מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

שיפלייק 01.7.2019

יום שניים עשר :)

קמנו הבוקר מוקדם מהרגיל כדי לצאת לעיר אוקספורד.Smileys

 

ראינו בבוקר שוב את הצרפתים ועשינו איתם תמונות, החלפת אנשי קשר, ועוד חיבוקים. Smileysאכלנו ארוחת בוקר ונפגשנו כדי לצאת יחד לאוטובוס.

 

נסענו נסיעה קצרה לאוקספורד וירדנו ישר לתוך סיור רגלי עם מדריך מארדמור. ראינו בתים ומבנים היסטורים, והלכנו בשבילים היפים של העיר ובגנים והפארקים. קיבלנו שעה קלה של זמן חופשי ולאחריה נפגשנו לאכול ארוחת צהריים ארוזה שקיבלנו מהמרכז.

 

לאחר מכן נכנסו לכלא העתיק של אוקספורד. המבנה הכי ישן בעיר, מעל ל1000 שנים. שמענו כיצד אוקסופרד התפתחה ונבנתה, מי היו השליטים, וכיצד הענישו את המורדים.. ראינו את החדר בו החזיקו את האסירים ושמענו סיפורים ממדריך מקומי שהיה לבוש כמו אסיר. היה ממש מעניין.

 

לאחר מכן הלכנו למתחם הקניות הגדול שבעיר ונהננו משוטטות וזמן חופשי בין החנויות :)

 

חזרנו לשיפלייק לארוחת ערב של ברביקיו! ואחר כך עוד התפנקנו בפיצות :) ערב אחרון, מותר 😏 מיד לאחר כל הפינוקים התכנסנו לפעילות פרידה.Smileys

 

סיפרנו סיפורים מצחיקים וחוויות בלתי נשכחות מהשבועיים שעברנו כאן. כתבנו אחד לשני ברכות ואיחולים ואת הדפים עם הברכות ניקח איתנו למזכרת. גם פה היו חיבוקים, היו דמעות, והיו מילות פרידה מרגשות. קשה להאמין שמחר היום האחרון והסאמר סקול מסתיים. קשה לעכל שחווינו כל כך הרבה ולמדנו כל כך הרבה ועברו בסך הכל שבועיים. הלילה התמלא בשיחות, בביחד, וגם באריזות. כי מה לעשות, גם את זה צריך.Smileys

 

חשוב מאוד:

מזכירים כי אנו ממריאים מחר בשעה 23:30 משדה התעופה לוטון שבלונדון ונוחתים בישראל לפנות בוקר, בתאריך 15.7 בשעה 06:25. כמו כן, מספר טיסתנו הוא LY314.

 

לילה טוב בינתיים! Smileys

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה