מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

קיימברידג′ 26.7.2015

שישי הגיע

שישי הגיע, ולמרות שבשבילנו רשמית עוד לא התחיל סוף השבוע כי עוד למדנו היום, השמש יצאה החוצה ומזג האוויר היה נפלא לאורך כל היום, הסכמנו על כך שהשמש מבשרת סופ"ש.

 
לאחר עוד יום לימודים, יצאנו לשיחה עם סטודנטים שלומדים באוניברסיטה של קיימברידג' שערכו יחד איתנו מספר דיבייטים, ונתנו לילדים הזמנות להביע את דעתם, באתגר האנגלית.
ואיך נגיד שהיינו באנגליה בלי הפסקת תה אמיתית אחת לפחות? אז נכנסו לבית קפה מפואר שם חיכתה לנו הפסקת תה מסורתית – Cream Tea ובה היה תה אנגלי ומאפה מתוק שעליו מורחים קרם מתוק דומה לחמאה וריבה, הכל כמובן מוכן לכבודנו.
 
לפני ארוחת הערב הצוות האנגלי המקסים והטבחים, עזרו לנו לארגן קבלת שבת ראויה ויפה, עם מפה לבדה נרות, כוס יין וחלה. הדפסנו שירונים, והמתנדבים שלנו לאמא ואבא שבת היו דניאל ורוני שקידשו. ניצלנו את ארוחת השישי והמעמד החגיגי, כדי לחגוג לאוהד, אשר יום ההולדת שלו היה ביום הנחיתה שלנו. הדלקנו נרות, הרמנו אותו באוויר ולסיום הטקס, הוא ניגן לנו את השיר אדון עולם לכבוד השבת ושרנו כולם יחד.
 
את הערב הילדים העבירו בתחרות מטורפת אותה ארגנו צוות המחנה, תוך פרידה מהסינים אשר עוזבים אותנו מחר בבוקר. החלפת מתנות בין הילדים וכמה שיחות אחרונות לפני שהם עוזבים...
 
הולכים לישון... בציפייה למחר – לונדון מחכה לנו!
 
מאחלת לכולם שבת שלום ומבורך.
מתגעגעים אליכם, אבל רק קצת. 
שיר.
   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה