מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

לונדון Harrow Discovery 31.7.2016

Day 10- קניות וכדורגל 🛍⚽

היי הורים יקרים 💚💙💛💜

 

מה שלומכם? אנחנו מקווים שכייף לכם כמו שכייף לנו 😉

 

היום היה היום השני לכיתות החדשות שלנו והמורים מדווחים שהחלוקה היתה מוצלחת ושרוב הילדים שלנו משתתפים יפה ויותר מדברים בכיתה 👍 

 

אחרי ארוחת הצהריים ההתלהבות היתה בשיאה כי יצאנו  לקניות ב - London fashion outlet שנמצא ב-wembley. מרכז הקניות השווה במיוחד נמצא מול איצטדיון wembley, איצטדיון הכדורגל ל נבחרת אנגליה. 

 

בזמן שרוב הקבוצה התרוצצה בין החנויות השוות (שבזכות השתייכותנו לסאמר סקול, חלקן נתנו לנו עוד 10 אחוז הנחה), עלי, רועי וענת הלכו לסיור מודרך באיצטדיון. לחובבי הכדורגל נמליץ בחום על אחד הסיורים המגניבים ביותר. באיצטדיון חוגגים 50 שנה לזכיה בגביע העולם ולכבוד זה שידרגו את הסיורים שלהם למשהו מיוחד במינו בעולם.

 

פה המקום לברך במזל טוב את רמי, אבא של רועי שלנו, שגם חוגג היום 50 🎂🍾🎉 

השלושה חזרו מהסיור בהתלהבות גדולה (שלא נגמרה עד עכשיו), נפגשו עם כל הקבוצה, שרובה היתה עמוסה בשקיות, וחזרנו למרכז.

 

אחרי ארוחת הערב וקצת זמן חופשי החלה פעילות הערב, שהיתה מצחיקה במיוחד- ילדי המרכז חולקו לשתי קבוצות שהתחרו האחת בשניה במשחקים אולימפיים במקצים לא שגרתיים במיוחד כגון: אכילת קרקרים יבשים (עילי שלנו היה האלוף, אבל גם עלי,איילין וניצן הצטיינו), דחיסת כמות גדולה של מרשמלו לפה תוך אמירת שתי מילים-"צ'בי בני" (היה קרב מעניין ומשעשע מאוד בין איתי לעילי ובסבב השני גם עדן ועלי יצאו לקרב ענקים 😂),

 

היה גם מקצה העברת שעועים ברוטב מצלחת לצלחת בעזרת מקלות סיניים (הנציגים שלנו תמר, נדב ועדן עבדו בקצב מסחרר לכל עידוד הקהל ותמר שלנו ניצחה 🏆) ואכילת שוקולד בסכין ומזלג הנציגות שלנו- ליהי ואני הראו טכניקה מדהימה וליהי זיכתה אותנו בזהב ניצחה (לתשומת לב הקוראת ירדן ג'רבי 🏅).

 

היו גם מרוצי שליחים של שתיית מים והקפצת הכוס על השולחן (במקרה של שלי ועדן רוב המים נשתו על ידי השולחן אבל לא נורא, נדב, רום, רוני ונועה גולדנר שתו יותר 😁) והעברת סוכריות מכוס לכוס בעזרת קש (יובל רביבו הפגינה יכולות מדהימות ).

 

בתחרויות הקבוצתיות הופגנה עבודת צוות מדהימה (כמובן שעזרה העובדה שמהקבוצה הישראלית ישנם מדריכים בצופים ובמכבי שניהלו יפה את העניינים). בניית העמוד הגבוה ביותר מעיתונים ובניית המגדל הגבוה מנעליים (בו אפילו אנחנו המדריכות מצאנו עצמנו יחפות לטובת עבודת הצוות).

 

לסיום היה מקצה מצחיק-להסתובב 10 סיבובים בריצה סביב מקל ולאחר מכן לרוץ ישר ולשתות כוס מים (נשמע פשוט אבל זה לא 😂😂😂). במקצה זה רק משתתף אחד לא היה מהקבוצה הישראלית (השאר פשוט ידעו שאין להם סיכוי וויתרו).

 

רום, איילין, תמר, איתי וניצן עשו זאת בגדול והצחיקו אותנו בטירוף ( כשנגיע הביתה תראו גם סרטונים).

 

אנחנו לא יודעות מה קורה בריו אבל בלונדון-ישראל משחקת אותה 🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅

תודה לג'וש ומייק שאירגנו את הפעילות הכייפית הזו 👏

 

כמובן שאחרי הערב המצחיק הזה לא הלכנו לישון אלא בילינו עוד יחד (גם סרטונים של בילויים אלה עוד תראו בבית חחחחחח)

 

מחר אנחנו לומדים גם בבוקר וגם אחרי הצהריים אז עכשיו חייבים לישון קצת

 

לילה טוב

אוהבים וקצת מתגעגעים

דביר, ענת והילדים 😍😍😍

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה