מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

Summer school – איך לשכנע את ההורים

קראתם את הסיפורים, ראיתם את התמונות, אתם חולמים להיות שם אבל ההורים עוד לא ממש משוכנעים?
Summer school היא חוויה לימודית, שמרחיבה אופקים, תורמת לביטחון העצמי ולקשרים החברתיים ולכישורי החיים. אנחנו כאן כדי לעזור להורים שלכם להבין יותר את החשיבות שיש במחנה קיץ summer school. אספנו עבורכם כמה סיבות טובות מדוע כדאי להורים שלכם לשלוח אתכם לסאמר סקול, עוד השנה, כבר בקיץ הזה. מוכנים?

ללמוד באנגלית בדרך הטובה ביותר

כולנו מודעים לחשיבות הרבה שיש ללימודי האנגלית. מדובר במקצוע שלומדים כבר בבית ספר יסודי ונבחנים עליו בבגרות, שמהווה תנאי קבלה לאוניברסיטאות, שחשוב להצלחה בלימודים הגבוהים. השפה האנגלית היא השפה השולטת בעולם וכדי להצליח בלימודים כולל בפעילויות יומיומיות מצפייה בסרטים, דרך גלישה באינטרנט, צריך לדעת אנגלית ולא מספיק לדעת אנגלית ברמה בסיסית, חשוב לדעת אנגלית ברמה גבוהה. הבעיה שבתי הספר לא תמיד מעבירים את החומר היטב ותלמידים רבים מתקשים ללמוד את השפה באופן טבעי, מהיר ואפקטיבי. סאמר סקול קמפוס

לימודי אנגלית של summer school הם לימודי אנגלית שונים: המורים משתמשים בשלל טכניקות יצירתיות, מעניינות ויעילות להעברת התכנים וידיעת השפה, כגון משחקי תפקידים, הפקת פרסומות, הצגות ועוד, ושמים דגש רב על דקדוק, הבנת הנקרא, כתיבה ויצירת תקשורת ושיח באנגלית. המשתתפים בסאמר סקול מסווגים ביום הראשון לפי רמה לאחר שעברו מבחן מיון וכך זוכים ללימודים המותאמים להם באופן אישי. כמו כן, היות ולסאמר סקול מגיעים ילדים ובני נוער מהעולם כולו, הרי שהשפה האנגלית הופכה לשפה המקשרת בסאמר סקול והמשתתפים משתמשים בה כל הזמן באופן טבעי וכך מתרגלים אותה בזמן אמת, צוברים ביטחון וחוזרים עם אנגלית הרבה יותר זורמת ועם שליטה טובה יותר בשפה.

 

פיתוח הביטחון העצמי של הילד

summer school היא חוויה מאוד מעצימה ומחזקת, שתורמת המון לביטחון העצמי של הילד ולדימוי העצמי שלו. בכל זאת, הוא טס לחו"ל, מכיר ילדים ובני נוער מכל העולם, חווה דברים, מטייל, ולומד לסמוך על עצמו, להיות אחראי. זו היא חוויה מאוד מבגרת ומעשירה ויש לה ערך רגשי וערך מוסף מכל מתנה חומרית. ילדים בקיץ

חיזוק המיומנויות החברתיות

במהלך הקיץ של summer school הילדים מכירים ילדים ובני נוער שמגיעים כמוהם למחנות קיץ באנגליה או בארה"ב מרחבי העולם ולומדים כיצד לתקשר אתם בשפה האנגלית, למצוא נושאי עניין משותפים ורוקמים קשרי חברות אמיצים. למעשה, נוצר מרחב מעניין ומיוחד של הכרות מעמיקה עם תרבויות אחרות, מדינות שונות, מנטאליות אחרת. הילדים מכירים ילדים בגילם מתרבויות ומדינות אחרות שככל הנראה לא היו מכירים כך באופן אישי באף מסגרת או סיטואציה אחרת ורבים נשארים בקשר באמצעות המייל או הפייסבוק וכך נרקמות להן חברויות לכל החיים.

 

לא צריך לדאוג

ב- summer school של קמפוס לימודים דואגים מאוד למשתתפים ולהוריהם, דואגים למנהל ישראלי שילווה את הקבוצות, לקווי טלפון זמינים שמאפשרים תקשורת ישירה ושוטפת עם המשתתפים, יש יום הנה וגיבוש ועוד כך שהילדים בידיים הטובות ביותר.

 

צרו עימנו קשר

*
*
*
-
אני מסכים שפרטי ישמשו למשלוח דיוור נוסף / SMS בעתיד.
תהיה רשאי בכל עת להסיר את שמך מרשימת התפוצה.

טופס רישום לסאמר סקול
רב קווי 03-5354449

ברוכים הבאים לקהילת סאמר סקול:

קהילת סאמר סקול היא המקום שבו מי שכבר יצא לסאמר סקול מספר לכולם על החוויית  שעבר, סיפורים, תמונות ואפילו סרטונים קצרים, זה המקום לקרוא סיפורים אמיתיים ומרגשים - לא נגענו !

אריאל יחזקאל קריינר

נפגשנו ב-4:30 בשדה התעופה, כולם נפגשו וקיבלנו ...

 summercool שולט

דור ליבנה

היי כולם אני דור ליבנה ויצאתי השנה לסאמרר ...

יונתן שלאין

שלום לכולם, כאן יונתן (יותר מוכר לחברי הקבוצה ...

כניסה לקהילת ילדים סאמר סקול
גלריית תמונות קהילת סאמר סקול

  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה