מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

לונדון ברונל Discovery 07.7.2019

יום ראשון בת׳ורפ פארק

שבוע עבר מאז שהתחלנו את המסע. אני מרגישה שהתקרבנו והפכנו למשפחה, זה משמח לראות כמה חשוב בתוך הקבוצה לתמוך, להתמך ולדאוג אחת לשניה. זה לא מובן מאליו אך זהו הקסם, ככה נוצרה המשפחה שלנו.Smileys

 

אתמול בערב נפרדנו מהחברות האיטלקיות שלנו שחזרו הביתה. קצת עצובות אך גם נרגשות לקראת הקבוצה הבא.Smileys

 

יום ראשון בישראל, זהו תחילת השבוע שלאחר הסופ"ש, אך לא כאן. כאן זה כמו יום שבת. אז כמובן שלא נלמד בשבת החדשה שלנו, נצא לטייל.Smileys

 

קמנו בבוקר למזג אוויר די קריר Smileys(לפעמים השמש יצאה אלינו) והתכוננו לצאת ליום שלם בלונה פארק Thorpe Park - הלונה פארק הכי גדול באנגליה ואחד המפחידים באירופה.

 

לאחר ארוחת הבוקר מיהרנו אל נקודת המפגש נרגשות ויצאנו לדרך. Smileys

 

הגענו לפארק כשעוד היה סגור אך לכרטיסים כבר התפרס תור ועד שנכנסו המקום נפתח.

 

אני, הפחדנית, חברתי לבנות הקבוצה שהסתקרנו פחות מהאקסטרים ונתנוו צ׳אנס למכוניות מתנגשות - מה שהיה בחירה מצויינות, מצחיקה וכיפית. בזמן שהחברות האמיצות שלנו טיילו בין המתקנים המפחידים, התהפכו, צחקו, צווחו וקצת נרטבו. 

 

היה מרגש לפגוש את הקבוצות הישראליות השונות של קמפוס ברחבי אנגליה. הספקנו לקשקש ולהחליף קצת חוויות. תמיד נחמד לראות ישראלים נוספים.

 

רון שלנו זכתה (במזל או בכישרון) בבובת חד קרן עגלגלה ומתוקה למזכרת!Smileys

 

חזרנו מותשות אך מרוצות לארוחת ערב בחדר אוכל ולאחר מכן לפעילות. משום שקבוצות חדשות וילדים חדשים הגיעו, היינו צריכות היכרות קצרה, פעילויות הערב דאגו לספק לנו בדיוק את זה. במהלך הפעילויות היו שלל של משחקי חברה והיכרות ביניהן בינגו היכרות סידור לפי גובה וגיל ושלל נוסף של פעילויות המבוססות על תקשורת.Smileys

 

שני טיולים רצופים זה לא עסק קל, זה מתיש, טוב לחזור קצת לשגרת הלימודים והפעילויות כאן בסאמר סקול. ולהרגע כדי לצבור כוחות מחודשים לשבוע הקרב.

 

לילה טוב ושבוע טוב, 

עמית המדריכהSmileys

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה