינו לתחילתן של הפעילויות השונות והמגוונות, החלטנו שבא לנו לשחק קצת. בעניין של כמה דקות, הפכנו מסירות של שני אנשים למעגל עצום של ילדים ומדריכים שמשחקים יחד. הרגשנו גאווה גדולה שהצלחנו לסחוף כל כך הרבה אנשים לתוך המשחק. Smileys
כשהתחלנו את הפעילויות, חלקנו העדפנו ללכת על הפעילות הספורטיבית יותר כמו כדורגל בזמן שחלקנו בחרנו לבטא את החלק האמנותי שבנו בהכנת פוסטרים וגלויות המאפיינות את אנגליה.
קיבלנו הפסקה קצרה, ושוב קיבלנו את הבחירה בין פעילות ספורטיבית לבין משחקי קופסה מגניבים. חלקנו העדפנו להביס את כולם במשחקי קלפים, חלקנו העדפנו ללמוד וללמד קסמים בעזרת הקלפים, וחלקנו נשארנו עם הטוב והמוכר - טוויסטר/פלונטר. Smileys

 

לאחר שסיימנו את של הפעילויות של הבוקר, ניגשנו לארוחת הצהריים. לאחר שאכלנו ושבענו, המשכנו לכיוון נקודת המפגש לחלוקת הכיתות.
נכנסנו לכיתות והתחלנו בשיעור הראשון ברמות השונות. היינו צריכים להשתמש באנגלית כמה שיותר ואף להמציא מדינה. וכל זה בשיתוף פעולה עם החברים מחו"ל. גילינו שזה יכול להיות אתגר לא קטן, אך אנחנו עובדים על זה קשה. מקווים שיילך וישתפר עם הזמן. 

 

לאחר השיעורים במקום ארוחת ערב רגילה, קיבלנו את החוויה של ברביקיו בריטי במזג אוויר נהדר. ישבנו ביחד על הדשא, אכלנו, שמענו מוזיקה טובה, קינחנו בגלידה נהדרת והמשכנו להכיר ולהתגבש עם חלק מהילדים מכל רחבי העולם. Smileys

 

לאחר ארוחת הערב, קיבלנו קצת זמן חופשי לנוח בחדרים וחזרנו לפעילויות ערב. מכיוון שגם זו הייתה פעילות ספורטיבית יותר וחלקנו היינו עייפים, קיבלנו פס מהמדריכה שלנו לשבת לפעילות יותר אינטימית שלנו. ישבנו במטבח של המסדרון, שמענו מוזיקה, החלפנו חוויות ומידע אחד על השניה, אכלנו גלידה טובה ולבסוף העייפות הביסה אותנו (את חלקנו) והלכנו לישון. 

 

מחר מחכה לנו סיור סופר מיוחד! מקווים לצלם אינספור תמונות על נוף מטורף!

Stay tuned! Smileys

 

אוהבים ומתגעגעים.
הילדים ואנה המדריכהSmileys

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה