מדריכים מעדכנים מהשטח

סאמר סקול יומן מסע הוא המקום לקרוא את סיפורי המדריכים בזמן אמת.
כל שנה בזמן אמת המדריכים מדווחים מהשטח, מה עשינו היום, כל הצחוקים שהיו, סיפורי אהבה חדשים... תקראו ותבינו באמת מה זה סאמר סקול !

5.7 יום שלישי | הארי פוטר!! - 05/07/2023

היום השלישי למסע שלנו התחיל בהתרגשות מאוד מאוד גדולה. אחד השיאים הכי גדולים של כל הסאמר סקול הגיע! טיול ...
קרא עוד
כניסה ליומן מסע

בוגרי סאמר סקול מספרים

מי שהיה בסאמר סקול יודע באיזו חוויה מדהימה מדובר - הכרות עם בני נוער מכל העולם, אטרקציות, אמנות, פעילויות ספורטיביות. זו דרך מעולה לשמח את ההורים בשיפור השפה האנגלית .
תפסנו שיחה עם כמה בוגרי סאמר סקול של קמפוס לימודים כדי לשמוע חוויות מסאמר סקול. נוי (17) ונועם (13) השתתפו בקבוצות ישראליות שיצאו לסאמר סקול בקיץ האחרון. התמזל מזלי לקבל כמה דקות מזמנם של בני הנוער העסוקים ולשמוע ממקור ראשון על ההרפתקה המיוחדת.

אז תגידו, איך זה לנסוע ל סאמר סקול - מקום חדש ולפגוש פתאום חבר'ה שאתם לא מכירים עדיין? הרי אתם נמצאים עם אנשים ממדינות שונות, ולא כולם מדברים עברית
.


נוי: נכון, באים אנשים מכל מיני מדינות, שמדברים שפות שונות. החיבור שלי היה בעיקר עם הישראלים, היינו קבוצה שהתחברה אחד לשני די מהר והסתובבה ביחד רוב הזמן. אבל ברור שהיו כאלה ממדינות אחרות שהתחברו לקבוצה שלנו והיינו גם איתם, וזה היה ממש כיף להכיר אותם.
נועם: היו קבוצות שהתחברנו אליהם, היו כאלה שפחות. היה לנו את הקבוצה שלנו ונהנינו מאוד ביחד.

הישראלים בסאמר סקול ישר מתחברים אחד עם השני?
נוי: כן... אני נסעתי לסאמר סקול עם חברה שהכרתי קודם בישראל, ובהתחלה היינו הרבה אחת עם השנייה- שזה נחמד, כי לא הרגשתי שהגעתי לשם לבד. אבל בהמשך כל אחת הכירה אנשים חדשים והתחברה איתם, מה שהיה כיף, אז זה לא היה כל כך משנה אם הגעתי לבד או עם חברים מישראל. עכשיו אני יודעת שגם אם הייתי מגיעה לגמרי לבד לא הייתי נשארת לבד אפילו רגע אחד.
סמר קאמפ

אז ספרו, מה עושים בסאמר סקול מהבוקר ועד הערב?

נוי: בבוקר היינו קמים ואוכלים ארוחת בוקר, ואחר כך היינו הולכים לכיתות ולומדים אנגלית בכל מיני דרכים מעניינות. יום שלישי היה יום מיוחד- היינו כל היום במרכז הסאמר סקול, בגריניץ'. ברוב הימים האחרים היו פעילויות אחר הצהריים- פעילויות ספורט, למשל, או שהיינו הולכים לטייל בעיר. היינו גם יוצאים מחוץ לגריניץ', והיינו עושים הרבה דברים ביחד.
נועם: כשלמדנו בכיתות- בעיקר עבדנו על אוצר מלים, כי כשאתה נמצא בחו"ל, הכי חשוב לדעת לדבר ולהשתתף בשיחה. בערב היו מסיבות, והיו גם נסיעות למקומות מגניבים. יצא לנו לעשות כמה טיולים, למשל ללגולנד.

יש זמן פנוי או שכל היום פעילויות?
נועם: בדרך כלל היו פעילויות רוב היום, לפעמים היו לנו כמה שעות חופשיות בערב. לא היה חסר מה לעשות, היית יכול לארגן לעצמך בקלות פעילות.
נוי: הפסקות... היה לנו זמן להיות ביחד בערב- היינו מטיילים, הולכים לפארק או משחקים במגרש. הערב היה אמור להיות זמן לעצמנו, ובדרך כלל לא היינו צריכים להשתתף בפעילות מסוימת בערב, אבל בעצם מה שהיינו עושים זה נפגשים כל הזמן ונמצאים ביחד.

ואיך זה לחזור לארץ אחרי חוויה כזאת מדהימה?
נוי: ביום האחרון, לפני שחזרנו לישראל, והמורה שלנו נפרד מאיתנו, היה לנו מאוד עצוב- כולנו ממש בכינו. אני נקשרתי אליו, וגם הרבה אנשים אחרים כמוני. הישראלים שהכרנו שם שלא היו בקבוצה שלנו התחברו עם אחרים כשנפרדנו, והיה לנו מוזר. אבל התחלנו לעכל את זה שגם אנחנו נצטרך תיכף להיפרד אחד מהשני ולחזור לישראל.
|ואיך האנגלית שלכם אחרי שבועיים של סאמר סקול?
נועם: שבועיים של סאמר סקול מאוד שיפרו לי את הביטחון בשפה. בעיקר עבדנו על אוצר מלים ולא על דקדוק, ככה שזה שיפר את היכולת שלי לדבר אנגלית. לילדים שרוצים לשפר את האנגלית שלהם, אני חושב שזה מתאים. היו ילדים שנסעו רק כדי ליהנות, אבל לי זה עזר עם האנגלית. הייתי נשאר שם בשמחה, אבל התגעגעתי מאוד להורים שלי.
נוי: אני מרגישה שיש לי עכשיו יותר ביטחון לדבר אנגלית, שזה הדבר המשמעותי שהסאמר סקול נתן לי מהבחינה הזאת.

אל תחכו לשנה הבאה, בואו כבר עכשיו לחוות חוויה מדהימה

 

צרו עימנו קשר

*
*
*
-
אני מסכים שפרטי ישמשו למשלוח דיוור נוסף / SMS בעתיד.
תהיה רשאי בכל עת להסיר את שמך מרשימת התפוצה.

טופס רישום לסאמר סקול
רב קווי 03-5354449

ברוכים הבאים לקהילת סאמר סקול:

קהילת סאמר סקול היא המקום שבו מי שכבר יצא לסאמר סקול מספר לכולם על החוויית  שעבר, סיפורים, תמונות ואפילו סרטונים קצרים, זה המקום לקרוא סיפורים אמיתיים ומרגשים - לא נגענו !
רוב הקבוצה ועוד כמה  -  summer school שולט

ים קובץ´

היי, אני ים ואני נסעתי לסאמרסקול בקיימברדיג´ ...

מורן טרשנסקי

היי ,  אני מורן טרשנסקי בת 16 מת''א ואני ...

עומרי גל

היי אני עומרי גל בן 14 עולה לכיתה י'  ואני ...

כניסה לקהילת ילדים סאמר סקול
גלריית תמונות קהילת סאמר סקול

  • שלחו מייל לחברים ואתם בהגרלה