מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

איסטבורן 23.7.2017

23/7- איסטבורן- הגענו!!

שלום לכל ההורים!

לפני פחות מ-24 שעות נפרדנו ממכם בשדה וקשה להאמין כמה כבר עברנוSmileys

אז אחרי שעברנו את כל הבידוקים בנתב"ג, הגענו אל הדיוטי פרי, הסתובבנו, נשנשנו ובעיקר התרגשנו-

 

ב- 8:00 בבוקר המראנו היישר אל היעד הנחשק- אנגליה!

הטיסה עברה די מהר וממנה המשכנו בנסיעה לא קצרה אל המרכז שלנו-איסטבורן! הדרך הייתה יפייפיה ומלאת נופים ירוקים מרהיבים! אמנם, היה קצת מעייף להיות הרבה בדרכים, אבל זו הייתה הזדמנות נהדרת בשביל כל הילדים להכיר אחד את השני, לצחוק ואפילו לשיר. הקבוצה מתחילה להתגבש וחברויות חדשות נרקמות- איזה כיף!Smileys

 

במרכז קיבלו את פניינו הצוות הבריטי, אותו נכיר במלואו ממש מחר. הם הביאו לנו נשנוש, לקחו אותנו לארוחת ערב ואחר כך, התחלקנו לחדרים. כל אחד מהילדים בחדר לבד, ובחלק מהקומות יהיו ביחד איתנו ילדים מכל העולם- החברה מאוד שמחו לשמוע שיהיו להם שכנים לא דוברי עבריתSmileys!

אחרי שהתמקמנו ואנחנו כמעט מרגישים בבית, הספקנו ללכת לשחק בחוץ בכדור, יחד עם הקבוצה האיטלקית, פגשנו גם טורקים ומחר יצטרפו עוד קבוצות חדשות.

הספקנו גם לטעום ממזג האוויר הקריר של אנגליה, וטפטוף של גשם Smileysסיים את משחק הכדור והלכנו כולם לראות סרט באולם- שודדי הקאריביים.

 

עבר עלינו יום מאודדד ארוך, וכולם עייפים אבל מאוד נלהבים ומתבאסים שצריכים ללכת לישון!

 

מחר יום חדשSmileys- הילדים יבחנו במבחן רמה על הבוקר ואם המזג יהיה טוב נצא לסיבוב בעיר ועוד ועוד ועוד כיף- אספר לכם הכל מחר!

 

נשיקות,

שחר

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה