מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

לונדון Harrow Discovery 16.7.2017

היום השני במחנה!!

ערב נעים לכולםםםם!🖐🏽✋🏽
היום התחלנו את יומנו בארוחת בוקר אנגלית וכיפית. לאחר מכן עלינו לאוטובוס אשר לקח אותנו לסיור של חצי יום אשר מודרך על ידי נציג בריטי במרכז לונדון.

 

לאחר הפקקים התחלנו ללכת לכיוון בקינגהאם פאלס. הגענו בדיוק בטקס החלפת המשמר המלכה💂🏻‍♀💂🏻‍♀💂🏻‍♀וראינו את הארמון היפיפה והשומרים הרבים שיש שם!

 

לאחר מכן הלכנו לכיוון עולם הm&m ! שם נהנו לראות חנות ענקית בגודל של קניון בארץ רק של m&m! לאחר מכן היה לנו עוד קצת זמן להסתובב, נכנסנו לחנות ניקולודיאון והסתובבנו לקנות קצת דברים!

 

עלינו חזרה לאוטובוס שלקח אותנו חזרה למרכז. נכנסו לאכול ארוחת צהריים וישר נכנסו לשיעורים! המורים עשו איתנו פרויקטים מיוחדים בשיעור השני והיה כיף לעבוד בדרך יצירתית.

 

לאחר מכן נפגשנו לארוחת ערב טעימה, אורז קציצות( כמעט כמו בבית) ועוד ועוד. היה קצת זמן חופשי ולאחר מכן נפגשנו כדי לחגוג לשירה( אחת התלמידות מהקבוצה) יום הולדת 17! שרנו לה שירים בעברית, הבאנו עוגה ענקית וטעימה, רקדנו עם בלונים וקישוטים! אז המון מזל טוב לשירה😊🎂

 

בהמשך הערב שיחקנו אקווקוה עם הסינים שכמעט ולא יודעים אנגלית והם מאוד התלהבו! המשכנו למעגל שיח בינלאומי שהמורים העבירו והכרנו את החברה האחרים!

 

לסיום, ישבנו הקבוצה שלנו לסכם את היום שעברנו באמצעות משחק מגניב עם צבעים ועדשי שוקולד! היה טעים וחוויתי. כמובן ששרנו שוב יום הולדת שמח לשירה וסיימנו את יומנו😊

מחר יש לנו סיור של יום שלם בלונדון! אנחנו נעלה על הלונדון איי, נראה את הביג בן, נעלה על הקרוז בנהר, ועוד ועוד!

 

 

אז עד מחר.. שיהיה ערב נעים ויום טוב😃
הקבוצה, שחף ואביאל

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה