מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

ברייטון 10.7.2016

שובו של השופינג!

היושש הורינו וחברינו האהובים, 


כאן רוני ודנה ס היפות ובאנו לשתף אתכם ביום המדהים שעבר עלינו. היום התחיל בארוחת בוקר הכי טעימה בארץ (כמו תמיד) ומשם הלכנו ללימודים Smileys


בשיעור הראשון למדנו על בריטניה- התרבות שלה, מינהגיה והגאוגרפיה. לאחר השיעור הראשון יש את ההפסקה שבה כמובן השנצנו והיה מרענן. בשיעור השני כאשר היינו עם יותר אנרגיות, היה לנו את הכוח להכין פרזנטציה לקראת יום חמישי. החלק הכי טוב ביום הוא אחרי הלימודים ללכת לארוחת הצהריים.

נחשו מה היה? כל מה שעולה על דעתכם! פסטה, עופות, תפוחי אדמה, ירקות, מלח, שמן זית, מים, ואיך לא לשכוח את הקינוח, תפוח ירוק.Smileys

 

ואזזזזזזזזזזזזזז (תופיםםםםםםםםםםם) (תופיםםםםםםם)!!
שופינגגגגגג SmileysSmileysSmileys

 

שכחנו לציין, שהיום היה היום הכי חם פה, בוא נאמר, אפילו יותר מבישראל. למרות זאת, היה פשוט מוש. אז נתחיל- הלכנו הליכה מרובה לאורך רחובות ברייטון המרשימים, והרגע בו הגענו אל Churchill Square, מרכז הקניות הגדול בברייטון, אולי הכי גדול בעולם, אפילו היה פשוט מרגש.

ויותר מזה, חן וסתו המדריכות המהממות האלו נתנו לנו ארבע שעות של שופינג!!! שבשבילנו, זה חלום. הרבה מהילדים קנו מתנות לחברים ולמשפחות, וכמובן גם לעצמם ונהננו והיה ממש כיף.

 

חזרנו כמובן באוטובוס (המגניב עם השתי קומות, הורוד והמושלם), הגענו למרכז והדבר הראשון שרצינו הוא להתקלח אחרי החוםSmileys (הזענו כמו מטורפים). חלק הלכו להתקלח, חלק אכלו, חלק נחו, הייתה מן שעה של זמן שבו אתה בוחר מה לעשות עם עצמך. 

 

נאמר את זה שוב- האוכל היה טעים כמו תמיד  Smileys, ארוחה מגוונת, פסטה, המבורגר, תפוחי אדמה ועוד ועוד. 

 

לאחר שנרגענו ושבענו באושר רב, הלכנו אל פעילות הערב. בוא נגיד... היה שובר מצחוק, הורים יקרים!

 

הלכנו כל הילדים מכל העולם (כאילו.... עם כל המדינות שפה) אל האולם הגדול שבו מתרחשות הפעילויות בערב.

 

התחלקנו לקבוצות שונות, המשחק היה שלכל קבוצה מגיעה ביצה, שלכל אורך המשחק אסור לה להישבר. לאורך המשחק היו משימות שונות כמו הולה הופ ועוד ועוד.

 

המשימה האחרונה הייתה לעטוף את הביצה בסלוטייפ, בבלונים היטב היטב כי אם דריה (המדריכה הכי שווה בעולם) תעיף מלמעלה את היצירה והביצה תישבר אז זה יהיה פשוט אסון.

 

אבל הפרט הכי מעניין הוא שרוב הביצים לא נשברו אבל בסוף כולן נשברו על המדריכים, שזה היה הורג מצחוק Smileys!!לבסוף, רקדנו את הריקוד הקבוע שמסיים כל יום כאן, שבו המדריכים רוקדים על הבמה וכל הילדים רוקדים יחד. 

 

לסיכום, היה יום מדהים, אנשים יקרים, ומתגעגעים.
הורים אהובים, אנחנו לא מפסיקים להנות פה ואנחנו בחלום.Smileys

   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה