מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

5.7 יום שלישי | הארי פוטר!! - 05/07/2023

היום השלישי למסע שלנו התחיל בהתרגשות מאוד מאוד גדולה. אחד השיאים הכי גדולים של כל הסאמר סקול הגיע! טיול ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

רגעים מדהימים בסאמר סקול

 רצינו לספר לכם על רגעי השיא בסאמר סקול, והדרך הטובה ביותר להציג את החוויות מנקודת מבט אישית היא לפנות לחבר'ה שהשתתפו בסאמר סקול. המסקנה אחרי השיחה אתם היא שסאמר סקול הוא אוסף עצום של חוויות ורגעים מאושרים מבילויים, דרך שיעורי אנגלית מגניבים ועד מפגש עם חברים מכל העולם.

אור גוסינוב, בן 16, Greenwich summer school

רגע מצחיק - "יצאנו עם המורה למוזיאון, התחלקנו לקבוצות, ושיחקנו משחק של שאלות ותשובות. הקבוצה שלי לא הפסיקה לטעות, והפורטוגזים ידעו את כל התשובות. אבל כל פעם שהוצגה התשובה הנכונה על המסך, עשינו כל כך הרבה רעש – "יש, יש, צדקנו!", שהצלחנו לבלבל את המדריכה ולקבל את הפרס.. הפורטוגזים מה-זה התרגזו.."
רגע מרגש- "הציפייה להגיע ל- סאמר סקול!"
רגע רומנטי- "מישהי שהתאהבה בי, וגיליתי את זה.. כשחזרתי לארץ! לפני שנפרדנו החלפנו כולנו פרטים, והיא שלחה לי הודעה במסנג'ר וסיפרה לי.."


שרון לנדס, בן 15, - Leicester summer school
סאמר סקול


רגע מרגש – "אולי לא הכי מרגש, אבל הכי מלחיץ.. יום אחד הכנסתי את הבגדים שלי למכונת הכביסה, וכשחזרתי לאסוף אותם הם נעלמו! נשארתי רק עם הבגדים שעלי, וכל מי ששאלתי לא ידע לאן נעלמה הכביסה. בערב חזרו הבגדים בדרך פלא לאותה המכונה.. לא הצלחתי לפתור את התעלומה."
רגע מאתגר – "משהו שאף פעם לא עשיתי קודם- טיפוס על קיר במרכז הספורט שביקרנו בו. עמדתי בזה!".
רגע רומנטי- "אני ואחת התלמידות בכיתה (איטלקייה, למתעניינים) התחמקנו באחד הערבים בלי שאף אחד ירגיש. מצאנו בקמפוס פינה חבויה להתבודד בה.. היה רומנטי, ולא נוסיף מילים.."
רגע מצחיק- "לילה אחד שני מורים דיברו ביניהם, שיחה של גברים, שלא בדיוק נועדה לאוזני התלמידים.. הקשבתי מהצד בלי שהם ישימו לב, והבנתי כל מילה. בסוף הם קלטו אותי, וניסו להחליף נושא. שלושתנו צחקנו." כן, ככה זה כשמגיעים ל- סאמר סקול ויודעים יותר מידי מילים באנגלית..

אשר בן לולו, בן 16, Greenwich summerschool

רגע מרגש- "ביום הראשון, כשרק הגעתי, כולם הציצו מחלונות החדרים לראות מי הגיע, ושאלו מאיפה אני, מאיזו מדינה.. זה היה מבלבל, אבל מאד מרגש."
רגע משעשע- "שמו אותנו, ארבעה חבר'ה, בסירה, באגם; תוך שעתיים היינו אמורים לחזור, ולהסתדר בכוחות עצמנו עם מקלות החתירה.. חתרנו לא רע בכלל, אבל לא עמדנו בלוח הזמנים, אז באו "להציל" אותנו.."
רגע מצחיק "חזרנו מטיול בעיר, ואחת הילדות, שידעה לרקוד ברייקדאנס, ניסתה ללמד את הקבוצה כמה תנועות. כולנו עמדנו סביבה, וניסינו לחקות אותה. לא ממש הצלחנו.. אני חושב שנראינו בערך כמו קבוצת חייזרים שמנסים לרקוד.."
רגע רומנטי- "את הלילה האחרון של ה- סאמר סקול העברנו עשרה חבר'ה ביחד. פיזרנו מזרנים בסלון, ונשארנו ערים כל הלילה.. היה רומנטי."


שי רזגור, בת 14, Cambridge summer school


רגע מרגש "היום האחרון היה מאד מרגש. פתאום נפל לנו האסימון שזהו, שזה נגמר, ויותר לא ניפגש..
כשהאוטובוס התחיל לנסוע והחברים שנשארו נופפו לנו לשלום, כולנו בכינו.."
רגע רומנטי- "רומנטי? למי היה זמן?? כל יום במחנה קיץ היה חוויה חדשה. לא חבל להתעסק במשהו אחר??"
רגע מאתגר- "להתמודד עם השפה! עמדתי בזה, והצלחתי לתקשר עם שאר הילדים. יש כאלה שקצת נלחצים מהאנגלית לפני שהם מגיעים ל- סאמר סקול. אבל מי שהיה יודע שיש כל-כך הרבה התנסויות, ולומדים שם כל-כך הרבה- על מקומות, אנשים, תרבויות. האנגלית היא רק חלק קטן כשמדובר בחוויה כזו."

קשה לתאר במילים את החוויות המדהימות של סאמר סקול, אז למה להכביר במילים? בואו לחוות בעצמכם וספרו לנו איך היה. 

 

צרו עימנו קשר

*
*
*
-
אני מסכים שפרטי ישמשו למשלוח דיוור נוסף / SMS בעתיד.
תהיה רשאי בכל עת להסיר את שמך מרשימת התפוצה.

טופס רישום לסאמר סקול
רב קווי 03-5354449

ברוכים הבאים לקהילת סאמר סקול:

קהילת סאמר סקול היא המקום שבו מי שכבר יצא לסאמר סקול מספר לכולם על החוויית  שעבר, סיפורים, תמונות ואפילו סרטונים קצרים, זה המקום לקרוא סיפורים אמיתיים ומרגשים - לא נגענו !

אביגיל טהר

היי קוראים לי אביגיל טהר אני בת 14 ויצאתי ...

 חופשת קיץ תותחית

יובל רביד

שלוםם!!אז איך הכל התחיל?!זה התחיל בכך שלא ...

 חווית סאמר סקול אחרת

עופר אורבך

וואי , אז מאיפה אפשר להתחיל ?! קרה כ"כ ...

כניסה לקהילת ילדים סאמר סקול
גלריית תמונות קהילת סאמר סקול

  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה