מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

לונדון Harrow Discovery 16.7.2017

היום הראשון האמיתי!

היי לכולם!

 

היום שלנו היה ספורטיבי במיוחד,😅 🇬🇧💪🏽התחלנו במתיחות בוקר עם כל הקבוצה ולאחר מכן התחלקנו לקבוצות מעורבות עם שאר ילדי הסאמר סקול מכל העולם שיחקנו כדורעף/ מחניים/ יצירות בחימר,🏀⚽🏐 על אף השוני בתרבויות וקושי השפה הצלחנו לשתף פעולה ולהנות ממשחקים מוצלחים מלאי צחוק וחוויות.

 

קצת לפני ארוחת הצהריים נפגשנו שוב בהרכב הקבוצתי המקורי שלנו ל"מעגל דייטים" בו ישבנו אחד על אחד שיתפנו ודיברנו על נושאים מהחיים, שעזרו לנו להכיר יותר לעומק.

 

אחרי ארוחת הצהריים בזמן שהיינו בהפסקה הכרנו אנשים מכל העולם בעיקר יפנים ואיטלקים) ואפילו גרמניה וצרפתי שהצטרפו אלינו לקבוצה! 😂

 

בהמשך ניגשנו למבחן בו בחנו את רמת האנגלית שלנו (בכתב ובעל פה), המורים היו ממש נחמדים והסבירו לנו על תכנית הלימודים להמשך.


מיד לאחר מכן נכנסנו לארוחת ערב בה ישבנו עם חברים מכל העולם.

יצאנו בפעם הראשונה כקבוצה מחוץ לקמפוס, לסופרמרקט קטן שהתברר כגדול מאוד! 😃 קנינו כל מני דברים שיהיו לנו לחדרים וסתם דברי פינוק. 

 

כשחזרנו התארגנו ונחנו קצת וחווינו ערב ישראלי אמיתי! בו שרנו ושיחקנו לא נפסיק לשיר, ענינו על חידון וגם למדנו עוד להכיר מה אנחנו אוהבים בארץ שלנו 😊 סיימנו בלראות קטע ישראלי מצחיק וסיכמנו את היום.

 

מחר צופה לנו יום מגניב שמשלב גם יציאה מהקמפוס וטיול בלונדון, גם שיעורים ופעילויות וכמובן חגיגת יום הולדת לשירה שלנו!!!💙

 

עד מחר- אנחנו הולכים לישון ולהתכונן למחר☆
נשיקות וגעגועים מכולם,

הקבוצה, אביאל ושחף😄

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה