מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

הסוף - 05/08/2019

זהו הסאמר סקול נגמר... וכולם חזרו הביתה בשלום...😭   לא מאמינים שזה נגמר.. כנראה שייקח לנו ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

יום שישי הגיע!

הנה עבר לו כמעט שבוע ואנו מרגישים כאילו אנחנו מכירים כבר מלאאא זמן!! עברנו כל כך הרבה חוויות יחדיו וכל יום מלא פעילויות וחוויות חדשות ומרגשות!

 

התחלנו את הבוקר עם שיעורי אנגלית. כבר יש מלא חבר'ה מכל העולם וזה כיף להכיר וללמוד איתם יחד. כשאין שיעורים אנחנו גם מבלים יחד בפעילויות אחה"צ, עם חבר'ה מספרד, צרפת, תוניס, פולין, ואיטליה ושבוע הבא צפויים להגיע עוד!😁

 

סיימנו את הבוקר והלכנו לאכול ארוחת צהריים מפנקת! היום הכינו פיצה ממש טעימה, צ'יפס, דג ועוד ומבחר סלטים! אכלנו בתאבון וצברנו עוד אנרגיות להמשך היום ולפעילות הבאה. 

 

לאחר מכן, כיוון שאנו כבר כמעט שבוע פה, הגיע הזמן לעשות כביסה!! 😁 לקחנו את כל הבגדים והלכנו למכבסה של הבניין ועשינו כביסה יחד!! (תראו בתמונות👏👏👏) 

 

אח"כ כיוון שיום שישי, רצינו לקבל את השבת ולהרגיש תחושה של בית. עשינו יחד קבלת שבת! היה מאוד יפה, שרנו קצת יחד ושתיתו מיץ ענבים. הכינו לנו חלה במיוחד בשבילנו!! בירכנו ושתינו ואכלנו מהחלה ושמחנו להיות יחד ברגע מיוחד זה😊

בנוסף, עשינו פעילות נחמדה רק עבורנו! ישבנו במעגל וכל אחד סיפר דבר אחד משמח שהיה לו השבוע או ממה הכי נהנה. היה ממש כיף לחלוק ולראות כמה דברים עברנו יחד השבוע!

 

לקינוח, היום בערב הכינו לנו מסיבה מגניבה במתחם המגורים!! כווווולללםםם היו שם. 🎊🎊🎊🎊 שמענו שירים, רקדנו, דיברנו ובילינו יחד עם כל החברים החדשים!

 

מחר מחכה לנו יום טיול נוסף!! מחר אנחנו נוסעים לאוקספורד ואנחנו כבר ממש מתרגשים לקראת היציאה ולא יכולים לחכות! מחר נספר לכם הכל על איך היה😁 

 

עד אז, לילה טוב🌛🌛

 

מיטל

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה