מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

רויאל סקול 21.7.2019

שבת בקיימברידג'!

הורים ומשפחות לילה טוב!

 

היום היה לנו יום ממש כיף, ועם הכיף התחלנו להרגיש עוד הרבה תחושות לקראת מחר. התרגשות, עצב, שמחה, געגוע ועוד ועוד. מחר בלילה אנחנו על מטוס בדרך לארץ וביום שני בשעה 6:20 אנחנו נוחתים ופוגשים אתכם!!!

 

התעוררנו הבוקר מוקדם מהרגיל והתארגנו בזריזות. אכלנו ארוחת בוקר ונפגשנו לשיחה קצרה על היום. קיבלנו ארוחה ארוזה ועלינו לאוטובוס. יצאנו לדרך לנסיעה של כשעתיים לכיוון קיימברידג'.

 

הגענו לקיימברידג' והלכנו לכיוון הנהר שעובר דרכה. כבר בהליכה הקצרה הזו היה ברור לכולנו שהעיר הזאת יפייפיה ולא דומה לשום עיר שכבר ראינו בסאמר סקול.

 

הגענו לנהר והתחלקנו לשתי קבוצות, כל קבוצה עלתה על סירת עץ והיה לנו "קפטן" שהשיט את הסירה. לפעילות הזאת קוראים פאנטינג- punting. היה ממש כיף, מזג האוויר היה טוב, היו סביבנו הרבה ברווזים חמודים וסך הכל מצב הרוח היה ממש טוב.

 

סיימנו את הפאנטינג והתחלנו בסיור רגלי בעיר. עברנו ליד קינגס קולג', שהוא המפורסם ביותר באנגליה. עצרנו גם ליד כנסייה שכמוה יש גם בירושלים, ליד גשר מרשים (שהוא גם בעיה מתמטית מעניינת), דיברנו על אייזיק ניוטון ועברנו ברחוב מפורסם בשם Trinity.

 

סיימנו את הסיור והגיע הזמן החופשי!!!!! אין ספק שקיימברידג' מציעה המון- חנויות, מסעדות, בתי קפה, שווקים. הילדים מאוד נהנו וחזרו עם הרבה מתנות למשפחות.

 

בסוף הזמן החופשי חזרנו לאוטובוס ונסענו לרויאל סקול. הגענו בול בזמן לארוחת הערב. לאחר ארוחת הערב ניצלנו את הזמן לארוז את התיקים, לנקות ולסדר את החדרים ולשבת יחד. נהננו מהערב האחרון יחד ועכשיו נלך לישון ונעדכן מחר 😇

 

לילה טוב 🌈❤

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה