מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

קיימברידג′ 26.7.2015

נכנסים לעניינים... היום השני!

בוקר טוב... :)

מקווים ששלומכם טוב, כי אצלנו הולך ונעשה טוב יותר מרגע לרגע!
בוקר היום השני, התייצבנו לעשות את מבחני הרמה, ופוו... עברנו את החלק הזה, ורובנו גילינו שלא היה כל כך נורא. 
שיחת נהלים, הסברים והשלמות לתהליך הקליטה וזהו אנחנו מוכנים לצאת לדרך!

אחר הצהריים יצאנו לעיר, המזג אוויר השתפר מאוד מאתמול, המשכנו ללבוש בגדים חמים אבל זכינו ביום כמעט ללא גשם בכלל ואפילו עם כמה רגעי חסד של שמש Smileys
לאחר סיבוב קצר במרכז העיר שבאורח פלא הפכה לחיה תוססת יפה וקסומה הרבה יותר מאשר ביקורנו הקודם בה, שהיה ביום ראשון (בו הרב סגור) והיה גשום ורטוב. קיימברידג' עיר עתיקה בה כל בית הוא מיוחד וחוצה אותה נהר יפייפה- נהר קאם, ומעליו גשרים רבים (Cambridge= Cam + bridge). כדי לחוות ולהכיר אותה ערכנו שייט בסירות שטוחות לאורך הנהר עם מדריכים שהסבירו לנו על העיר וקצת על ההיסטוריה שלה. 

הגענו למרכז ישר לארוחת הערב, כשבסופה, לא נחים לרגע אלא מתעטפים בעוד שכבה וישר ליעד הבא- ערב באולינג
אדיר!!
לפני השינה הגיעו אלינו כרטיסי הסים עם האינטרנט המיוחל כך שמי שלא הצליח להתחבר עד כה התרגש לשלוח כמה מסרים ותמונות הביתה. 
לאורך כל היום, הצלחנו להכיר את הסינים שנמצאים איתנו ועברנו יחד איתם את כלל הפעילויות מה שהפך את הכל ליותר חוויתי, בצירוף צוות המדריכים הבריטים שלמרות ההבדל תרבות האדיר - הפכנו לחברים טובים.

היום, אנחנו צפויים לקבל את השיבוץ לכיתות ולהתחיל את הלימוד בקבוצות, ובהמשך היום צופה לנו סיור מקצועי בקיימברידג' וכמובן ערב מחנה כדי לסגור את היום בחיוך.

ד"ש לכולם, מאנגליה!Smileys
שיר.
   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה