מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

שיפלייק 01.7.2019

יום אחרון:(

מי האמין שהגיע היום האחרון בסאמר סקול. איך שהזמן טס כשנהנים.. !Smileys

 

אני כותבת את הסיפור הזה משדה התעופה ומתקשה להאמין שנגמר. מרגיש כאילו היינו כאן אתמול והזמן עבר כל כך מהר, ובו זמנית מרגיש כאילו עברו בשבועיים האלו חיים שלמים.

 

השכמנו הבוקר לארוחת בוקר אחרונה במרכז. חזרנו לחדרים לעשות צ'ק אאוט, הורדנו את המזוודות למשרד לשמירה. ומשם עלינו על אוטובוס לעיר רדינג.

 

היום הוקדש לקניות וזמן חופשי בנחת. קנינו מזכרות, ומתנות אחרונות. נפגשנו בצהרי היום לארוחת צהריים משותפת בKFC, וחזרנו שוב לשוטט ולטייל בין הרחובות והחנויות. נפגשנו שוב לחזרה למרכז והפתעתי את הקבוצה עם דונאטסים שווים משוקולד ולוטוס.

 

חזרנו באוטובוס למרכז, ואמרנו שלום אחרון לילדים ולצוות שהיו. פגשנו את הקבוצה הישראלית החדשה שבאה אחרינו וסיפרנו להם נרגשים כמה כייף עומד להיות להם וכמה כייף שהם בתחילת החוויה.

נתנו כמה טיפים כמו להתחבר לכולם על ההתחלה ולא להתבייש, שכולם נחמדים ואין סיבה להתפדח. שייקחו חלק בפעילויות, ושיאכלו את התפוח אדמה הקריספי עם הגבינה :) הם היו נראים קצת לחוצים וראו שהמפגש בין הקבוצות הרגיע מעט והם נורא שמחו על קבלת הפנים והנחיתה הרכה שעשינו להם 🤗 השארנו גם מכתב ובמבה. כמובן. Smileys

 

עשינו סידורים אחרונים לקראת הנסיעה, ועלינו על האוטובוס לשדה! הגענו קצת מוקדם אז היה לנו זמן להינות מהסטארבקס, ותכף נכנסים לתהליך הבידוק הבטחוני ועלייה למטוס. 

מחכים לפגוש אתכם בשדה!!! SmileysSmileys

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה