מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

קיימברידג′ 14.7.2014

Because I'm Happy!

הורים יקרים,
Wonderful morning to you all!Smileys

הבוקר בקיימברידג׳ התעוררנו לשיעורי הבוקר בשמחה, כאשר הפעם בשיעור למדו הילדים על הבית המשפחתי יחד עם שיעור מעשיר במיוחד לבנים בקבוצה... אופנה! לאחר למידת מספר מושגים חדשים המשכנו למרכז קיימברידג, שם קיבלו הילדים משימה מהנה במיוחד: הכנת הקליפ של השיר ״Happy". יחד עם החבר׳ה הצרפתים הסתובבו הילדים בנקודות מרכזיות שונות במרכז כשהם רוקדים ושרים. הסרטונים של כולם ייערכו וסרטון אחד שלם יוקרן ביום שישי הקרוב, ולאחר שאני אשים את ידיי עליו - גם אתם תקבלו הצצה ;-)

לאחר מכן המשכנו למעט זמן חופשי בקיימברידג׳ לבקשת הילדים (וגם זה לא מספיק...) ולבסוף חזרנו למרכז למנוחה קצרה וארוחת ערב. כשההפסקה תמה המשכנו לפעילות קבוצתית; כל ילדי המרכז חולקו לשלוש קבוצות כאשר הם משחקים משחק בשם ״הפסיכולוג״. שלושה ילדים מכל קבוצה הולכים לאחת הקבוצות האחרות ומנסים לנחש מהי הפעולה שהקבוצה הזו מבצעת. למשל - חוזרים מספר פעמים על אותה המילה, משחקים עם הדשא, יושבים בצורה מסוימת וכן הלאה. המשחק גרם להם לשתף פעולה יחד ולהפעיל את החושים היצירתיים שלהם.

בסיום משחק ״הפסיכולוג״ המשכנו בשבוע הארי פוטר שלנו לחלוקה לשתי קבוצות - ילדים שהכינו תחפושות לכבוד יום שישי (ארוחת הארי פוטר) וילדים ששיחקו במשחק קווידיץ׳ כאשר מדובר במשחק מתוך ספרי הארי פוטר. על פי הספר השחקנים עפים על מטאטאים תוך כדי שהם קולעים את הכדור (קוואפל) לחישוק. תוך כדי המשחק עליהם לתפוס את ״הסניץ׳״, כדור מוזהב, קטן ומעופף. מי שתופס אותו - מנצח. בגרסא המציאותית השתמשו הילדים ב״מטאטאים״ (מקלות עץ) גם כן, אומנם לא מעופפים אך עדיין מאתגרים, והסניץ׳ היה אחד מהמדריכים האנגלים שהתחבא להם בתחילת המשחק. המשחק היה משעשע מאוד וסגר את היום הזה בעוד הוצאת אנרגיה Smileys

היום אנחנו נוסעים ללונדון בסביבות 14:30 (זמן ישראל), כאשר אנו מתחילים במוזיאון מאדם טוסו ומשם ממשיכים למחזמר מאמה מיה. יום תרבותי בהחלט!

אוהבים, מתגעגעים ומקפידים להנות,
אנחנו.
Smileys

נ.ב: הידעתם שג׳יי קיי רולינג היא הסופרת הראשונה שהרוויחה מיליארד דולר ממכירת ספרים?Smileys
   


  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה