מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

רויאל סקול 2 23.7.2018 שומרי מסורת

שבת שנייה ויום לפני העזיבה :(

שבוע טוב לכולםSmileys

עברו עלינו הרבה חוויות מאז הסיפור הקודם:

חגגנו לנועה יום הולדת 14 בהפתעה Smileys, עם המון בלונים, קישוטים, נרות וקונפטי שכמעט הפעיל את גלאי העשן בבניין. כל ילדי הקבוצה הישראלית התגייסו למשימה וארגנו את המועדון שלנו. שרנו שירי יום הולדת והרמנו את נועה על הכיסא.

לאחר מכן רצנו לטקס סיום הסאמר סקול, שם קראו בשם כל ילד וילד, קיבלנו את התעודות שלנו, בהן מצויינים הציונים שלנו ממבחני הכניסה והיציאה, תיאור של איך היינו בשיעורים ובפעילויות. ממש כמו תעודה אמיתית Smileys. פתאום ראינו בצורה ברורה את השיפור הגדול שהיה אצל כולנו!

המשכנו לפעילות ערב שהייתה "מיני אולימפיאדה" התחלקנו לקבוצות של כ10 אנשים והתחרינו במשימות השונות. 

בהמשך עשינו קידוש, הפעם יותר אינטימי ומצומצם, רק עם כמה חברים יפנים ומדריכים.

בשבת יצאנו שוב לטייל לעיירה הקרובה Holbrook, קנינו לנו קצת גלידות וממתקים, מנהל המרכז, דן, בא איתנו לטייל והיה מזג אוויר מקסים!

השבת הזו עברה בזריזות ולא הספקנו כמעט לנוחSmileys, היא כללה משחקים כמו מחבואים (החבורה מתה על המשחק הזה), כדורגל, כדורסל, משחקי כלפים ועוד.

תהליך הסיום שלנו התחיל, התחלנו לארוז, לסדר את החדרים ולוודא שאנחנו לוקחים הכל. עשינו פעילויות פרידה, ונזכרנו בכל הרגעים היפים.

מצרפים לכם פה את פרטי הטיסה:

מספר טיסה - LY212

שעת המראה (שעון אנגליה) - 13:15

שעת נחיתה (שעון ישראל) - 20:10

ברגע שננחת נעבור את כל התהליך של היציאה מהשדה ביחד, אי אפשר שכל ילד ילך בנפרד, ונפגוש אתכם באולם נחיתות Smileys. למרות העצב לעזוב אנחנו כבר מחכים לראותכם!!

לילה טוב,

ענבר

   
0
0
התמונות שלי סרטונים שלי  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה