מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

לונדון ברונל Discovery 23.7.2017

יום ראשון בברונל לונדון

יום ראשון בברונלן לונדון! Smileys
 
אז אחרי הפרידות קורעות הלב מכם ההורים 😩, עלינו לבדיקות הביטחון והצ׳ק אין שעברו מהר מאוד וביעילות, זכינו להינות קצת מהדיוטי-פרי ולבזבז לנו לפני העלייה למטוס :)

לאחר 4 שעות ו50 דקות של טיסה הגענו ללונדון💂🏻🇬🇧
במטוס הספקנו לאכול ארוחת בוקר מפנקת עם בלינצ׳סים וחביתות🍳.
כשנחתנו, אחרי שניסינו להשלים קצת שעות שינה שנעלמו לנו בלילה הלבן, עברנו במהירות יחסית את הכניסה ובדיקת הדרכונים ועלינו על הסעה שארכה 40 לקמפוס.

לקח לנו כמה רגעים לשים לב שמיכאל הנהג יושב בצד הלא נכון של האוטובוס המפואר שלו ונוהג בצד ההפוך של הכביש...Smileys

כשהגענו לקמפוס ברונל רומי קיבלה את פנינו בחיוך ודאגה שנקבל לנו סיור מפורט ברחבי הקמפוס הענק! שמכיל מגרשי ספורט ענקיים ומגוונים, חדר מחשבים מפואר וכמובן את המגורים שלנו :)
לארוחת הצהריים קיבלנו מארזים של סנדוויצ׳ים, קיט-קט, פרי ותפוצ׳יפסים במגון טעמים משונים Smileys

 

היה עומס מאוד גדול במרכז שגרם לחלוקת החדרים שלנו להתעקב, אבל אנחנו ניצלנו את הזמן בשביל לנוח קצת, לשחק כל מיני משחקים, לפטפט ולהכיר אחד את השני קצת יותר טוב


בזכות הנקודה האסטרטגית בה ישבנו, פגשנו מגוון של קבוצות שניסינו לזהות תחילה את השפה בה הם דיברו, לאחר מכן ביררנו מאיפה הם ושאלנו שאלות, ולבסוף שיחדנו אותם בבמבה שהבאנו מהארץ. היה ממש מצחיק לראות את התגובות של הברזילאים, האיטלקים והבריטים שטעמו במבה לראשונה 😄

בהמשך קיבלנו את החדרים שלנו- כל אחד מאיתנו זכה לחדר פרטי מפואר, עם מקלחת ושירותים צמודים. התאגרנו, התרעננו ויצאנו לארוחת הערב העשירה שהציע המרכז, ולאחריה פעילות רגועה ומשותפת של כל הקבוצות שכללה סרט ומשחקי קופסה🎬

 

מחר צופה לנו יום מגניב בקמפוס - נשתתף במבחר של פעילויות ספורט🏈🏐⚽, נעשה את מבחני הרמות📝,  ונעשה המון כיף עם כל הקבוצות 🎉🎉🎉🎉.

ועד מחר- אנחנו בדרך להשלמת שעות שינה!
נשיקות וגעגועים מכולם,

הקבוצה ולירז 🍭

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה