מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

Bath אנגלית ופעילויות 09.7.2017 אנגלית ופעילויות

הכי קרוב שלנו ללונדון עד כה :0

בוקר טוב הורים יקרים!! 

 

מתחילים להריח את הסוף... 😤

 

היום קמנו לבוקר קצת מעונן וקריר, אחרי שבלילה היו ברקים רעמים וגם גשמים... הלכנו לאכול ארוחת בוקר ואחריה התארגנו לקראת שיעורי האנגלית.

 

לחלק מהחניכים השתנה היום מקום הכיתה/הקבוצה עצמה , בהתאם לבקשות של אותו/ה חניך/ה וכמובן לאחר מתן דעתה של המורה האחראית על תחום האנגלית.

 

לאחר 3 שעות אנגלית במצטבר החניכים אירגנו תיק, נעלו נעליים סגורות והלכו לחדר אוכל. מיד אחריו ידענו שאנו עולים לאוטובוס אל הסטודיו בו צולמו סרטי הארי פוטר!!! (בלונדון.. לא במרכז.. אבל עדיין בלונדון).😎😎

 

הנסיעה ארכה שעתיים בהן נרדמנו, שמענו שירים או דיברנו.. הגענו לסטודיו וחלקנו ממש התרגשו כגרופים אמיתיים של היצירה. חניכים אחרים שלא ראו את הסרטים/קראו את הספרים הצליחו גם הם להתפעל מהמראות .. אין ספק שכל הסיור הזה היה מושקע מאוד בכספים ובחשיבה של מאחורי הקלעים.

אני אישית התבאסתי שאין לי ידע נרחב בתחום, כי הצלחתי לראות איך למשל עומר ועידו (חניכים שמאד אוהבים הארי פוטר) התרגשו כל כך לראות את בגדי הדמויות, השרביטים, שולחנות האוכל הארוכים המפורסמים, שאר תפאורה, אביזרים וחדרים בהן צולמו סצנות .

 

כמוני עוד חניכים ... אז אל תתפלאו אם הם יחזרו הביתה וישבו לצפות במרתון סרטי הארי פוטר 💁🏽😉

 

סיימנו את הסיור (לא לפני שהייתה לנו סצינה מאוד מצחיקה בה אחד החניכים התאמץ לדבר עם משפחה שישבה לידנו באנגלית... ובדיעבד הם היו לגמרי ישראלים)😝 זה היה מצחיק לכולנו.

 

נסענו חזרה למרכז וחזרנו לישיבת בנות במטבח עם ממתקים וסוכרים🍭💕☺👭

 

מחר אנחנו הולכים להיות לגמרייי בלונדון!! הפעם באמת!

 

מצפים למחר:) לילה טוב !👋🏽👋🏽😴

 

ממני, עדי המדריכה

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה