מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

לונדון ברונל Discovery 21.7.2019

היום הראשון באנגליה!

אז אחרי שהזלנו דמעות ונפרדנו בשדה התעופה התחלנו את מסענו מלאים בציפיות. בזכות זה שהגענו מוקדם הצלחנו לעקוף את כל הלחץ של נתב"ג בזריזות ונשאר לנו זמן ל- איך אפשר שלא- דיוטי פרי 😊 שמחנו לגלות שאם היינו מגיעים שעה אחרי כבר היינו נתקעים בפקקים. חלקנו אפילו עצרנו לתת לרון שחר כיף בעמדת צילומים של המירוץ למיליון.

 

הטיסה עברה חלק, ללא בעיות בכלל, רוב הזמן ישנו כך שאם היו בעיות לא ידענו מהן 😉 אפילו נחתנו 20 דקות מוקדם מן הצפוי. עלינו על האוטובוסים, אחרי שעברנו בסטארבקס כמובן ומשם נסענו נסיעה של כשעה בין נופיה הירוקים והכפריים של אנגליה עד למרכז ברונל.

כשהגענו, חיכו לנו כמה מחברי הצוות, הכירו לנו את חדר האוכל, המשרד, ה-Meeting Point ומשם התפזרנו בחדרים. הספקנו לומר שלום ולקבל כמה טיפים מקבוצת הישראלים שחזרה היום הביתה (הם אמרו שאת הפסטה של ברונל לא נשכח לעולם).

 

אחרי שנחנו קצת, אכלנו, שתינו ונרגענו מהמסע הארוך נפגשנו לשיחת נהלים קצרה והלכנו לחדר אוכל. שם כבר ממש התחלנו להרגיש את אווירת הסאמרסקול הקסומה. הכרנו ילדים מכל העולם: איטלקים, ברזילאים, סינים, יפנים ועוד..אפילו לימדנו יפנית להגיד "חיים שלי" עם ח' טובה מהגרון. כשהגענו לפעילות ערב כבר הרגשנו ממש בנוח. בפעילות העמקנו את הקשר עם שאר הקבוצות, חרקנו שיניים ושפשפנו את האנגלית שלנו, זה לא היה קל, אבל לא ויתרנו.

 

מחר נבקר את הארי באולפנים של הארי פוטר, עד אז לילה טוב😊

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה