מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

לונדון ברונל Discovery 21.7.2019

היום הרביעי- תה מלכותי אחה


יום רביעי הגיע ואיתו הגיעה משפחת המלוכה הבריטית. אחרי תרגיל אש שהפתיע אותנו מאד בלילה הקודםSmileys, קמנו לבוקר חדש מלאי אנרגיות לקראת המפגש עם המלכהSmileys. הפעם נסענו יחד עם הקבוצה הסינית לטירת וינזור. נסיעה שארכה כ-40 דקות. בדרך עצרנו לבקר באתון קולג' העתיק.


בטירה הסתובבנו בקבוצות קטנות יחד עם מדריך אודיו ואוזניות. ראינו את כל החדרים שבהם משפחת המלוכה גרה וביקרנו בכנסיה עתיקה. אפילו הספקנו לראות את חילופי המשמרות בין חיילי משמר המלכה והצטלמנו עם החיילים האדומים.

לאחר מכן קיבלנו זמן חופשי מחוץ לטירה, והתפעלנו מהרחובות הקסומים והציוריים של המקום. ממש תחושה של חזרה בזמן.. ועוד במקום אחר בעולם. Smileys
אבללללל בין כל הסמטאות היפות קיימות חנויות שלא יכולנו להתעלם מהן וכמובן ניצלנו אותן לשופינג.

עייפים ומותשים, חזרנו למרכז ישר לארוחת הערב, שמשתפרת מיום ליום. הפעם לקינוח הייתה עוגית שוקולד צ'יפס ע-נ-ק-י-ת, לא יכולנו להתאפק.

בפעילות ערב יכולנו לבחור בין כדורגל, ציור בצבעי מים וסתם צ'יל על הדשא, חלקנו התגלינו ככישרונות לא קטנים. החברויות עם הילדים האחרים מהעולם הולכות ומעמיקות, אנחנו מתגבשים יותר ויותר וסך הכל כיף לנוSmileys

אוהבים אתכם ושולחים חיבוקים ענקייםSmileys

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה