מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

מפגש קבוצה - אוקספרד! - 25/06/2019

שלום כולם!  איזה כיף לכתוב לכם בפעם הראשונה! עבורי - זה המשך של ההתרגשות מאתמול, שבטח תמשיך עד ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

סאמר סקול - החוויה של טל

טל גונן שהיתה בסאמר סקול מספרת לנו שלפני סאמר סקול היא מעולם לא ביקרה באנגליה וגם לא טסה לחו"ל בלי הוריה. היא הגיעה לסאמר סקול בריקמנסוורת', פנימיה יוקרתית לבנות שכל שנה בקיץ נערך בה סאמר סקול עם ילדים מכל העולם.
"הוא כנראה המקום שאני הכי אוהבת (עד כדי כך שכששאלו אותי כשהייתי שם איפה אני הכי רוצה להיות עכשיו, פשוט לא ידעתי מה לענות, או אפילו עד כדי כך שבלי לחשוב שניה אני מוכנה לתת כמעט הכל בשביל להיות שם שוב)".
טל מספרת שבסאמר סקול אנגליה היא הכירה  שם כמה מהאנשים הכי מדהימים שאי פעם פגשה ועם חלקם היא עדיין שומרת על קשר.
"את ג'וליה מאיטליה אני מקווה לפגוש בשנה הקרובה אם אטוס לשם שוב. הרבה אנשים הרימו גבה כשסיפרתי להם שאני טסה\טסתי לסאמרסקול באנגליה, בגלל שלומדים שם. "ללמוד בחופש?", שאלו כמה חברים, אבל בשבילי השיעורים שם היו כיפיים במיוחד. בכיתות עם חלונות שמשקיפים אל המון דשא, המון עצים ומזג אוויר קריר שלא היה מבייש חורף נורמלי בישראל, לימדו אותנו מורים בריטיים עם חוש הומור בריא, ומבטא די מובן אפילו".
סאמר סקול
טל אומרת שדיברו על זה שחדר האוכל מזכיר את חדר האוכל בסרט הארי פוטר. "רק שבריקמנסוורת' אין ינשופים שמביאים עד לשולחן מכתבים מהבית. אני מתגעגעת המון לאיך שהיינו מתנחלות כמה בנות בחדר אחד, ומדברות עד שעה מאוחרת בלילה, לפעמים גם סתם ישבנו וכרסמנו ערימות של ממתקים, ואולי פשוט איפרנו אחת את השניה בלי סיבה מיוחדת וניסינו תסרוקות אחרות".
טל זוכרת במיוחד את היום האחרון של סאמר סקול. "לא ידעתי אם לבכות או לא או איך בכלל, זה היה כמעט עצוב מדי שאני חוזרת לשגרת החופש הגדול המשעממת שחיכתה לי בארץ. ישבנו עם התיקים בחוץ, מול הכניסה לבניין הראשי, שעברנו דרכה כל כך הרבה פעמים בשבועיים ההם, אם זה היה בשביל להגיע לשיעור, או בשביל לאכול ארוחת בוקר, או בשביל מסיבת דיסקו כזאת או אחרת שהתקיימה שם.

הרבה ילדים מהקבוצות שעדיין נשארו בריקמנסוורת' ועדיין לא טסו הביתה, באו להפרד, וגם המדריכים באו להגיד שלום. פתאום הבנתי כמה באמת היה נהדר פה, עוד לא הבנתי כמה סאמרסקול השפיע עליי, וכמה השבועיים האלה היו חשובים לי מכל מבחינה אפשרית, אבל הבנתי שאני לא הולכת לשכוח את החופש הזה אף פעם".


הכתבה נכתבה ע"י טל גונן שנסעה למרכז Summer School

 

צרו עימנו קשר

*
*
*
-
אני מסכים שפרטי ישמשו למשלוח דיוור נוסף / SMS בעתיד.
תהיה רשאי בכל עת להסיר את שמך מרשימת התפוצה.

טופס רישום לסאמר סקול
רב קווי 03-5354449

ברוכים הבאים לקהילת סאמר סקול:

קהילת סאמר סקול היא המקום שבו מי שכבר יצא לסאמר סקול מספר לכולם על החוויית  שעבר, סיפורים, תמונות ואפילו סרטונים קצרים, זה המקום לקרוא סיפורים אמיתיים ומרגשים - לא נגענו !
 חווית סאמר סקול אחרת

עופר אורבך

וואי , אז מאיפה אפשר להתחיל ?! קרה כ"כ ...

יניב לואיס

 אתחיל בכך שסאמר סקול זו החוויה הכי ...

 טיול לחו"ל מדהים

רבקה קייסר

היי , שמי רבקהואני הייתי בטייקיוטוב היי, ...

כניסה לקהילת ילדים סאמר סקול
גלריית תמונות קהילת סאמר סקול

  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה