מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

קיימברידג′ 14.7.2014

The queen & kings of the Castle!

הורים יקרים,
Wonderful week to you all!
 
היום יצאנו מחוץ למרכז אל עבר העיר וינזדור שם נמצאת טירת וינזדור, אחת מתוך ארבעת הבתים של המלכה. הטירה נבנתה במאה ה-11 עבור ויליאם הכובש כאחת מההגנות של העיר לונדון. הגענו לטירה בסביבות השעה 12:00 ואז גילינו שהתור לכניסה הוא שעה וארבעים...
 
החלטנו להיות מעשיים ולהתחיל עם השופינג קודם ולאחר מכן לחזור לתור קצר יותר. הילדים הסתובבו ומצאו שלל חדש, חלקם העדיפו לשבת לאכול במסעדה (חלקם=הבנים שלנו) אך לבסוף נפגשנו שוב (וכולם הגיעו חמש דקות לפני הזמן, כבוד) והפעם העמידה בתור לקחה עשר דקות בלבד. 
 
נכנסנו לטירה כאשר ההסתובבות הייתה בעיקר בין החומות. הילדים הבינו את העניין די מהר, וההתלהבות חלפה, אך ברגע שראינו החלפת משמר של שומרי המלכה - ההתרגשות הייתה בשיאה. לאחר מכן הילדים הצטלמו עם השומר הסבלני וחזרו כמובן... לעוד קצת זמן שופינג. 
 
למרכז חזרנו בדיוק בזמן לארוחת ערב, כאשר הוגשו המבורגרים (סופסוף!) ובסופה זמן מנוחה ארוך שנגמר בצפייה בסרט מוקרן - משחקי הרעב 2 לבקשת (רוב) הילדים. את היום סיימנו מעוכים אך מרוצים ;-)
 
מתגעגעים אבל לא רוצים שסוף המסע יגיע,
אנחנו. 
 
נ.ב: הידעתם שטירת וינזדור היא בית המלוכה הגדול בעולם?
   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה