מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

רויאל סקול 2 23.7.2018 שומרי מסורת

יום 9 בסאמר סקול - טיול לאיפסוויץ

יום נפלא עבר עלינו היום!

עברנו לכיתות חדשות בעקבות שינויי הקבוצות שעזבו והגיעו, כולם מתקדמים מאוד מהר, צוברים ביטחון ושומעים שינוי גדול בצורת הדיבור ויכולת ההתבטאות 📣 כל אחד מקבל מדבקות של הצלחה ויוצא מרוצה מהשיעור.

ארוחת הצהריים הייתה זריזה וישר להתארגן לצאת לאיפסוויץ! 🏃נסענו במוניות (ממש אנשי VIP) והגענו לגלריה בשם christchurch mansion, לא ציפינו למקום כל כך מעניין ויפה 😍. זו גלריה שנמצאת באמצע פארק גדול, קראנו את כל ההסברים, ראינו ציורים מדהימים, וחלק מהחדרים היו מסודרים כפי שהיו מאז שבנו את הבית הזה (עם פריטים משנת 1610!!). הצטלמנו מלא, וחקרנו כל פינה שהייתה שם, כשגילינו שראינו הכל היה לנו קצת עצוב שנגמר.

המשכנו ברגל מעבר לפינה לאזור קניות, נכנסנו דרך קניון חמוד, וכשחיפשנו את כל החנויות שרצינו גילינו רחוב ראשי מדהים 🏙️ מלא מלא חנויות של בגדים, צעצועים, הכל בפאונד, פיצ'פקס נחמדים ועוד ועוד.

הסתובבנו לנו במשך כשעה, יוסף ואדיר רוקנו את החנויות בזמן הזה. נפגשו מחדש, חלקנן אכלנו גלידה, נכנסו לעוד כמה חנויות אחרונות רק בשביל שיהיה טעם טוב לסוף, בזמן הזה נועה ומיתר היו הסטייליסטיות שלנו, ועלינו חזרה למוניות בדרך למרכז.

הגענו קצת לפני ארוחת הערב, היה זמן קצר להתארגנויות וסידור הדברים, וארוחת ערב טעימה במיוחד עמדה לפנינו. קוסקוס עם רוטב!! 🍽️🍚 וואו איך שמחנו לקבל אוכל כזה! העברנו רשימות של מה אנחנו אוהבים לאכול ומה פחות, ומאז יש עלייה באחוז הארוחות שאנחנו טורפים בדקות.

לאחר ארוחת הערב יצאנו לחגוג 🕺 בדיסקו משוגע עם כל חברינו לסאמר סקול, רקדנו ושרנו את השירים עד הרגע שכיבו את המוזיקה וגירשו אותנו לישון. כולם התלבשו חגיגי, ארי הראה לנו כמה צעדי ריקוד מדליקים, וכנרת הובילה את כולם ולימדה את הצעדים לאחד הריקודים.

כולם הלכו לישון, מחר יש יום גדול, הולכים ללונה פארק! 🎢🎡 ויש כבר תכנונים מי הולך לאן ועם מי.

לילה טוב

ענבר

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה