מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

סקוטלנד + לונדון 14.7.2019

מאמינים שכבר יום חמישי ???

הזמן טס.... גם לכם ??

אולי זה ככה רק כשנהנים ??Smileys

 

היום ירד כבר יותר גשם, שזה נעים ונחמד כי כרגע לא קפוא פה ובסהכ לרוב מדובר בטיפות ..

 

היום בבוקר אחרי ארוחת הבוקר , ב-Activity החבר'ה יכלו לבחור אם לשחק "הוקי" או ללכת לפעילות שנקראת "100 Things i love" - במשימה הזאת כל אחד היה צריך לערוך רשימה של 100 דברים שהוא אוהב! גאה לספר לכם ש-3 חולניקים כתבו שם של אחת הבנות שלנו, כאחד מ-100 הדברים שהם אוהבים בעולם - נעם המהממתSmileys כבוד גדול.

 

לאחר מכן בפעילויות הבאות יכלו לבחור בין משחק "קריקט" בחוץ לבין עבודה בטבע שכללה יציאה לבחוץ ואיסוף של דברים רנדומליים, חזרה לכיתה ויצירת קולא'ז מסויים עם כל החומרי יצירה שקיימים והדברים שאספו בטבע. זו הייתה פעילות ממש שווה בעייני. לצערי רק בנות נכנסו אליה, אבל שתדעו שהן הביעו חוש אומנותי מדהים!!! Smileys

 

לאחר ארוחת הצהריים ישבנו רק החבר'ה מישראל לפעילות מסויימת - כל אחד קיבל פתק לבן בצורת ענן. בו היה צריך לכתוב את השם שלו ואת החלום שלו. לאחר מכן ערבבתי את העננים וחילקתי באקראי. כעת יש לחבר'ה מס' ימים להגשים זה את חלומו של זה, בצורה יצירתית ומרגשת.

בינתיים דולב שלנו הגשים ליניב חלום : להיות שחקן ב-NBA. איך הוא עשה את זה ? פוטושופSmileys מושקע ביותר ( מצרפת לכם בתמונות פה , שתהיו חלק מהעניין ) .

 

לאחר מכן נכנסו לכיתות, במהלכן הציגו את ה-Project שלהם (היו צריכים לבנות מדינה יחד עם חברים מהעולם, לתת לה אופי, סמלים ותרבות ולהסביר על כך לכולםן).

אכלנו ארוחת ערב ולאחריה חזרנו יחד למגורים.

 

מאוחר יותר נפגשנו לסיכום יום והכנה לקראת המחר.

 

מחר בבוקר מחכה לנו ארוחת בוקר שונה :)  פרטים בפוסט הבא...

 

לילה טוב! Smileys נשיקות וחיבוקים

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה