מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

היום החמישי - 07/11/2019

שלום לכולם! הנה עבר יום חמישי, יום נוסף ותכף נגיע לסוף השבוע ואנחנו לא מאמינים כמה מהר הדברים קורים! ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

סאמר סקול כמתנה לבר מצווה

אני חייבת להודות שבהתחלה היה לי קשה לשלוח את הבן שלי לחו"ל לבד. זו הפעם הראשונה שהילד טס לחו"ל לבדו ועד שזה קרה, נהגנו לטוס על כל המשפחה לטיולים. אני מודה, שאפילו ביורודיסני עלינו עם הילדים למתקנים - שמרנו עליהם מקרוב.  
אבל אז הבן הגיע לגיל מצוות והחלטנו שזו הזדמנות לתת לו להתנסות בחוויה מיוחדת גם ללמוד אנגלית וגם לטייל וגם להעניק לו חוויה שהיא מעבר למוצר חומרי.
אומנם הילד ידע אנגלית היטב אבל לא היה לו מספיק ביטחון לדבר אנגלית. כשהגיעו חברים שלנו מחו"ל, הוא היה נבוך ולא שוחח. רצינו שהוא ירגיש בנוח עם השפה ועם עצמו וגם שהוא יחווה משהו חדש, שיכיר תרבות ושירגיש עצמאי גם בלי הנוכחות שלנו לצידו.
.
סאמר סקול

חברים המליצו לנו על סאמר סקול וסיפרו שהבת שלהם הפיקה את המיטב מהחוויה, חזרה עם זיכרונות מאושרים ולא הפסיקה לדבר על סאמר סקול והחוויה המדהימה הזו אף נתנה לה יותר מוטיבציה להצליח בלימודי אנגלית - זה מה שחיפשנו עבור הבן הצעיר שלנו.
הגענו לקמפוס לימודים, התרשמנו מזה שמדובר בחברה גדולה וותיקה עם אמינות גבוהה ומשך אותנו בעיקר הנושא שיש קוו טלפון שעומדים לרשותם של ההורים ומאפשרים לנו ליצור קשר עם הילדים 24 שעות ביממה. עבור הורים דאגניים כמונו, זה בונוס גדול.  

הילד מאוד הופתע, הוא מאוד שמח והתרגש ובמהלך הגיבוש אמר שהוא כבר מחכה שהקיץ יתחיל.  
כשהוא טס, חיכינו לשמוע ממנו ושמענו ממנו במהרה, הקול השמח שלו והנרגש והתמונות והמיילים שהוא שלח לנו העבירו הכל - הילד פשוט פרח שם, נהנה וחזר עם אנגלית  משופרת להפליא. מאז הוא שומר על קשר ם חברים שהכיר בסאמר סקול ולא מפסיק לדבר על החוויה ולבקש שגם שנה הבאה נשלח אותו שוב לסאמר סקול.

שמרית
אמא של יונתן , סאמר סקול 2009

 

צרו עימנו קשר

*
*
*
-
אני מסכים שפרטי ישמשו למשלוח דיוור נוסף / SMS בעתיד.
תהיה רשאי בכל עת להסיר את שמך מרשימת התפוצה.

טופס רישום לסאמר סקול
רב קווי 03-5354449

ברוכים הבאים לקהילת סאמר סקול:

קהילת סאמר סקול היא המקום שבו מי שכבר יצא לסאמר סקול מספר לכולם על החוויית  שעבר, סיפורים, תמונות ואפילו סרטונים קצרים, זה המקום לקרוא סיפורים אמיתיים ומרגשים - לא נגענו !
מוזאון השעווה!!! [= -  סאמרסקול סבבה סקול

דולב נחמיאס

סאמר סקול 2011 (:  Hello, my name is ...

חוסאם מילאד

החוויה המדהימה אני חוסאם מילאד מרמלה הגעתי ...

נועם טייטלבוים

היי אני נועם בן 13 והשנה טסתי לסאמר סקול ...

כניסה לקהילת ילדים סאמר סקול
גלריית תמונות קהילת סאמר סקול

  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה